Teraz jest 14 maja 2024, 22:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2010, 01:52 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Obrazek
Obrazek

[quote]Mam przyjemność zakomunikować, że zakupiliśmy nowy serwer gry Bad Company 2. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy stawiają serwer do tej gry w Polsce, w Warszawie. Wcześniej mieliśmy kłopoty z lagami, teraz robimy ukłon w stronę polskich graczy, pingi powinny być jedne z najlepszych. Serwer stojący w Anglii będzie stał do dnia 17.04. i będzie ustawiony w trybie Conquest. Natomiast polski w trybie Rush. Jeśli lokalizacja w Polsce się sprawdzi, zrezygnujemy z serwera w Anglii. Zakupiliśmy też nowy serwer głosowy Teamspeak 3. Serdecznie zapraszamy!

http://www.gromklan.net



***Gameserver***

Nazwa: ! -[GROM]- Rush :: gromklan.net :: .pl ! - w wyszukiwarce starczy wpisać - GROM
Lokacja: Polska - Warszawa
Ilość Slotów: 32
Tryb: Normal
Friendly Fire: On
Punkbuster: Off (z powodu lagów, które powoduje)
IP: 188.165.20.182:48890
Sprzęt: Turbo Boost i7 860, 8x 3.46GHz, 12GB RAM DDR3, 2x 160Go SSD @ 3Go/s


***Teamspeak 3 Server***

Name: -|GROM|- Teamspeak 3 Server
Slots: 35
Address: 91.121.69.18:10012


Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 22:13 przez h1gh, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2010, 09:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
h1gh napisał(a):
Punkbuster: Off (z powodu lagów, które powoduje)




to jest dopiero prawdziwy serwer HC :shock:

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2010, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Bardzo wiele serwerów nie ma włączonego. Wiem jak wygladalo to z wlaczonym pb. Serwer swiecil pustkami. Po wylaczeniu pb, niemal natychmiast sie zapelnil. A dzis nawet nie opustoszal na noc. Non stop full.

Gdy poprawia bugi zwiazane z PB, na kazdym serwie bedzie wlaczone PB i nie bedzie sie dalo tego zmienic. Gdy wszystko bedzie ok dzialac, bedzie PB ON i streaming.


Ten serwer zostanie wylaczony, gdyz padlismy troche ofiara oszustwa, poniewaz serwer nie stoi w Polsce. Prowider uzyl narzedzia jakim jest geolokalizacja, IP jest w Polsce, ale maszyna stoi we francji, jak zreszta wszystkie z tej firmy. Dlatego inne lokalizacje poza Francją są sciemą. Zreszta napisze o tym wiecej gdy nam oddadza pieniadze. W kazdym razie unikajcie BSN Gaming.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 01:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Który młot mnie zbanował ?

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2010, 15:45
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk
Jeżeli dostałeś bana to musiałeś złamać regulamin. Nagminne TK lub obrażanie graczy.
Dostałeś jakieś ostrzeżenie przed banem? Pamiętasz kto z ekipy -|GROM|- był na serwerze w trakcie gry przed banem?
Pozdrawiam i Zapraszam na serwer :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
LipToN Earl Grey napisał(a):
Który młot mnie zbanował ?


o lipt0n zbanowany na kolejnym serwerze. Czyżby nie przestrzegał regulaminu serwera, niemożliwe ......

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Kobra nie martw się, mam gdzie grać.
Po za tym nie wiesz za co dostałem bana więc łaskawie idź pilnować swojej zagrody ...

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
nie omieszkam zajrzeć na GROM SERWER chyba że inni na dzień dobry zamiast szpilek dają Bnana

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 23:29 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 16:00
Posty: 12
Serwery GROM mogę śmiało polecić, zmiany trybów gry po rozegraniu kilku rund urozmaicają rozgrywkę i nie pozwalają na nudę, ostatnio praktycznie tylko na waszych serwach gram :)

Zachętą do kolejnych wizyt jest ban dla liptona... Który parę dni temu biegał zabijając wszystkich snajperów we własnej drużynie (w tym mnie...) Lipton słyszałeś takie określenie "dziecko NEO" lub internetowy napinacz? Oba pasują do Ciebie, straszny z Ciebie frustrat, obym Cię więcej nie spotkał na żadnym serwie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 01:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Cytuj:
Który parę dni temu biegał zabijając wszystkich snajperów we własnej drużynie (w tym mnie...)

"własnej drużynie" ? coś ci się pomerdało w pustym łbie. Jeśli drużyna ma na celu zaatakowanie określonych punktów to zawodnicy siędzący na respie ze swoimi armatami i udający, że potrafią grać na pewno do tej drużyny nie należeli. Więc zgodnie z powszechną logiką zacząłem strzelać do każdego wrażego elementu w zasięgu wzroku.

Cytuj:
Lipton słyszałeś takie określenie "dziecko NEO" lub internetowy napinacz? Oba pasują do Ciebie, straszny z Ciebie frustrat, obym Cię więcej nie spotkał na żadnym serwie...


Ja za to polecam zamiast grac sięgnąć po jakiś słownik języka polskiego, encyklopedia i nauczyć się co nie co o słowach i ich znaczeniu. Wiem, wiem chciałem zabłysnąć intelektem a inaczej wyszło ... :roll:

Cytuj:
obym Cię więcej nie spotkał na żadnym serwie


Tak wiem, ujemne KD to nic miłego ....

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
czyli widac ze ban prawidlowo dany 8)

a do liptona nie radze takich akcji robic na serwerach PH chyba ze chcesz zawezic liczbe serwerow na ktorych mozesz grac

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
W sumie nie wiem za do dostal bana, nie bylo mnie przy tym. Zreszta nie wytlumaczyl sie w sumie za co dostal, zeby mozna cos napisac. Obecnie za teakille nasz nowy admin tool powinien kickowac sam, gdy tylko admin bedzie na serwerze. Ten serwer BSN zostanie zamkniety, dostalismy zwrot pieniedzy i miesiac za darmo. Zamienimy go na meczowy/publik, gdy nie bedzie meczy udostepnimy go do 16 slot sqrush/sqdm, ale zahaslujemy na czas meczu. Dzieki Wam nasz serwer uplasowal sie w sumie w 1 setce serwerow na gametrackerze, czasem spada, ale jest dobrze. Multiplay zostal juz przedluzony na 3 miesiace, wiec mozecie grac spokojnie :)

gametrackery nam padly:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Obrazek

niczego sie nie nauczysz...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 08:27 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:17
Posty: 63
biedny lipt0nik, do nas tez wczoraj wpadl, ale jeszcze szybciej wylecial :> On juz chyba na kazdym polskim serverze ma bana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 18:14
Posty: 114
Lokalizacja: Poznań
Zlamales zasade: "Don't teamkill" , nie bede sie znizal do Twojego poziomu, a prezentujesz wyjatkowo niski. Nie bede ze Toba dyskutowal, bo wszystko jest wylozone czarno na bialym.

Pytanie do moderatorow, czy moze on nie bruzdzic w temacie o naszym serwerze, przy okazji obrazajac moj klan?

Edit - temat wstępnie wyczyszczony z nic niewnoszących komentarzy (Kobra)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL