Teraz jest 29 mar 2024, 01:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 cze 2010, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Nie powinno się zakazywać broni na żadnym serwerze, takie są z góry założone zasady od EA. Jeżeli już zakazywać używania jakiejś broni to przez opcje serwera. Tak aby po prostu danej broni nie było do wyboru w ekwipunku szturmowca czy inżyniera. Jeżeli tego EA nie robi, znaczy, że można, a bany i kicki za to są niedozwolone. Po za tym nie każdy umie dobrze grać i ratuje siebie często CG czy 40mm, ci gracze są słabsi, ale też chcą grać w grę i cieszyć się nią. Zawsze jeżeli się to komuś nie podoba może iść na nie rankingowy serwer, tam zasady rozgrywki dyktuje host. Proste.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 14:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
chyba troche sie zapedziles
jesli mi nie pasuje zeby na moim serwerze "slabszy gracz" (czesto tez gracze z 40lvl graja CG - primary weapon) napierdzielal CG do wszystkiego co sie rusza to nie licz ze bedze chodzi na nierankingowy serwer zeby sobie normalnie pograc w BF a nie jakis Q3 , raymana czy inna skakanke
jesli taki "slabszy gracz" nie umie grac "normalna" bronia to niech idzie na serwer bez zasad i tam moze siedziec na gorce/dachu na paczce ammo i napierdzielac jak mu sie podoba a nie wchodzic na sile na serwer gdzie admini daja szanse pograc wszystkim innym niz CG tym bardziej gdy jest mapa typowo infantry

a jeszcze idac Twoim tokiem myslenia musialbym biegac z CG bo tez za pr0 sie nie uwazam :D

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 15:14 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Sasek napisał(a):
Nie powinno się zakazywać broni na żadnym serwerze, takie są z góry założone zasady od EA. Jeżeli już zakazywać używania jakiejś broni to przez opcje serwera. Tak aby po prostu danej broni nie było do wyboru w ekwipunku szturmowca czy inżyniera. Jeżeli tego EA nie robi, znaczy, że można, a bany i kicki za to są niedozwolone. Po za tym nie każdy umie dobrze grać i ratuje siebie często CG czy 40mm, ci gracze są słabsi, ale też chcą grać w grę i cieszyć się nią. Zawsze jeżeli się to komuś nie podoba może iść na nie rankingowy serwer, tam zasady rozgrywki dyktuje host. Proste.


marioseda napisał(a):
chyba troche sie zapedziles
jesli mi nie pasuje zeby na moim serwerze "slabszy gracz" (czesto tez gracze z 40lvl graja CG - primary weapon) napierdzielal CG do wszystkiego co sie rusza to nie licz ze bedze chodzi na nierankingowy serwer zeby sobie normalnie pograc w BF a nie jakis Q3 , raymana czy inna skakanke
jesli taki "slabszy gracz" nie umie grac "normalna" bronia to niech idzie na serwer bez zasad i tam moze siedziec na gorce/dachu na paczce ammo i napierdzielac jak mu sie podoba a nie wchodzic na sile na serwer gdzie admini daja szanse pograc wszystkim innym niz CG tym bardziej gdy jest mapa typowo infantry

a jeszcze idac Twoim tokiem myslenia musialbym biegac z CG bo tez za pr0 sie nie uwazam :D


No to fakt, mnoga 40-50 lvl z platynami na wszystkich rurach i grantniku, nawet kilkarotnosci to nic nowego... Bedac lamiacym snajper, skosztowalem granatnika i rurek jako asfal i eng... toz to na takim nelsonie najlepszy gun! Podobnie jak rambo i jego giwerki, sciana ognia!
I wlasnie dlatego wlasciciele serwow powinni zakladac jakies limity, ale w miare rozsadne i przestrzegane... przez nich samych rowniez. Z drugiej strony, czuje sie dobrze na serwach bez zadnych ograniczen, jakos daje sobie rade, jak nie kijem to go pałom :lol:

No i zawsze wtedy mamy wybor, nie podoba sie... to na inny serwerek z kilkunastu tysiecy ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Dlatego mówię, że przydałaby się opcja w ustawieniach serwera. Dopóki EA nie zmieni swojego nastawienia, nie mamy co liczyć na swobodne granie, bez CG, 50% recon, czy 40mm spam. Wszystko zależy od nich, a to że ktoś chce se grać na serwerach snajperem i na takim serwerze kickują wszystkich reconów jest uprzykrzaniem życia dla chcących grać tą klasą. Ich nie przekonasz. Ponad 50 stron na oficjalnym forum nie zmieniło nic, więc trzeba to przyjąć na klatę i grać dalej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Sasek napisał(a):
Dlatego mówię, że przydałaby się opcja w ustawieniach serwera. Dopóki EA nie zmieni swojego nastawienia, nie mamy co liczyć na swobodne granie, bez CG, 50% recon, czy 40mm spam.
Zacytuję sam siebie z innego tematu:
NoAim napisał(a):
I jako ciekawostka screen z Guardiana (dla niewiedzących program do zarządzania serwerami w BC2).
http://i47.tinypic.com/308ek4z.jpg
Jak widać na załączonym zdjęciu po nadchodzącym patchu będzie można limitować i klasy i broń.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2010, 17:12
Posty: 2
Obydwaj jesteście tyle że on większym :lol: nie no on może jest lepszy niż ty zależy też od szczęścia i wyczucia


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
Tylko plebs płacze jak zginie. Nie umiesz sobie poradzić z 40/CG to znaczy ze jesteś słaby. Dla mnie banowanie za wykorzystywanie w pełni gry to dopiero lamerstwo. "nie możesz go pokonać to go zbanuj" żałosne. Każda z broni to część tej gry, jak ci przykro że giniesz z CG czy czegokolwiek to nie graj, proste.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 22:32 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Kolego?! plebs? jestes pANIE patrycjuszem? :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :lame: :ban:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 23:35 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
KissTheFloor napisał(a):
Tylko plebs płacze jak zginie. Nie umiesz sobie poradzić z 40/CG to znaczy ze jesteś słaby. Dla mnie banowanie za wykorzystywanie w pełni gry to dopiero lamerstwo. "nie możesz go pokonać to go zbanuj" żałosne. Każda z broni to część tej gry, jak ci przykro że giniesz z CG czy czegokolwiek to nie graj, proste.

Spokojnie, ja nie panikuje, że ginę. Nie wkurzam się na grę, no bez przesady. Ale weselej i lepiej by się grało gdyby były już te opcje serwera z wyłączaniem, włączaniem rzeczy. + przydałby się tryb tylko piechota, ale to pewnie też w next patchu bedzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2010, 10:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
tez mam nadzieje ze najblizszy patch wprowadzi mozliwosc "wylaczenia" broni czy pojazdow i wtedy nie bedzie placzu ze kick itd
ale teraz jesli ktos wchodzi na serwer i widzi zasady serwera to godzi sie na nie pozostajac na serwrze bo kazdy normalny czlowiek jesli mu nie odpowiada cos zmienia serwer na inny a nie na sile chce przeforsowac swoje zdanie bo ON to....

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 06:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
Sasek napisał(a):
Chciałbym się dowiedzieć, czy na rankingowym serwerze, można zabronić używania jakiejś broni? Ostatnio wszedłem na jakiś niemiecki serw z niskim pingiem, pograć sobie inżynierem. Zabiłem trochę piechoty z Carl Gustava a potem admin mnie poinformował, że używam niedozwolonych broni na serwerze, więc dostałem za to bana. Dokładnego komunikatu banu nie pamiętam, ale zakazywał też używania klasy recon, m60, CG i chyba jeszcze 40-ki u szturmowca. Pytanie brzmi czy można na rankingowym serwerze dostać bana za coś takiego? Czy jest to dozwolone? Bo chętnie zgłosił bym tych szwabów do EA, bo mnie wkurzyli. :mrgreen:

to paranoja miałem podobnie tylko że serwer informował wcześniej o tym np. zero snajpera, mechanika z wyrzutnią,szturmowca z 40mm pozostała mi kosa. DM samym nożem to dopiero jest rozgrywka a jak długo trwa hehe. Bana nie dostałem ale serwer mnie wywalił z rozgrywki bo miałem pistolet?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Sasek napisał(a):
Zabiłem trochę piechoty z Carl Gustava...

...no bravo chłopie-dzielny wojak z Ciebie :roll:
Ja od dzisiaj jako recon bede statsił tylko moździerzem i nożem :>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Pacz na szczęście nic nie wprowadził.
Mam dobrą radę dla dzierżawców serwerów,którym przeszkadza CG.
Wyłączcie ranking i po sprawie.
Przecież gracie dla przyjemności.:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Zreszta, czy ja wiem czy az tak mi użytkownicy CG przeszkadzają;)
Nawet zauwazylem ze najwiecej moich ofiar to wlasnie Dzentelmeni z "rurami",
ktorzy zanim strzelą musza przycelowac...I to jest ten moment ktory mnie rozbudza :mrgreen:
Paka-ja tam postanowiłem wyluzowac.
Z jednej strony wkoorvił bym sie gdybym wchodzac na jakis serwek przeczytal w rulez ze NO RECON.
:evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2010, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2010, 09:49
Posty: 25
Lokalizacja: OLSZTYN
Ev0 napisał(a):
Zreszta, czy ja wiem czy az tak mi użytkownicy CG przeszkadzają;)
Nawet zauwazylem ze najwiecej moich ofiar to wlasnie Dzentelmeni z "rurami",
ktorzy zanim strzelą musza przycelowac...I to jest ten moment ktory mnie rozbudza :mrgreen:
Paka-ja tam postanowiłem wyluzowac.
Z jednej strony wkoorvił bym sie gdybym wchodzac na jakis serwek przeczytal w rulez ze NO RECON.
:evil:

jak zagrasz reconem dadzą bana za nasze futerko pozdrawiam jednookich

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL