Teraz jest 28 mar 2024, 22:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2010, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 02:44
Posty: 6
Jak zestrzelić helikopter? Jak się znajdzie dobry gracz w przeciwnej drożynie to praktycznie nie ma szans dotrzeć do wyznaczonego punktu. Próbowałem z bazuki ale zawsze robi unik. Tak samo z działka na czołgu i też nie daje rade bo zaraz się jest martwym.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
dantepl83 napisał(a):
Jak zestrzelić helikopter? Jak się znajdzie dobry gracz w przeciwnej drożynie to praktycznie nie ma szans dotrzeć do wyznaczonego punktu. Próbowałem z bazuki ale zawsze robi unik. Tak samo z działka na czołgu i też nie daje rade bo zaraz się jest martwym.

Eee co jak co ale dla mnie jeśli nawet jeśli oby dwie strony są ogarnięte to heli ma małe szanse ;p
Możesz walić uavem, porozstawianymi ckmami (jak nie zniszczył nikt to masz 4+), tymi dwoma czołgami z karabinów no i tym pojazdem też z karabinu ;p I nie łaź środkiem mapy bo cię widać, tak samo nie siedź w uszkodzonym pojeździe jak widzisz że nadlatuje ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Z czołgu da się zestrzelić , ale tylko gdy heli lata nisko - bo zasięg do góry tego czołgu jest mały :P
Ponadto Ckm'y jest ich pare i w odpowiednich miejscach (najlepsza miejscówka to M-com B na drugiej bazie Obrońców, czyli zaraz po zajęciu 2giej bazy udajemy się w miejsce m-coma B tam są 2 domki obok siebie i mają 2 ckm'y z widokiem na pół mapy), zadają dość duży dmg , dłuższa seria powinna go pozbawić skrzydeł :D
Tracer - bardzo ciężko z tego trafić (już nie wspomnę o hardcore modzie ) lecz gdy tylko strzałka zaczepi się o heli wyciągasz rpga i kasujesz latadło pozostawiając je bez szans na przeżycie .
Nie wiem dokładnie co i jak ale spamowanie Ckm'em medyka w szybę gdzie pilot siedzi czasem skutkuje zabiciem go ;]
Wszelkie pojazdy i ich wbudowane Ckm'y zadają obrażenia więc czemu nie ? (Jedyne chyba z tego AAtank boczne działka nic nie robią ;/)


Jedno jest pewne - jak na heli rzuci się pół teamu to nie ma bata , musi paść trupem

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2010, 02:44
Posty: 6
Próbowałem już wszelakiego rodzaju sztuczki i tak jak mówicie to też. Niestety zawsze zostaje zauważony przez tego kto steruje samolotem i zastrzelony. Wadą jest właśnie to że jak siedzisz w pojeździe to on cię widzi z daleka bo jesteś zaznaczony takim kwadracikiem. Co do zgranego zespołu to się bardzo rzadko zdarza. Zazwyczaj jest tak że my dostajemy po dupie od tego helikoptera. Raz była nawet tak sytuacja że gościu zawisną sobie w jednym punkcie i rakietami niszczył wszystko i wszystkich i nie było na niego mocnych, a rakiet i itd sprytnie unikał. W takich sytuacjach człowieka krew zalewa i grać się odechciewa. Gdyby miał ten heli ograniczoną ilość amunicji to jeszcze można by było pograć. A tak to można tylko wyjść z serwera. Jak dla mnie to na razie jedyną wadą jest właśnie ta nieskończona ilość amunicji w pojazdach.

W menu broni (że tak to ujmę) widziałem trzy rodzaje bazuk. Dwie z nich mam odblokowaną. Wiek ktoś jak tą trzecią odblokować?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 18:01 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2009, 16:48
Posty: 15
Trzeciej wyrzutni rakiet raczej nie da sie odblokowac bo sprytnie ustawili liczbe puntkow doswiadczenia przekraczajaca liczbe 1000000 żeby w becie wszystkiego nei odblokowac :D . W każdym razie w pełnej wersji napewno sobie ja odblokujesz. :)

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2010, 18:02 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2010, 13:56
Posty: 22
Cytuj:
W menu broni (że tak to ujmę) widziałem trzy rodzaje bazuk. Dwie z nich mam odblokowaną. Wiek ktoś jak tą trzecią odblokować?

Trzecia dostaniesz już w normalnej grze. W becie jest "zablokowana".

Co do samego heli, często jest je łatwo zestrzelić jak pilot lata za nisko, wystarczy przewidzieć gdzie będzie leciał pilot i jak szybko. Aczkolwiek często latają tak iż za nic się nie da zestrzelić. Jedynym ratunkiem są 2-3 osoby które zajmują się tylko tym by dopaść tą piekielną maszynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL