Teraz jest 16 kwi 2024, 07:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2010, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2009, 21:37
Posty: 5
Lokalizacja: Gdańsk
Ja bym chciał żeby w trybie Conquest była mapa podobna do "Camp Gibraltar" z BF2142, oraz mapka walki w jakimś dużym mieście.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 22:29
Posty: 16
loczyn napisał(a):
guldur napisał(a):
Wstrzymanie oddechu or cos w ten desen, ten latajacy celownik w snajperce mnie irytuje.

Moim zdaniem celownik jest bardzo stabilny, mam coś z oczami? :/


Widocznie mamy zgola odmienne wyobrazenia o "stabilnosci" celownika.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2008, 19:12
Posty: 18
Hmm, co bym zmienił.
1) Na Hardcore zestrzelic helkę to marzenie ściętej głowy. Nie ma celownika tracera, nie ma celownika w Vodniku i BMDA. Jedyna szansa to na pałe walić z RPG i liczyć, że się trafi.
2) Żeby na HC było widać ile się ma pełnych magazynków, rpgów, c4 itd. W prawdziwym życiu wojak chyba wie ile ma rakiet.
3) Bym dodał rakiety sterowane na ciepło do AA ( jak w BF2) i dodał jakieś rakietki strzelcowi helki i osłabił działko.
4) Wyrównać AA. Mam wrażenie, że działko przeciwlotnicze BMDA może patrzeć wyżej, ale na HC Bradley ma znaczną przewagę.
5) Usunąć zniszczalność M-comów przez C4.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2009, 16:48
Posty: 15
Ja bym zmienil przedewszystkim to zeby bylo wiecej mozliwosci roznorodnosci broni naprzyklad celownik i dodatkowa amonicja bo to czasami ciezki wybor co miec ale ogolnie gra mi sie bardzo podoba :D

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 14:48
Posty: 11
Z tym c4 i m-comami, to według mnie, jeżeli ktoś jest w defie to jego zadaniem jest bronić celów, a jezeli team lata po całej mapie i liczy sie dla niego frag a nie realizacja zadania to cóż, żeby podłożyć c4 trzeba pare sec (tu można by wydłużyć troszkę czas lub zwiększyć ilość ładunków), plus detonacja, gdyby ktoś obserwował cel to nie ma szans na podłożenie ładunku. Czasami jak dobiegam do celu, to zdążę wypić kawę i zjeść ciacho a i tak nikt się nie pojawia :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:52 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 02:04
Posty: 5
walas napisał(a):
żeby podłożyć c4 trzeba pare sec (tu można by wydłużyć troszkę czas lub zwiększyć ilość ładunków), plus detonacja

Żeby podłożyć to rzeczywiście potrzeba troche czasu, ale najczesciej C4 obkładają quada bądź UAV i nim wlatuja w M-Com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 12:37
Posty: 10
- skasowanie kill kam. Ostatecznie mógłaby być tylko postać gracza "zabijającego" ale bez otoczenia. w ten sposób nie wiadomo byłoby gdzie siedzi snajper. Ewentualnie spojrzenie na kierunek skąd przyszła kula jak w BF1943

- włączyć opcję leżenia czyli prone

- jak nie mamy headseata włączyć smsy do zespołu np zniszcz czołg, daj ammo, daj apteczkę, naprzód itp. czyli wybór prostych kommend oraz np podziękowania, gratulacje np niezły strzał, dałeś mu popalić itp.

- liniowość map jest denerwująca, faktycznie wiadomo skąd nadchodzi przeciwnik. Np w BF1943 lepiej było to zrobione i mapy były większe, można było lepiej zastosować "flanking"

- potrzebne są myśliwce i np samoloty bombardujące. można by ograniczyć spawn takiego samolotu do jednego na rundę ale frajda by była :)

- zwiększyć skuteczność karabinu maszynowego medica - coś tu wg mnie jest nie tak

- większy wybór broni białej, dlaczego np nie ma saperki albo miecza samurajskiego (vide BF1943)

- opcja chowania za przeszkody

- dzień / noc tak aby można walczyć w nocy z noktowizorami - trzeba by dodać flary oświetlające, no i pogoda - mogły być opady typu deszcz / śnieg / chmury .....

- wybór płci! Fajnie gdyby dziewczęta biegały po polu walki np medic w mini :) no i snajper też :)

- Heal pointy np punkty wydawania grochówki, które uzdrawiają :)

- aha do broni dodałbym jeszcze kusze / łuki tak aby cicho załatwiać przeciwników! :) super dla snajpera

- czołgi nie mogą czasami przejechać przez głupie przeszkody, coś tu nie gra w kontekście prowadzenia pojazdów

- możliwość personalizacji mundurów z naszywkami krajów i medalami, które można by oglądać i porównywać na scorebordach

- dodanie cywilów / zwierząt - za przypadkowe zabicie mogłyby być odejmowane punkty.... Np przebiegający niedwiedź :)

Moja kreatywność właśnie się wyczerpała :) :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Niej jakiś moder go najmie. Facet jest Genialny.(nie ma ironii)

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:22 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Tej grze brakuj jedynie commo rose, systemu komunikacji pod klaiwszem Q z 2 i 2142

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Brakuje mi jednej opcji:
- szkolenie przed mozliwoscia gry sieciowej, cos ala tej z AA
A wygladaloby to tak:
instalujesz gre, zgadzasz sie w EULA na warunki dostepu do gier online - multiplayer pod warunkiem przejscia szkolen.
i tak
pierwszy etap:

1) testowanie inteligencji (okolo 10 sytuacji - ale pojawia sie jedna losowo wybrana - zeby nie bylo tak latwo jak z poradnikiem do szkolenia medyka w AA :P ), dlaczego nie robic tk, nie kampic nie krasc czolgow itp..

zaliczysz mozesz wejsc do gry jako typowy asfalt. nie wejdziesz do czolgu nie wejdziesz do dzialka... poprostu masz karabin i masz zabijac.

2) trening danej klasy:
- medyk walka z botami na singlu - jestes medykiem i musisz ozywiac dawac apteczki i pruc z KMu...
- inzynier zaczynasz od nauki niszczenia pojazdow opancerzonych, potem dlaczego warto naprawiac wlasne pojazdy i o tym ze nie wolno wsiadac do pojazdow jak ich kierowca wysiada z nich bby je naprawic
-sniper - pierwsze szkolenie "how not to be seen" by Monthy Python. Drugie szkolenie ze strzelania do celu statycznego, do celu ruchomego. Trzecie szkolenie - artyleria i uzywanie terenu do skrytego przemieszczania sie.

3) trening jazdy/walki pojazdami.
- 1 etap jazda bez mozliwosci strzelania (trening unikow i mozliwosci inzyniera w naprawianiu pojazdow z nauka wykorzystywania przeszkod naturalnych do ukrywania sie.
- 2 etap jazda z mozliwoscia strzelania i j.w. tyle ze wszystko w nas strzela.
- 3 etap latanie UAV

4) latanie heli/samolotami poprzedzone nauka unikow i elementarnych zasad walki powietrznej.


oczywiscie w walce z botami nasinglu moznaby bylo uzywac wszystkich klas bez wyjatkow, tyle ze jesli bysmy nie mieli ukonczonego szkolenia najakas uzywana klase/pojazd boty by skuteczniej chcialy nas zabic, a po smierci pojawialby sie napis: SKONCZ SZKOLENIE <nazwa szkolenia>


ale na cos takiego chyba w zadnej grze nie trafie...


ps.
mogliby dodac chociaz opcje przy serwerze dedykowanym do wyboru kogo ma wpuszczac z lub bez szkolen.
oczywiscie te ze statystykami oficjalnymi zeby byly z ta opcja wlaczona....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 20:58
Posty: 50
Lokalizacja: Żyrardów
Szkolenia to w AA, a nie w BFie. Dla mnie osobiście wkur*iający element, jak jakiś typ pruje ci w głośniki o tym jak chodzić do przodu, skakać itd itp...Liczby noobów by to na pewno nie zmniejszyło, najwyżej część by się zniechęciła. A nie o to chodzi DICE, oni chcą świeżej krwi, noobów, a co za tym idzie kasy. Więc na szczęście w życiu czegoś takiego w BFie mam nadzieję nie ujrzymy.

A jak z kolei ktoś czegoś nie umie, to jest frajda jak coś odkryje, nauczy się, a nie dostanie na tacy. Zresztą każdy kto grał w cokolwiek na kompie, czy to fpsy czy ścigałki itp będzie wiedział jak czymś chodzić, jeździć, latać, strzelać...kwestia ogarnięcia samych mechanizmów co stworzyli nam w danym tytule twórcy gry.

Tak jak we wszystkich grach, chcesz pograć z ogar mode on, to po prostu zrób ustawkę z kumplami, graj różne ligi itp.

_________________
Obrazek
http://www.Counter-Strike.PL
http://www.Board.Counter-Strike.PL
http://www.youtube.com/user/Wschood

Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:00 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
... i w tym momencie Papierz pokazal ci 7 palcow....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Treningi jak już to jako coś opcjonalnego niż obowiązkowego. Zresztą może ktoś słabo rozumieć angielski, a jak weźmie nawet polską wersję to może być błąd w tłumaczeniu i nie przejdziesz szkolenia, bo nie wiesz co chcieli autorzy gry. Zresztą jak sięgam pamięciom to zdarzało się, że treningu nie mogłem przejść, ale za samą grą nie miałem problemów.

Zresztą wyobraźcie sobie sytuację, że grasz szturmowcem i jedzie ci czołg i chcesz go zniszczyć. Co prawda jest granatnik i granaty, ale nie jest to zbyt dobra broń na takiego typu pojazdy. Podchodzić do działka... SKONCZ SZKOLENIE <obsługa działek stacjonarnych>. Patrzysz kit inżyniera, chcesz wziąć.... SKONCZ SZKOLENIE <szkolenie na inżyniera>. No ostatnia szansa jakiś pojazd typu czołg... SKONCZ SZKOLENIE <obsługa pojazdów>. Później idziesz np. na szkolenia pojazdów, by móc użyć takiego głupiego czołgu, a tam wciśnij klawisz "w", żeby jechać do przodu...
Obrazek

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 12:37
Posty: 10
ok ale np w bf 1943 jest mapka treningowa gdzie można wszystkie pojazdy wykorzystać i postrzelać i to jest ok. Na aktualnym demku nie ma takiej możliwości i trzeba uczyć się na błędach np przy helikopterach - nie jest łatwo nimi sterować a uczenie się sterowania podczas gry on-line wkurza innych graczy. Ja jak wsiadłem do blackhawka pierwszy raz to miałem pewne problemy ze sterowaniem i rozwaliłem go niechcący o drzewo razem z pasażerem. Udało mi się wyskoczyć na czas ze spadochronem ale pasażer o tym nie wiedział....

nie wiem jak będzie w wersji pełnej. wg mnie mapka treningowa jest potrzebna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2009, 15:16
Posty: 5
up /\ hehehe
jak dla mnie to brakuje pozycji leżącej, szybkiego poruszanie się alt+tab to po przełączenie na grę trzeba poczekać jakieś 30 sek. aż zniknie biały ekran i załączy się gra, współpraca gry z "joyami" mi nie działa przepustnica i osie są pomieszane a jak próbuje coś zmienić w ustawieniach to niby zapisuje ale nic daje jest tak samo nawet jak w sterownikach od joya to zmieniłem to gra źle współpracowała, kapkę za szybko i za mocno lata celownik u snajpera(chyba tak w realu broń nie chodzi), dać do snajpera coś takiego jak wstrzymanie oddechu (w tym czasie broń się nie rusza), dać możliwość używania kilku dodatków na raz np.: celownik + "h+" albo miny + c4 zamiast "rakietnicy", więcej broni, usunąć snajperowi shotguny i dać mu więcej ammo do snajperki, poprawić hitboxy i dodać do UAVa bronie

_________________
LOCKERZ.COM-ZAPROSZENIA TO DZIŁA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL