Teraz jest 28 mar 2024, 13:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2010, 12:57 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Chciałbym się dowiedzieć, czy na rankingowym serwerze, można zabronić używania jakiejś broni? Ostatnio wszedłem na jakiś niemiecki serw z niskim pingiem, pograć sobie inżynierem. Zabiłem trochę piechoty z Carl Gustava a potem admin mnie poinformował, że używam niedozwolonych broni na serwerze, więc dostałem za to bana. Dokładnego komunikatu banu nie pamiętam, ale zakazywał też używania klasy recon, m60, CG i chyba jeszcze 40-ki u szturmowca. Pytanie brzmi czy można na rankingowym serwerze dostać bana za coś takiego? Czy jest to dozwolone? Bo chętnie zgłosił bym tych szwabów do EA, bo mnie wkurzyli. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2008, 13:32
Posty: 230
Lokalizacja: Żagań
Ciężko przeczytać server rules? Często zabronione są granatniki i wyrzutnie rakiet.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 13:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Sasek napisał(a):
Pytanie brzmi czy można na rankingowym serwerze dostać bana za coś takiego? Czy jest to dozwolone? Bo chętnie zgłosił bym tych szwabów do EA, bo mnie wkurzyli. :mrgreen:


Można dostać bana. Przed wejściem lub w trakcie wchodzenia na serwer spójrz czy nie ma jakiś napisanych zasad.
Jeśli ktoś wydaje kasę na serwer to chyba ma raczej prawo ustalać swoje zasady :D
Jeśli ich nie akceptujesz , poszukaj innego serwera .

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
przytocze sens jednego z punktow regolaminu BC2 wydanego przez EA (chyba)
mozna zbanowac gracza ktory szkodzi/uprzykrza gre innym
a takim zachowaniem jest spam z CG lub GL
takze wcale sie niemiaszkom nie dziwie ze chca pograc w BF a nie QAKEa

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Ee lipa chciałem niemiaszków powkurzać trochę :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Szkodzi i uprzykrza granie innym graczom...ale swoim zachowaniem nie tym czym gra.
Możesz zaraportować ten serwer do EA śmiało,gdyż nie maja prawa zabronić Ci wykorzystywania możliwości jakie daje gra.Kupując ją, kupiłeś też granie Carl Gustavem.
To wbrew regulaminowi EA i możesz zadbać, aby stracili ranking.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2008, 13:32
Posty: 230
Lokalizacja: Żagań
PAKA napisał(a):
Szkodzi i uprzykrza granie innym graczom...ale swoim zachowaniem nie tym czym gra.
Możesz zaraportować ten serwer do EA śmiało,gdyż nie maja prawa zabronić Ci wykorzystywania możliwości jakie daje gra.Kupując ją, kupiłeś też granie Carl Gustavem.
To wbrew regulaminowi EA i możesz zadbać, aby stracili ranking.


A jeśli zabroniony jest base rape a koleś ciągle spamuje uncapa to też jest łamanie regulaminu, oczywiście według Ciebie mógłby powiedzieć że kupił grę z całą mapą a nie jej 80%, czyż nie tak?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
A wiec tak... Do wszystkich zainteresowanych ban na "rankingowym" serwerze za używanie danego typu broni jest "bez prawny". EA nie pozwala na żadne zmiany i modyfikacje w rozgrywce na oficjalnych serwerach. Już były na forum rozmowy na ten temat i wystarczyło poszukać. NA RANKINGOWYCH SERWERACH NIE WOLNO ZABRANIAĆ NICZEGO (zgodnie z polityką EA & Dice)
Pozdrawiam
Temat do zamknięcia.

PS
Swoją drogą bany za spawn killing i base rape nie będą za bardzo obchodziły ludzi z EA gdyż jest to ewidentne "przeszkadzanie" w grze innym.
A poza tym ja nigdy nie miałem problemu z gustawami, 40, itp...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Jeśli już tworzy się jakąś listę zasad, to moim zdaniem powinny być one przedstawione przed rozpoczęciem rozgrywki przez gracza - nie w czasie jej trwania - gdyż na serwer wchodzi się po to, żeby grać, a nie czekać, aż w końcu po jawi się stosowny komunikat.
A wiem, że nie na każdym serwerze tak jest - często takie informacje nie są pokazywane ani w czasie ładowania mapy, ani świeżo po wejściu na serwer.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Dodam, bo nie napisałem na wstępie, że komunikaty o zakazie używania danych broni pojawiały się co 2-3 minuty w czacie gry, napisane przez "Serwer".
Na wejściu do gry, było tylko: zakaz TK i baserape.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
niestety podczas ladowania mapy nie da sie napisac wszystkich regol serwera bo poprostu nie mozna w tym okienku wiecej napisac niz 1 linijke (a przynajmniej na naszych serwerach jakos sie nie da/lub ja nie wiem jak to zrobic bo wszystko i tak sprowadza do 1 linijki mimo ze wpisuje w kilku linijkach) takze zasady wyswietlane sa w trakcie gry albo na stronie wlasciciela/klanu

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
marioseda napisał(a):
niestety podczas ladowania mapy nie da sie napisac wszystkich regol serwera bo poprostu nie mozna w tym okienku wiecej napisac niz 1 linijke (a przynajmniej na naszych serwerach jakos sie nie da/lub ja nie wiem jak to zrobic bo wszystko i tak sprowadza do 1 linijki mimo ze wpisuje w kilku linijkach) takze zasady wyswietlane sa w trakcie gry albo na stronie wlasciciela/klanu

Ale jest logo - i sporo tekstu można umieścić w obrazku. Zamiast tworzyć cuda typu "witamy na serwerze, życzymy miłej gry" itd. lepiej już dać "no GL/C4/baserape" etc. - krótko a zwięźle. Na pewno gracz bardziej się wkurzy jeśli wyleci, bo nie zdążył zobaczyć zasad, albo musiałby co serwer wchodzić na witryny klanowe (zanim zdąży to zrobić, serwer może być już full), niż gdyby nie zobaczył jakiegoś kolorowego logo klanu czy zaproszenia do gry.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 18:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Na naszym serwerze zakazujemy używania kłonnic , maczug, kijów baseballowych oraz rakiet balistycznych .
Za używanie powyższych broni jest perm bann :P ...

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 00:05 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:42
Posty: 139
zakazywanie używania jakiejś broni jest debilizmem ,jak mnie zaczyna drażnić spam z 40 albo cd to sam biorę noob tubę i na pohybel, drużyna daje się "gwałcić" na spawnie to ich sprawa zawsze możesz wyjść z gry i po płaczu.
Zakaz kampienia z bazy xD ten mnie najbardziej rozwalają ,można sobie walić ze swojego spawna ale jak ktoś zna mapę to i tak cię zdejmie prędzej czy później.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2010, 05:33 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Popieram, tak samo wkurza mnie wyzywanie od noobow jak biore czolg (gram glownie w squad DM), jak sie nie podoba to sprobuj mnie zdjac cwaniaczku a nie wyzywasz. Jak przeciwnik bierze czolg to ja sie tylko ciesze bo jest szansa na multikilla z C4. Po to sa czolgi na mapach badz rakietnice/granatniki/M60 w arsenale zeby tego uzywac. Zreszta tu nie ma BFG9000 - kazda bron ma swoje wady i zalety. Moze jeszcze zaczna zabraniac chowania sie za drzewami, strzelania w plecy, skakania - tego tez raz doswiadczylem - no bunny rule:)

A jak ktos kampi w jednym miejscu i nabil 25 killi no to gratulacje - widac mial dobry punkt, jak mnie sciagnie 8 razy z rzedu to kto jest noobem - ja czy on?

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL