Teraz jest 30 mar 2024, 00:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:20 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
tak jak pisalem wczesniej, klasy sa mniej lub bardziej zrownowazone. medyk, jak troszke pobiega po mapce i dochrapie sie saigi z mozliwoscia dodatkowej ammo i sam napakuje sie na tyle, ze moze wiecej dzwigac->jest cholernie potrzebny zespolowi<-musi byc!, a asfalty owszem, mogly by wiecaj ammo rzucac, chodz jest ich wiecaj nogi polamac se mozna co najwyzej na med-skrzynkach :P

mnie sie gierka jako gierka podoba, nie jestem zadnym miszczem etc, lubie poganiac z chlopakami w teamie pic piFFFko gadac przez tsa i miec fUn

see ya on fileds lads!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2006, 16:07
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa
Eh Panowie Panowie seira BF nigdy nie będzie realistyczna to arcade z dużą ilością sprzętu i ludzi, jeśli tak narzekacie na to to pograjcie w AA3 albo arma 2 i będziecie zadowoleni

A wracając do tematu

-Brak leżenia
-jak powyżej z teamem brak dowódcy blokowania etc
- przydały by sie pplotki jakieś pojedyncze statyczne bo niby czym ja do jasnej ciasnej mam walić w helikopter kamieniami ? (może tak rozśmieszę pilota ze sam się rozbije o drzewa)

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Ak-47 napisał(a):
- przydały by sie pplotki jakieś pojedyncze statyczne bo niby czym ja do jasnej ciasnej mam walić w helikopter kamieniami ? (może tak rozśmieszę pilota ze sam się rozbije o drzewa)

APC ma takie fajne działko na dachu. Nieźle w heli wali i dodatkowo strasznie przeszkadza bo podrzuca helikopterem. Niestety nie wszyscy wiedzą o tym, ze można je w tym celu użyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
W fullu M95 akurat będzie zabijać jednym strzałem, problem w tym, że jego ROF jest śmiesznie niskie. :)

Jedyne, co bym dodał, to więcej działek PLot. To na apc rusków jest szczerze mówiąc śmieszne.

Dowódca niepotrzebny, bo artylerię i całą resztę ma odpowiednia klasa. Recon może rzucić pokeballa wykrywającego wrogów i puścić arty, czego jeszcze byście chcieli?

A RKM medyka jest do pupy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
kr0p napisał(a):
Dowódca niepotrzebny, bo artylerię i całą resztę ma odpowiednia klasa. Recon może rzucić pokeballa wykrywającego wrogów i puścić arty, czego jeszcze byście chcieli?

Jeśli zrobią tak jak w BC1, to można się spodziewać dodatkowej altylerii. Tam poza moździerzami w głównych bazach stały działa, do których mogła wsiąść jedna osoba. Dodam, że miały bardzo dużą siłę i budynki oraz czołgi ostro od tego zrywały.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 11:10
Posty: 14
Kukiełka napisał(a):
Nie czytając wcześniejszych postów - bo ich już za duzio :D powiem swoje....
+czołganie

Bardzo dobrze, że czołgania nie ma. Gra ma szerszy odbiór stąd byłoby więcej chamskich kamperów, tak teraz snajper musi na prawdę umieć grać i na prawdę znać mapę (między innymi po to gdzie kucnąć i z którego miejsca go widać, a którego nie)
Też na początku trochę narzekałem, ale po dłuższej grze i zastanowieniu jestem na TAK.
Dodatkowo tak jak ja w Codzie miałem, byli ludzie którzy robili metodę jump+crouch co było hmm.. dziwne i wkurzające.
Cytuj:
+możliwość edycji teamu
+głosowania

Wielki minus gry, może ktoś wie gdzie i w jakiej formie można wysłać petycję?
Cytuj:
+wyszczególnienie nicków w teamie
+w tabelce wyników Rodzaj klasy obok gracza jak za poprzednich BF ---po cholere to usuneli
+wyniki oprócz ilośći PKT , fragi , zgony ,ect ....

Nie wiem czy wyszczególnienie nicków jest plusem czy minusem u Ciebie xD Ja co do widoczności tabeli nie mam zastrzeżeń, to samo w grze. Jednak usunięcie klasy/fragów/zgonów to duży minus, ponieważ będą "kamikazze" którzy będą się chwalić, że mają 10.000 pkt a to że fragów 20 a zginięć 120 to już nie ważne.
Wiedza o klasach w grze jest przydatna, jednak gdyby się dłużej zastanowić to nie jest to takie potrzebne. Na publicznych i tak jesteś z kolegami w Squad, a tu już widać, z resztą jeśli grasz z kolegami to wiesz, lub nawet się umawiasz kto jest kim. Natomiast osoby trzecie w sumie nie ma co na nich liczyć i tak jest tak, że sniperów jest 50%, medyk jeździ czołgiem a enginer bawi się a assaulta co jest dla mnie... chore. Widać właśnie brak myślenia wśród graczy, mam nadzieje, że po becie się oczyści i część również nauczy się grać. Gdzieś z raz dziennie tylko trafiam na losowy squad który jest fajnie dobrany i chłopaki dbają o siebie i co fajne to widać na tabeli wyników! Rush jednym czołgiem w 4 osoby od początku do końca bez zginięcia, to jest właśnie to. Za to ta gra zdobyła moje serce, że nagradza współpracę.
Cytuj:
+zmiana snajperki , redukcja celności , dmg , i tego BLOOM'a

Powiem tak: po za słabym DMG sniperka jest super! Najlepsza ze wszystkich gier jakie dotychczas grałem. Bardzo fajne efekty wizualne jak i dźwiękowe, widać również tor lotu pocisku i zoomik bardzo śliczny, bez niepotrzebnego wdychania. Jednak boli mnie to walenie do oporu, mogli by umożliwić HeadShooty. Na trailerach i pierwszych filmikach były pokazywane piękne "jednostrzałowce" w biegu, a gdy w końcu zagrałem czuję się jak assault z karabinem. Niejednokrotnie muszę poprawiać pistolem który o dziwo ma dużo lepszą skuteczność.
Cytuj:
+wiele więcej pojazdów
+brakuje mi latania

Dobrze, że usunęli latanie! Byłby bajzel jak ja pierdziu, zwłaszcza w trybie Rush. Moim zdaniem to wielki plus, jeden heli wystarczy i tak robi niezły rozgardiasz.
Co do pozostałych czołgów - ten ally jest trochę "słaby", reszta jest w porządku, nawet nielubiane quady.
Cytuj:
+jakieś ułatwienie do zabicia tych heli - bo jak pilot jest ogarnięty i gunner też to ich ciężko trafić gdy rozwalą All CKM które go mogą rozwalić i ciężko walnąć z tracera

No heli są przegięte. Btw. ktoś próbował zastrzelić pilota przez szybę? Da się?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
loczyn napisał(a):
Jednak boli mnie to walenie do oporu, mogli by umożliwić HeadShooty.

Przecież head shooty są. Nie raz mi się zdarzyło zabić kogoś w ten sposób. Zginąć też ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 22:29
Posty: 16
Wstrzymanie oddechu or cos w ten desen, ten latajacy celownik w snajperce mnie irytuje.

Cos na heli bo jak ogarniety czlowiek wezmie takiego apatche'a to cieeeeeezko jest na mapie.

Pasek hp.

Mcom powinen przetrwac z 10 c4 albo i wiecej, tak to sie jeden kamikaze wbije i pograne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 14:48
Posty: 11
Mi brakuje granatów dymnych i oczywiście leżenia
a markowanie wroga na mapie powinno być całkowicie wyłączone (dlatego gram na HC) lub skrócone np do 2-3sec


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
walas napisał(a):
Mi brakuje granatów dymnych i oczywiście leżenia
a markowanie wroga na mapie powinno być całkowicie wyłączone (dlatego gram na HC) lub skrócone np do 2-3sec


Są granaty dymne , a co spotowanie ci przeszkadza w kampieniu w krzakach :D? Taki dzołk nie oburzaj się od razu .

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Te granaty dymne to nie mają kompletnie sensu. Po 2 albo 3 sekundach przestają dymić.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2003, 20:39
Posty: 49
Lokalizacja: Lębork
Cytuj:
No heli są przegięte. Btw. ktoś próbował zastrzelić pilota przez szybę? Da się?


Da się :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 11:10
Posty: 14
anton napisał(a):
Da się :D

Po powrocie z pracy chyba będzie trzeba popróbować :)
guldur napisał(a):
Wstrzymanie oddechu or cos w ten desen, ten latajacy celownik w snajperce mnie irytuje.

Moim zdaniem celownik jest bardzo stabilny, mam coś z oczami? :/
Smaug_PRAWDZIWY napisał(a):
Przecież head shooty są. Nie raz mi się zdarzyło zabić kogoś w ten sposób. Zginąć też ;)

Rzadko i jakoś tak dziwnie wchodzą, nie raz waliłem "z metra" do faceta i stał twardo, oczywiście zdarzało się i ubić kogoś z 2km ;]
Moim zdaniem powinni to dopracować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 14:48
Posty: 11
Wujek_WilQ napisał(a):
walas napisał(a):
Mi brakuje granatów dymnych i oczywiście leżenia
a markowanie wroga na mapie powinno być całkowicie wyłączone (dlatego gram na HC) lub skrócone np do 2-3sec


Są granaty dymne , a co spotowanie ci przeszkadza w kampieniu w krzakach :D? Taki dzołk nie oburzaj się od razu .


:), jak przykampie to w defie :), a w assie zasuwam i nie patrze na fraga :) bo liczy się team i realizacja zadań :). A to markowanie wroga to trochę przegięte :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 02:04
Posty: 5
Co do walenia z metra do kolesia i nic ( to samo sie tyczy noza) to wina najprawdopodobniej lagow (serwery sa jak narazie malo wydajne)

Co do lezenia jak dla mnie dobrze ze niema, ponieważ jest troszke mniej kamperow (czasami moze jednak sporo ale chodz latwiej takiego wypatrzec)

Co do sily heli to sa one naprawde silne (w dobrych rekach) ale nie za silne, w pelnej wersji dochodzi jakas inna wyrzutnia rakiet podobno samo naprowadzajaca sie (bez uzycia trakerow)

Wg. mnie tez powinni tez coś zrobić z wytrzymałoscia M-Comow , bo tak jak pisali przede mna jest za latwo je zniszczyc przy pomocy C4 (+quad badz UAV)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL