Teraz jest 28 mar 2024, 17:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2010, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 11:10
Posty: 14
NekroSnajper napisał(a):
Chcemy chleba, igrzysk i usunięcia kill cama.

Chcesz ;) A to jest różnica, bo ja np nie chce... chociaż w sumie mi to zwisa bo ja sobie z kamperami radzę, ale inni? No nie wiem...

Z resztą jak widać po tym forum nawet. Gust jak dupa każdy ma swoją. Ja uważam liniowość map za plus za to skypan na odwrót.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 11:10
Posty: 14
skypan napisał(a):
Tryb RUSH niestety to wymusza więc sądzę, że skupię się na CQ. Choć sporo jest tu narzekania na BC2 to nie ma co ukrywać, że ta gra wyszła im całkiem przyzwoicie.

A ja się przyznam, że nie przepadałem z wcześniejszymi odsłonami bo były dla mnie zbyt chaotyczne i ciężko było znaleźć fajnych ludzi na publicznych (32 osoby to dużo i jeszcze wszystkie fajne... niemożliwe) dlatego grałem głownie w CoD gdzie przy 4 osobach była już gra a przy 8 ostra nawalanka tak więc mogłem zebrać kolegów z osiedla.
Bad Company 2 to właśnie odpowiedź na moje marzenia o idealnej grze bo... mamy trochę realizmu (na pewno więcej niż w CoD), wielką wojnę na wielkich mapach, ale również dynamikę czyli to co podobało mi się CoD oraz to, że mogę grać z kolegami w Squadach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 11:10
Posty: 14
skypan napisał(a):
loczyn napisał(a):
... mogę grać z kolegami w Squadach.
Składy fajna sprawa, odradzanie na kolegach - fajna sprawa no ale już wykopać nieproszonego gościa nie można :( , zaprosić kolegę do składu - nie można - kolejne małe minusiki

Tak oczywiście. Brak kicka jest wkurzający, trzeba uciekać do innej tylko nie zawsze jest gdzie uciekać. Wg. mnie powinna być nieskończona ilość squadów z 6 osobami nie 4. O invity kolegów się nie martwię, do tej pory nie mieliśmy z tym żadnych problemów.

Tak czy siak wg. mnie squad powinien:
-mieć 5 lub 6 osób
-dowolną nazwę
-mieć dowódcę z opcją kick
-możliwość zabezpieczenia hasłem
-możliwość zaproszenia kolegi online nie koniecznie będącego na moim serwerze (opcjonalne)
-squadów powinna być ilość nieograniczona bo często się zdarzają jedno lub dwuosobowe i już ja + 3 kolegów się nie zmieści i zonk!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Nie czytając wcześniejszych postów - bo ich już za duzio :D powiem swoje....
+czołganie
+możliwość edycji teamu
+głosowania
+wyszczególnienie nicków w teamie
+w tabelce wyników Rodzaj klasy obok gracza jak za poprzednich BF ---po cholere to usuneli
+wyniki oprócz ilośći PKT , fragi , zgony ,ect ....
+zmiana snajperki , redukcja celności , dmg , i tego BLOOM'a
+wiele więcej pojazdów
+brakuje mi latania
+jakieś ułatwienie do zabicia tych heli - bo jak pilot jest ogarnięty i gunner też to ich ciężko trafić gdy rozwalą All CKM które go mogą rozwalić i ciężko walnąć z tracera

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Kukiełka napisał(a):
ciężko walnąć z tracera

Ma ktos filmik z tym, gdy tracer trafia w helke i leci w niego pocisk?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Nie ale zapewniam cie - wygląda to conajmniej dziwnie - pocisk leci jak wściekły wprost na heli

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
loczyn napisał(a):
Tak czy siak wg. mnie squad powinien:
-mieć 5 lub 6 osób
-dowolną nazwę
-mieć dowódcę z opcją kick
-możliwość zabezpieczenia hasłem
-możliwość zaproszenia kolegi online nie koniecznie będącego na moim serwerze (opcjonalne)
-squadów powinna być ilość nieograniczona bo często się zdarzają jedno lub dwuosobowe i już ja + 3 kolegów się nie zmieści i zonk!

Kukiełka napisał(a):
Nie czytając wcześniejszych postów - bo ich już za duzio :D powiem swoje....
+czołganie
+możliwość edycji teamu
+głosowania
+wyszczególnienie nicków w teamie
+w tabelce wyników Rodzaj klasy obok gracza jak za poprzednich BF ---po cholere to usuneli
+wyniki oprócz ilośći PKT , fragi , zgony ,ect ....
+zmiana snajperki , redukcja celności , dmg , i tego BLOOM'a
+wiele więcej pojazdów
+brakuje mi latania
+jakieś ułatwienie do zabicia tych heli - bo jak pilot jest ogarnięty i gunner też to ich ciężko trafić gdy rozwalą All CKM które go mogą rozwalić i ciężko walnąć z tracera


Właściwie to najwięcej narzekacie na to co tak naprawdę było już w BF-ie, ale wyrzucili to z Bad Company 2.
W sumie brakuje mi:
+swojego paska życia (aktualny system czerwonego obrazu nie wielu mówi o aktualnym stanie życia)
+porządnego radia taki jaki był np. w BF 2142
+skrzynki amunicji i apteczka powinny działać jak się je trzyma w ręce.
+leżenie i jeszcze raz leżenie

Właściwie z tego nowego BF-ym co na dobre wyszło to system zniszczeń, ale reszta wydaje się.... zubożona?!? Powinni pewne rzeczy przywrócić, a nie tak ciągle upraszczać i upraszczać.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
maties7A sam narzekasz na brak czołgania ^^
Bo fakt jest taki że pousuwali masę fajnych rzeczy :( Wszystko przez konsole których jakże to bardzo nienawidze ....
Osobiście powiem szczerze - gdybym dostał PS, lub xboxa na jakiś prezent - spieniężyłbym go czymprędzej za najmniejszą nawet sumę -blleeeeeeeeeee

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
Kukiełka napisał(a):
maties7A sam narzekasz na brak czołgania ^^
Bo fakt jest taki że pousuwali masę fajnych rzeczy :( Wszystko przez konsole których jakże to bardzo nienawidze ....
Osobiście powiem szczerze - gdybym dostał PS, lub xboxa na jakiś prezent - spieniężyłbym go czymprędzej za najmniejszą nawet sumę -blleeeeeeeeeee


Chętnie weżnę od ciebie xkloca za darmo : D

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
A chociażby i nawet - nie zdzierżę konsol !!!!
Psują totalnie światło PC-tom

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2007, 15:01
Posty: 146
Lokalizacja: Silesia -> Żory
Mój drogi konsole będą i będą wypierać PC powoli , w stanach już dawno ten proces się rozpoczął. Po za tym gry są tworzone na / pod konsole ponieważ deweloperzy nie są idiotami i wiedzą na czym zarobić , a że w porównaniu do rynku gier PC i szarej strefy gier pirackich konsole wypadają lepiej to głównie w nie celują producenci gier. Prawa rynku są nieubłagane . To samo się tyczy wszelakich DLC do gier , konsolowcy na pewno je kupią a wszelkie sprzeciwy czy płacze graczy PC obejdą się echem bo z nich będzie mniejszy zysk . Cóż taka prawda : ) Ja osobiście nie przepadam za grą na konsoli w FPSy bo taka gra jest lekko mówiąc mało wymagająca . Dodam że nie posiadam konsoli .

_________________
"Spadochroniarstwo uczy nas być silnym, a tylko takich potrzebuje nasza ojczyzna."
Gen. Stanisław F. Sosabowski


Ostatnio edytowano 15 lut 2010, 21:08 przez Wujek_WilQ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:32 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
@Wujek - o wypieraniu pecetow przez konsole slysze juz... hmm... 10-ty rok? chyba dalej, ale przesadzac nie bede.

co do pancernych posctaci w bc2, malym dmg, kill cam, etc. panowie. no litosci. slyszeli o serwerach hardcore? jedno jest pewne: od 05.03. bede gral TYLKO na serwach hc, te normalne to jakis zart jak dla mnie. zapewne lepsze dla statsiarzy, bo bez ff nawet.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Serwery hc są zdecydowanie lepsze pod względem dmg. Mogliby natomiast kilka rzeczy na nich zmienić:
-dodać celownik do pistoletu na strzałki i do broni stacjonarnych.
-zamiast braku wyświetlania ilości amunicji mogliby wprowadzić przeliczanie amunicji na magazynki.
Pomimo tych dwóch braków są moim zdaniem zdecydowanie lepsze od serwerów klasycznych:
-większy dmg
-brak kill cam
-konieczność celowania (brak krzyżyka)
-brak mini-mapy - możemy jedynie otworzyć dużą mapę z zaznaczonymi pozycjami.
-brak podświetlania przeciwników po wciśnięciu "q" - jedynie komunikujemy o nich przez radio.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Moje drobne uwagi :
- lotnictwo , jako pilot uważam że w BF zawsze było i powinno być , wystarczy że w 2142 je wykastrowali do poziomu pseudo helikopterków, teraz ich brak jest bolesny. Nie stanowią specjalnego zagrożenia dla piechoty , ale blaszaki czy heli to już inna sprawa. Fakt że za tym powinna dojść broń AA - wiadomo.
- wiele osób narzeka na pkm medyka - i bardzo dobrze że tak jest, nie dość że gośc ma apteczki to jeszcze magazynek na 200 pestek, pomyślcie logicznie czy łatwo trafic z ciężkiej giwery trzymanej w ręce bez podparcia - rozrzut jak diabli i tak powinno zostać. Jak medyk przykucnie i strzela krótkimi seriami to jest naprawdę zabójczy.
- czołganie , oj tak brakuje.
- mało sprzętu - BF to zawsze była walka sprzętem a nie infantry
- liniowość rusha - bardzo dobrze jest przynajmniej walka skoncentrowana w jednym fragmencie mapy
- snajpa nie zabijająca jednym strzałem - dobrze, jak by zabijała za każdym razem to nie dało by się ruszać po mapie
- kill cam , o ile się nie mylę jest do wyłączenia z poziomu serwera.
- składy 4 osobowe są optymalne ze względu na możliwość odradzania się na dowolnej osobie w teamie. Przy ataku czy obranie trudno wykosić w ciągu 15 s 4 osoby a co dopiero 6. Brak natomiast blokowania składu.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
kobra napisał(a):
Moje drobne uwagi :
- wiele osób narzeka na pkm medyka - i bardzo dobrze że tak jest, nie dość że gośc ma apteczki to jeszcze magazynek na 200 pestek, pomyślcie logicznie czy łatwo trafic z ciężkiej giwery trzymanej w ręce bez podparcia - rozrzut jak diabli i tak powinno zostać. Jak medyk przykucnie i strzela krótkimi seriami to jest naprawdę zabójczy.

Niech rozrzut będzie jaki jest, on jet ok. Ale przegięciem jest słaba moc tego sprzętu. Jak już jakiś pocisk trafi to powinien na miejscu powalać, a tak nie jest. Efekt potrafi być taki, że koleś przebiega przez grad pocisków, w trakcie sprintu trafiają go z 3 pociski, ten jednak twardo biegnie dalej i podcina nam gardło nożem. Prawda jest taka, że powinien schować się za czymś i bać wystawić nosa.

Jeśli już ograniczać na zasadzie, że jak ktoś ma apteczkę, to nie ma mieć dobrej broni, to ja proponuję asfaltom w zamian za skrzynki z amunicją zabrać wszelkie granaty.

Zresztą apteczka nie jest dla medyka. To medyk ma ją dla reszty drużyny. To samo tyczy się skrzynek z amunicją, o rzuceniu których jeszcze mniej osób pamięta niż o apteczkach.
kobra napisał(a):
- snajpa nie zabijająca jednym strzałem - dobrze, jak by zabijała za każdym razem to nie dało by się ruszać po mapie

Ja na przykład preferuję podejście, że każda broń zabija jednym strzałem. Na szczęście są serwery hc i normal, więc można wybrać co kto lubi :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL