Teraz jest 28 mar 2024, 17:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 paź 2012, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2012, 22:46
Posty: 3
Witam,

Jakiś czas temu dostałem bana za RPG na piechotę od admina CrisPL (chyba taki nick). Już pisałem post w tym temacie viewtopic.php?f=146&t=43503 ale nikt nie odpisuje.
Chcę się wytłumaczyć. Nie byłem święty i raz czy dwa zdarzyło mi się strzelić z rpga do piechoty (najczęściej dlatego, że akurat miałem go wybranego i nie chciałem zginąć). Raz niefortunnie trafiłem właśnie na DonCretona, lecz ten powiedział mi, że jeszcze raz specjalnie strzele to ban. I od tamtego czasu nie strzelałem. Ale jak to bywa nigdy nie wiemy co się akurat przydarzy. Wracając do momentu w jakim dostałem bana. Byłem na D na dachu i podjechała bahacza. wyjąłem AT4, żeby ją zniszczyć i w momencie gdy strzeliłem, kierowca postanowił wyjść, no i dostał w plecy z AT4. Cris potraktował to jako strzał z premedytacją no i wyleciałem...

Wasz serwer jest jedynym grywalnym Panamskim jaki aktualnie stoi w Europie. Grają Polacy więc idzie się dogadać. Mapa jest świetna, najlepsza do wbicia pojazdów! A właśnie na tym mi teraz głównie zależy (500 zniszczonych pojazdów).

Chcę przeprosić za wcześniejsze nieprzestrzeganie regulaminu, jeśli dacie mi szansę obiecuję, że już zawsze będę przestrzegał zakazów.

Pomyślicie pewnie, że to puste słowa. Naprawdę mi zależy. Gdyby było 10 innych serwerów panama canal 24h to może bym tego posta nie pisał. Ale wasz jest JEDYNY.

Serdecznie pozdrawiam clan T2D oraz zadowolonych posiadaczy gry BFBC2!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2012, 18:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
A może skontaktujesz się bezpośrednio z adminami tego serwera? Najlepiej na forum o tym serwerze(każdy szanujący się serwer ma takie). Wątpię, żeby ktokolwiek z administracji tego serwera przeglądał stale to forum.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2012, 22:46
Posty: 3
Właśnie w tym jest problem, że nie posiadają oni forum. Jedynie mail lecz na niego także odpowiedzi nie dostałem. Wyszukiwanie w google hasła "time2die bad company 2" odsyła właśnie na battlefield.pl. Reszta klanów Time2Die to tylko CoD i LoL i oni mają fora.

Nie rozumiem właśnie tego. Serwery EA nie należą do najtańszych a jednak mają pieniądze aby go opłacić, ale na forum w zwykłym php nie starczyło? Hmm. No nic... Poczekam, może w końcu odpiszą.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2012, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2012, 11:48
Posty: 3
Hey!
Forum nie jest nam do niczego potrzebne, gdyż nie jesteśmy klanem, lecz znajomymi którzy od czasu do czasu grają razem. Treść Twojego odwołania przekażę Crisowi, a o decyzji zostaniesz poinformowany mailem, jak tylko zostanie podjęta.

Pozdrawiamy T2D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2012, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lis 2012, 17:12
Posty: 12
DonCretonPL napisał(a):
Hey!
Forum nie jest nam do niczego potrzebne, gdyż nie jesteśmy klanem, lecz znajomymi którzy od czasu do czasu grają razem. Treść Twojego odwołania przekażę Crisowi, a o decyzji zostaniesz poinformowany mailem, jak tylko zostanie podjęta.

Pozdrawiamy T2D


To moze ten temat uznacie za swoj firmowy? Ja tez jestem fanem Kanalu Panamskiego i niestety mialem tez problemy z banem na waszym serwerze, czesciowo z mojej winy bo wczesniej gralem tylko na multi STALKERA a ten wolna amerykanka. Teraz staram sie stosowac do regulaminu chociaz zalezy to tez od adminow ich podejscia do tematu.
Jednak pisanie meilow cos daje moze nikt nie odpisze ale przeczyta, mi bana zlikwidowano.

Mam pytanie do adminow na tym serwerze, Czy stawianie min na asfaltówce miedzy baza USA a punktem A to wedlug was baseraping ?
Wedlug mnie nie bo w koncu gdzie je stawiac, tam gdzie czolgi nie jezdza?!


Ogolnie polecam niemieckie serwery,.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2013, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 3 kwi 2008, 11:53
Posty: 17
masz racje,wywalaja przy byle okazji,a ztymi minami tez przesadzaja,najlepiej napisac maila z zapytaniem gdzie i czy mozna postawic,W razie gdybys kogos ubil przeprosic i obiecac poprawe,a na powaznie to jaki jest sens grac jak nie wolno ci tego i tamtego.to ma byc w koncu wojna,swoja droga serwr juz chyba padl bo nie widze na liscie.Moze wywalili wszystkich i nie bylo juz komu grac?:)pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2013, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lis 2012, 17:12
Posty: 12
Zmienili nazwe , teraz serwer nazywa sie Time2DieHard. Ciekawe czy to teraz polski czy niemiecki serwer.
Ale dobrze ze wrocili bo to chyba jedyny serwer tylko z kanalem panamskim.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL