Teraz jest 28 mar 2024, 20:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2010, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
Cytuj:
......Otóż do takich BUGów dających widoczną przewagę nad przeciwnikiem należą przykładowo miejsca trudno(bądź wogóle niedostępne) dla przeciwnika jak Rury na Port Valdez(można tam się dostać tlyko za pomocą spadochronu), czy Góry na Valpariaso na które można dostać się tylko za pomocą helikoptera(i podobnie jest z dachem Latarnii). A najlepsze jest to, iż bardzo dużo osób z tego korzysta i często dziwią się za co to dostali kicka. Otóz u nas na serwerze nie używamy bugów mapy aby zyskać znaczną przewagę nad przeciwnikiem, pozatym za używanie tego można stracić Wszystkie punkty EXP jakie się zdobyło, bądź w skrajnych przypadkach dostać 'bana' za pogwałcenie przepisów Terms of Conditions EA.


Moim zdaniem nieprecyzyjność daje olbrzymie możliwości nadinterpretacji co jest bugiem a co nie, co jest bardziej niedopuszczalne niż snajper na latarni. Skoro można się tam dostać i jest to takie extra, dlaczego nigdy nie widziałem 16-tu na latarni ?

Nie gram pro, nigdy przed bfbc2 nie grałem online (tak długo, bo zawsze dostawałem [kłejki] :) co mnie zniechęcało), ale przyznam szczerze, że postulaty niektórych wyglądają jak płacz :omg: dostanę z rurki ? no to teraz trzeba oddać, najlepiej kilka razy, żeby zapamiętał, plis, skończcie ten lament, bo pomyślę, że powinienem zalewać się łzami, gdy na początku bałem się wyjść z krzaków, żeby znowu nie dostać, nie mówiąc o zabiciu kogokolwiek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2011, 03:32 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2011, 03:03
Posty: 1
Witam. Jestem nowy nie tylko na forum ale i w BFBC2, mnie też denerwowało jak wchodziłem na serwery max lvl 23/28 a tam kosili mnie z lvl 48 czy 50, albo 20+ only pistol,nóż i granty a używali nawet na ponad 40 karabinów ... ale zawsze mogę zmienić serwer a oni zawsze zostaną pałami które nie potrafią grać według zasad ale to ich sprawa.
Grę traktuję jako rozrywkę, zginę to zginę skoszę to skoszę ... początkowo na 1 killa miałem 10 zgonów, śmigłowcem ledwo się podniosłem i już go rozbijałem ... grałem jednak dalej i stosunek się zmienił ... gdybym grał ze słabszymi i cały czas ich kosił to przecież niczego bym się nie nauczył, dalej jestem noobem bo średnio na 5 killi mam 10 zgonów ale się czegoś uczę ...
Siedząc w miejscu i używając snajperki albo ppanc to bym się szybciej znudził.
Używanie granatnika jest dobre, nie raz miałem sytuację że było 3, 2 skosiłem a 3 mnie, przy granatniku bym ich wszystkich skosił (chyba bo jakoś nie używałem więc nie wiem).

Zakaz używania czegoś w BFBC2 to jak np, zakaz jazdy ponad 120km/h i używania kolczatek w NFS HP2 - bez sensu.
Gra jest po to aby się zabawić/odstresować/zrelaksować (każdy ma swój powód do gry),
każdy powinien grać tak jak potrafi i lubi,
ale też niech każdy przestrzega zasad panujących na serwerach ... coś mi nie odpowiada to zmieniam serwer, oczywiście ciotki potrafiące tylko tak nabijać punkty i grając po to aby podnieś staty ... to już ich problem, może nie ban ale jakaś blokada ... złamał zasady ... np. użył nie dozwolonej broni ... zamiast strzał to samobójstwo i minusowe pkt ... a wiem że tak się da bo wszedłem na serw tylko pistol i śrutówy i wziąłem inną broń przez przypadek a tu samobójstwo ....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL