Teraz jest 28 mar 2024, 10:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lut 2010, 11:47 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2007, 22:15
Posty: 94
Lokalizacja: st-ce
Czemu server juz nie jest pb on?
Jezeli jest taka mozliwosc, to moze byscie znowu go wlaczyli? ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:19 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
A czy ktoś może mi powiedzieć jak dodać do ulubionych, bo pod tym rozsuwanym menu nie mam takiej opcji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
elcidx napisał(a):
A czy ktoś może mi powiedzieć jak dodać do ulubionych, bo pod tym rozsuwanym menu nie mam takiej opcji.

Obrazek

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 19:25 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Po kliknęciu dodanie podświetlało się na pomarańczowo, heh nie zwróciłem uwagi.
Dzięki TomekDeF

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2010, 21:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
LipToN Earl Grey napisał(a):
Specyfik napisał(a):
Gdyby nie wyzywanie na serwerze, jedna wielka kampa, grało by się dobrze.


Nie wiem do czego piejesz, jakby na innych serverach nie było kapmy. Mapa jest tak idiotycznie "pomyślana" i nic nie poradzisz -_-


Nie zabardzo wiem jak można kampić, do głównej nie wejdziesz bo strefa nie pozwala, no jak ktoś staje na brzegu strefy i stoi jego problem, Po zdobyciu punktów kontrolnych już na nich się nie zrespisz i albo wracasz na pole walki albo czaisz sie po kontach .
Jedne z lepiej pomyślanych "zabezpieczeniach" przeciwkamperskich, oczywiście jak kroś woli chować sie po kontach zamiast walczyć to nic nie poradzisz.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
A komputery też droższe?
Bo mimo pinga 15 serwer laguje z powodu niewydolności maszyny :(
Tak naprawdę to kogo to interesuje.
Równie łatwy ma dostęp do serwerów francuskich jak i polskich, za 1/3 ceny, nielagujące z pingiem 30ms.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
Zgadzam się na tych polskich serwerach to jest tragedia niby ping low ale co z tego jak na zagranicznych 15 razy płynniej wszystko działa .

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 20 paź 2006, 15:03
Posty: 28
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wujek_WilQ napisał(a):
Zgadzam się na tych polskich serwerach to jest tragedia niby ping low ale co z tego jak na zagranicznych 15 razy płynniej wszystko działa .


No to mi wszystko tłumaczy , rzeczywiście na własnej skórze to odczułem , ping malutki , nie zawsze można spokojnie pograć bo w czasie ostrych akcji coś tam za wolno wszystko działa. Na niemieckich , angielskich , czy też francuskich jest wszystko ok. Może warto się nad tym zastanowić , bo opinia o serwerach idzie w świat , a potem będzie kłopot z klientami .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 maja 2009, 17:08
Posty: 50
Nie tylko Ty. Wchodzę na polski serwer, niby wszystko fajnie, ping w granicach 15, ale co z tego, jak ogóle nie da się grać.
Lag za lagiem, w związku z powyższym zrezygnowałem z grania na polskich serwerach.

_________________
LAMA rekrutuje - http://www.lama.dbv.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
No proszę nawet nie wiedziałem że zajmuje się tym Firma Inea :)
Mam tam dobrego znajomego. :P
Myślałem że oni tylko są dostawcą internetu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 00:07 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2010, 23:05
Posty: 33
Lokalizacja: Małopolska
grając w Frontline F.O.W. rzeczywiście tak jak mówicie na zachodnich serwerach mając od 100-150ms można płynnie grać i prowadzić pojazdy bojowe z dużą prędkością np.F-22 a na polskich ping 35-65ms a lagi takie że szok szkoda że darmowych nie będzie, a czy gracz ma możliwość stawiania serwera ??? jak w Frontline tam mógł gracz postawić na 64 graczy na łączu 8/1,5megabits, jest to pierwszy mój BF i nie znam tych opcji gry.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 08:29 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Nie będzie można postawić serwera na swoim łączu. Płać i płacz :P
Pamiętajcie że to beta, dlatego lagi, jeszcze nie dopracowana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 12:17
Posty: 38
Lokalizacja: Wałcz
A ja o dziwo nie mam zadnych lagow ani sciec na polskich serwerach... ping miedzy 10 a 15....
Wszystko chodzi plynnie i ladnie. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
JA nie mam pojęcia jaki mam ping (zapewnie mały), ale na serwerach polskich gra mi się komfortowo. Przynajmniej da się zabić kogoś nożem (nie ma opóźnień).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
elcidx napisał(a):
A czy ktoś może mi powiedzieć jak dodać do ulubionych, bo pod tym rozsuwanym menu nie mam takiej opcji.


Patrz pierwszy post na samym dole. Jest jeszcze jedna metoda na dodawanie serwerów do ulubionych.
p3g42 napisał(a):
No proszę nawet nie wiedziałem że zajmuje się tym Firma Inea :)
Mam tam dobrego znajomego. :P
Myślałem że oni tylko są dostawcą internetu...


:shock: No INEA ma serwery gier od conajmniej od roku 2001. Problem w tym że nigdy się nie reklamowaliśmy. Nie było takiej potrzeby. Nie było takich możliwości itp itd.
Aligatorr napisał(a):
Może warto się nad tym zastanowić , bo opinia o serwerach idzie w świat , a potem będzie kłopot z klientami .


To BETA. Działa .. dziwnie. Patrz wywalanie z PB. To problem globalny. PB wyłączony jest na 2 serwerach - aby wszyscy mogli pograć. Zdarzało się bowiem że PB zgłaszał zduplikowany klucz. Takie i inne problemy nie będą rozwiązane w BECIE. Beta między innymi służy do tego aby można było wszelkie błędy wyłapać i ZGŁOSIĆ.
Maszyna ma spokojnie jeszcze sporo zapasu. Laguje wam ? Poważnie ? Na naszym forum nikt tego nie zgłaszał. A trochę ludzi tam gra i pisze. Mało tego .. sam gram.. więc nie wiem dokładnie o co wam chodzi. Gra jeszcze nie ruszyła. Gra działa jako wczesna BETA. Gra ma dużo błędów. Gra nie ma panelu administracyjnego. Gra nie ma nawet solidnych opcji konfiguracji (nie ma praktycznie nic) a wy narzekacie że polskie serwery do dupy ? :D Grałem na serwerach 3DNetu i sorry .. komfort grania na G4G/Gamesnecie jest o niebo większy. Tam dopiero to są lagi.. Tak więc jak widzicie to dosyć subiektywna ocena.
Poza tym.. jeśli chodzi o działanie serwera.. zwracam uwagę na informację w pierwszym poście. Wszelkie uwagi o działaniu serwera zgłaszacie na forum G4G.pl.
Może się warto nad tym zastanowić ? :mrgreen:
Zgłaszajcie blędy co do działania serwera na naszym forum.. a my te problemy wyślemy do DICE (bo mamy z nimi kontakt). Jest także angielskie forum battlefielda (co.uk) gdziepisują i czytują ludzie z DICE. Tam też problemy i błędy można zgłaszać.
Gracze dla graczy panowie... my pomożemy im.. a oni pomogą nam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL