Teraz jest 28 mar 2024, 23:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Mi tam jakoś zbrojone Betonowe skrzynie nie przeszkadzają. Zawsze to jakieś pewne miejsce a nie XYZ <T-90>Dzichader .Walą tacy z górki z inżynierem za plecami i można się chować po strychach.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
Ja jestem troche zmieszany :) Sa elementy ktore rozlatuja sie jak kartoniki... a sa ktore przez pewien czas sa nie do zniczenia(poszczególne elementy budynków... dopiero przy zawaleniu nastepuje koncowy efekt). Co do kartonikow to chodzi mi o to ze granat(z tego co widzialem sa to odlamkowe granaty.. wiec one rażą odlamkami) robi bycze dziury w budynkach :). Jest ok, ale malo ma wspolnego z realna fizyka :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:28 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
[PL]Partizan napisał(a):
:oops: A to przepraszam. Ale gra powinna być +18, bo już na krótkim filmiku przedstawiającym polski dubbing jest sporo przekleństw. CoD 5 jest od 18 a nie słyszałem w nim przekleństw.

No to nie grałeś w CoD:WaW, bo są tam m.in:
-Rasizm (pierwsza misja ruskami)
-Gęsto lejące się "shity", "fucki" i inne takie
-Urywające się kończyny (w tym głowy)
-Zabijanie zwierząt (tak, głupie, ale za samo to jest kategoria +16 bez niczego innego.. ._O)
Niektóre rzeczy powinny być niezniszczalne, bo nie ma się potem za czym kryć i masz problem.
A całe Destruction 2.0 to w głównej mierze skrypty.. ładnie wygląda, ale na prawdę, to skrypty.. ;)

edit
http://www.youtube.com/watch?v=7WIteICViiE

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
A takie pytanie związane z destrukcją, pierwszy domek ze skrzynią A którą się wysadza, to ile c4 trzeba i w jakich miejscach podłożyć, aby domek się rozpadł?
I druga sprawa, widziałem dzisiaj, że snajper wrzucił c4 na quada, podjechał do punktu B (1 linia) zeskoczył i wysadził c4 w powietrze razem z quadem i punkt B wybuchł. Wystarczą tylko zwykłe 3 c4 na ten punkt? Nie trzeba uzbrajać bomby itd?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 17:40
Posty: 6
Co do rajdów na quadzie z C4 na punkt B są one uważane niezbyt miłe doznanie bo o ile gra polega na zniszczeniu punktów to powinno się równać z załączeniem bomby i obroną do puki nie wybuchnie

niestety część osób robi z tym przekręty np czołgiem zawalając budynek z punktem A albo wjazd quadem na B
robią tak też wykorzystując UAV podkładają na niego c4 podlatują do punktu i bum nie zbyt to miłe ale skuteczne ;/

_________________
Dawno mnie tu nie było od czasu BF42 :P Alias "xelo14"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Tutaj z tym zawalaniem budynku to akurat fajnie, bo jeśli atakujący nie mogą się przebić to po kilkunastu minutach przynajmniej coś zburzą.
ref: ile c4 potrzeba na wysadzenie (całego) budynku na A na 1 linii? Tak jak to było pokazane w jakimś gameplayu na arica harbor?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2010, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2006, 23:01
Posty: 83
mogli dodać funkcję murarza :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL