Teraz jest 28 mar 2024, 22:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Unlock weapon
PostNapisane: 20 lut 2010, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2010, 20:12
Posty: 4
Witam wszystkich zgromadzonych dziś tutaj :) Mam pytanie co do broni ,a więc panowie i panie w BFBC2 Beta na odblokowanie m416 potrzeba z 10 czy 100 milionów pkt z reszta nie tylko tej broni... Nie jestem pewien tego czy tak samo będzie w pełnej już wersji gry ? czy po po porstu EA zrobiło to specjalnie aby nikt nie doszedł do takiej ilości pkt? Moim skromnym zdaniem chyba nie da rady odblokować tych cacek w becie? Czekam na wasze komenty. Posdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
EA specjalnie to zrobiło, dali limit na bronie i na rangę, po 11 randze też trzeba uzyskać 100 mln pkt na kolejna tak samo z broniami, w pełnej wersji nie będzie takiego limitu :wink: . Zresztą beta się kończy za kilka dni, to chyba nikt nie uzyska aż 100 mln punktów na kolejne zabawki :wink: .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2010, 20:12
Posty: 4
Tak też sądziłem lecz chciałem się upewnić :) z 1 strony szkoda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 17:57
Posty: 30
No szkoda, na youtubie widziałem że konsolowcy meli dostęp do tych zabawek których pc'towcy nie mogą odblokować :? . Ale i tak nie mogę sie doczekać finalnej wersji, a już zostało mniej niż 2 tygodnie :D . A sama beta pomimo ograniczeń wypadła dobrze, i jestem z tego zadowolony :) .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL