Teraz jest 28 kwi 2024, 11:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2010, 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2006, 10:35
Posty: 22
Witam,
Zbieram informacje odnośnie serwerowni BFBC2 gdyż za miesiąc skończy się nam obecnie wykupiony serwer w Multiplay na 24 sloty + 30 slotów TS3 a z tego co widzę macie rożnych operatów. Nasza maszyna postawiona jest w Amsterdamie, ale możemy go przenieść do Londynu. Moim zdaniem plusy tej serwerowni to bardzo dobre wsparcie (jak mieliśmy jakieś problemy to szybko można było pogadać z ich adminami, niestety większość z nich wynika z niedopracowania BFBC2), możliwość w każdej chwili przestawienia serwera na dowolną grę z serii Battlefield, jedna z najniższych cen gdy kupowaliśmy serwer, serwer TS3 w pakiecie i z tego co zauważyłem Multiplay ma dobrą współpracę z EA bo po wstrzymaniu uruchamiania nowych serwerów jako jedni z pierwszych zaczęli je stawiać i po padnięciu serwerów EA jako jedni z pierwszych byli znowu podłączani.
Z minusów jakie zauważyłem to dynamiczne zarządzanie przydziałem slotów na TS3 które czasami rodziło problemy z wejściem ale pamiętajmy że TS3 jest ciągle w fazie beta i nie wiem jak wygląda to w innych serwerowniach.
Co do pingów i lagów nie zauważyłem jakiejś szczególnej różnicy w stosunku do innych serwerów na których grałem. Ping jest stabilny, niższe pingi z tego co widzę w przeglądarce w BC2 są jedynie na serwerach niemieckich i polskich, porównywalne albo wyższe na pozostałych serwerach w Europie.
Jedyna dla mnie niewiadoma to czasami jakieś takie mikro przycięcia gdy gra chodzi niby płynnie ale czegoś jej brak do pełnej płynności. Miewam to czasami na naszym serwerze i czasami na innych ale jeszcze nie sprawdzałem czy tamte były z multiplay czy innych serwerowni więc na 100% nie powiem czy to wina ich kompa, łączy, czy mojego blaszaka.
Proszę zatem o informację jak to wygląda u was, z którego operatora jesteście zadowoleni a którego unikać, może rzuciły wam się w oczy jakieś fajne promocje. Za wszelki info będę bardzo wdzięczny. Zawsze możemy zostać w Multiplay-u ale może gdzieś będzie lepiej.

Pozdrawiam brać adminów :D

_________________
ALL FOR FUN AND FUN FOR ALL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
tez mamy swerwerek na multiplay (w UK) i gra sie calkiem calkiem (choc nie zawsze)
jesli chodzi o unikanie serwerow - jesli chodzi o mecze to francuskich bo jesli wezmiesz serwer FR to baty od franckow murowane (oni poprostu strzelaja zanim wogole sie zorientujesz ze go widzisz - pingi poprostu) a na multiplayu gralismy z angolami i szlo normalnie
jesli chodzi o funkcjonowanie normalne serwow jakos nie zauwazylem zebym mial jakies uwagi do serwerow roznych dostawcow

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2010, 12:51 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Nasze serwery stoją w GameServer , lokalizacja Amsterdam i Londyn.
Stabilność niezła, łatwa obsługa, Minusy:
- słaby panel zarządzania
- nie najlepsza pomoc adminów
- brak możliwość cofnięcia wersji serwerów - updaty idą z automatu

Plusy
- łatwość zamawiania, zmiany parametrów itp
- Dobra współpraca z EA - przy bloku zamówień nasze poszło do realizacji.
- Bezproblemowa migracja serwerów między serwerowniami (Holandia, Anglia, Dania, Niemcy)
- Cena (ok. 3,80 zł/slot)

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2010, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 09:17
Posty: 63
Ja mam server w Hypernia.com , support zajebisty, serverek w Amsterdamie, cena najnizsza na rynku :) Czego trzeba wiecej ? heh

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
zastanawia mnie ile tam koszyuje serwer;
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2010, 09:55 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Czy serwery sie zaladowaly nowym r15?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2010, 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Jeszcze nie wszystkie ale część już tak.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL