Teraz jest 24 kwi 2024, 09:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lut 2010, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
- W sumie nie tylko u mnie - strzelanie ze snajperki do nieruchomego kolesia, z kucków - kilka strzałów centralnie w korpus - żadnego trafienia.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 11:38
Posty: 1586
Lokalizacja: Żółwin
W czasie naprawiania sprzętu od tyłu (testowałem na ciężkim czołgu) notorycznie zdarza się, że podczas cofania naprawiający pojawia się on niejako wewnątrz pojazdu - widać tekstury od środka itd. Identycznie było do któregoś tam patcha w BF1942.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
look napisał(a):
W czasie naprawiania sprzętu od tyłu (testowałem na ciężkim czołgu) notorycznie zdarza się, że podczas cofania naprawiający pojawia się on niejako wewnątrz pojazdu - widać tekstury od środka itd. Identycznie było do któregoś tam patcha w BF1942.

Jak swojak będzie próbował nas rozjechać przodem, to też będzie to samo.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, 10:52
Posty: 16
Po zdobyciu celownika optycznego red dot u inżyniera i zmianie klasy na szturmowca moja bron dostaje owy celownik

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Jedna z baretek nie działa, tzn nie dostaje jej jak spełnie warunek:

Baretka:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 7b96a1.png
Warunek:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... f04c5e.png

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 21:29 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
cos mi sie widzi ze musisz dostac jeszcze 5000 punktow na runde by ja dostac...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2010, 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
To ona daje 5k pkt.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Nie wiem jak opisać za bardzo ten błąd :D

Już 4 raz wywaliło mnie z gry(crash) po tym jak:
-Byłem medykiem
-miałem dużo punktów (tak około w top 3)
-zostałem zabity

Crash następuje gdy pokazuje kto mnie zabił, w tym momencie gra się na chwile zawiesza(Nie mogę robić screenów) i pokazuje mi jakieś błędne wartości dotyczące osoby co mnie zabiła (różnie- raz że miał dodatkowe naboje shotguna i celownik x12 mając jednocześnie thomsona, 2 razy pokazało że ma 1000hp ;p)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2010, 05:28
Posty: 5
Nick : pretorian_pl

- Można "zrobić" wszystkie objectiv'y nie uzbrajając ich tzn. wysadzić je np. za pomocą C4 lub czołgu itd. . W praktyce wygląda to tak że pierwsze object'y są robione przez kamikaze na quadach uzbrojonych w C4 a obrona nie jest w stanie nic zrobić.
Głupotą jest możliwość uszkodzenia object'u za pomocą C4 lub podobnych gdyż taki tryb rozgrywki traci sens.
SCREEN - [zbędny]

-Można wejść na górki po prawej stronie patrząc od ataku za pierwszymi object'ami i tym samym niepostrzeżenie przedostać się do drugiego odbject'u B i wysadzić go za pomocą C4. (nie sądzę żeby w domyśle twórców było można tam wchodzić)
SCREEN - [dodam później]

-Przy ataku na trzecie object'y można namierzyć helikopter za pomącą dart gun właśnie z górek po prawej stronie na granicy mapy. Tak zaznaczony heli staje się bezużyteczny dla obrony
SCREEN - [dodam później]

-Sterowanie helikopterem to w zasadzie walka z tym a nie latanie. Przykład: kiedy chcemy się przechylić prawo lub lewo helikopter ustawia się na "prosto" my w prawo a on w lewo itd.Minusem takiego sterowanie jest to iż jesteśmy bardzo łatwym celem w powietrzu. (najlepsze było sterowanie z BF2 acz rozumiem że gra początkowo była robiona pod konsole i dlatego w zasadzie helikopter sam się pilotuje)

-Czasem! (do końca nie wiem czy to błąd czy zamierzony cel twórców gry) jak oberwiemy w heli np. z działka p.lotniczego to nasza maszyna zaczyna się dziwnie zachowywać tzn. tak jakby zahaczyć ogonem o budynek lub podobne, zdarza się że zaczynamy ostro nurkować lub też był przypadek że helikopter odwrócił się do góry nogami.Nie zawsze tak jest ,ale jak do tego dodać problem ze sterowaniem to kraksa gwarantowana.
SCREEN - [zbędny]

Na chwile obecną to tyle :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2007, 18:56
Posty: 180
Lokalizacja: Mchy
- nick w grze: MoS_ST[PL]

Nie wiem czy to bug i czy ktoś o tym już pisał ,ale operacje na drużynach(zmiana, dołączanie,opuszczanie)powinno odbywać się za życia
tak jak to miało miejsce w BF2.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 22:04 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2010, 08:10
Posty: 2
Dla tych co mają karty ATI, żeby gra normalnie wchodziła na serwer, a nie zawieszała się podczas ekranu ładowania, wystarczy w folderze BFBC2, zmienić nazwę pliku BFBC2GAME.EXE na BF2.EXE :D O dziwo to działa i mogę normalnie grać :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
pretorian napisał(a):
-Czasem! (do końca nie wiem czy to błąd czy zamierzony cel twórców gry) jak oberwiemy w heli np. z działka p.lotniczego to nasza maszyna zaczyna się dziwnie zachowywać tzn. tak jakby zahaczyć ogonem o budynek lub podobne, zdarza się że zaczynamy ostro nurkować lub też był przypadek że helikopter odwrócił się do góry nogami.Nie zawsze tak jest ,ale jak do tego dodać problem ze sterowaniem to kraksa gwarantowana.
SCREEN - [zbędny]


Chyba jest to zamierzenie tworcow gry, ktore ma urzeczywistnic latanie helikopterem. Sam nigdy takiego nie prowadzilem, ale wydaje mi sie, ze oberwanie kilku pociskow po kadlubie latadla moze wprawic go w drgania, "usztywnic" czy (przy dobrym trawieniu) nawet zachwiac rownowaga. Przynajmniej nie ma jak w BF2, gdzie mozna bylo pruc do helikoptera z czego popadnie, a on dalej pilotowal sie tak samo.

Edycja - zapomnialem dodac kolejny blad. Po dolaczeniu do walk czasami, przy mocno uszkodzonym srodowisku, zdarza sie, ze ruchome czesci - typu zniszczone slupe telefoniczne, pacholki i inne takie ********* co kilka sekund podskakuja na 2m, spadaja, leza chwile i znowu podskakuja. Nie wiem, czy to jest problem serwera/kodu gry/komputera (?), w rozgrywce nie przeszkadza, ale wyglada dosc zabawnie :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 23:38 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 23:51
Posty: 8
- nick w grze: Ziembol
- opis błędu: gra notorycznie sama przelacza mi aktywna bron .. np lece sobie medykiem na spadochronie, nic nie naciskam a tu cyk i zamiast pkm-a - dzierze sobie defibrylator ... podczas walki slysze dzwiek przelaczania broni chociaz sam nie naciskam 1,2,3,4 .. dodam , ze uzywam gameboarda logitecha g13
- screen : nie wymaga


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2010, 03:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
nick w grze: Maties
opis błędu: Wiadomo po dużych ilościach c4 budynek się rozwala. Po rozwaleniu budynku nadal mogą pozostając pewne nieuszkodzone ściany, gdy je zniszczymy animacja zniszczenia budynku powtarza się. Daje to efekt, że budynek nagle się odbudowuje po czym się ponownie się rozpada.
screen: nie wymaga

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2010, 12:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
Nick : FastJim
Błąd: Win 7 x64 (świeżutki) - Brak pingów w wyszukiwarce serwerów ( nie pokazuje żadnego ). Dla odmiany na XP Pro 32 SP3 Wszystko jest dobrze...
Screen raczej nie wymagany...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL