Teraz jest 16 kwi 2024, 11:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 mar 2010, 15:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Rozpoczynamy nabór administratorów naszego serwera, zainteresowani prosze o wpisywanie się wg wzorca:

Nick w grze :
Doświadczenie:
Wiek:
Dlaczego ja ?? :


zapraszam.
---------------
Edit - obecnie program do zarządzania serwerem jest kulawy, adminki mogą działać bardzo kulawo :(

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
Nick w grze : PchajDywan
Doświadczenie: srednio-zaawansowane-server w bf2,bf2142;)
Wiek:27
Dlaczego ja : ktos musi nie?!:) mysle ze powstrzymam od kradziezy czolgow;))zwiazany ze scena od konca 2006-znam zasady jakie powini sie trzymac gracze,tym bardziej jezeli chodzi o nowych z coda i csa

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Ostatnio edytowano 4 mar 2010, 09:17 przez Dywan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2010, 02:05 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 16:19
Posty: 22
Nick w grze : Cambridgei
Doświadczenie: Y miałem doświadczenie w zarządzaniu serwerem przez rcona w cod4, w cs (tez rcon).I mam talent do tego he.
Wiek:91 (rocznik policzcie sobie żeby nie było że źle wpisałem)
Dlaczego ja ?? :Bo jestem człowiekiem który lubi trzymać porządek na serwerze i ma o tym pojecie. Jestem osobą kontaktową i mam dosyć duże (3letnie) doświadczenie w zarządzaniu serwerami gier :)
Dajcie szanse a będziecie zadowoleni :)
Dodam ze mam dość dużo czasu by trzymać porządek na waszym serwerze. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2010, 16:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2006, 14:55
Posty: 401
Lokalizacja: Opalenica
Nick w grze : KilleR4tw
Doświadczenie: średnio-zaawansowany (serwery BF2)
Wiek: 25
Dlaczego ja ?? : Bo tak :) Mam adminkę na Waszym serwerze BF2 to przydałaby się i na tym :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2010, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2008, 21:38
Posty: 81
Nick w grze : Partizan_pl
Doświadczenie: Od 2008 roku do teraz BF2, wcześniej troche BF1942.
Wiek: 17
Dlaczego ja ?? : Myślę, że będę potrafił zapanować nad nowymi graczami, którzy wcześniej nie grali w BF. ;]

Edit: może być na okres próbny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Nick w grze : Adasi
Doświadczenie: Sporo tego będzie. Tak od 2005 roku gram w bf2 ;) #SOF# uczestniczył w większości większych turniejów, prawie zawsze kończąc na podium. Stawiałem wiele serwerów bf2/bf2142/cod/cs/quake na linuksie, później nimi zarządzałem.
Wiek: 23
Dlaczego ja ?? : Nie jeden serwer adminowałem, adminuję EA Polska cq. Właśnie jestem na etapie tworzenia nowego teamu, napewno będę grał dużo na publicu. Jestem rozpoznawalny na serwerach, większosć mnie zna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Nick w grze:PAKA.S.A.
Doświadczenie:gram od 2007 roku,adminowanie na serwerach PL4FC,EA Polska,@SUPER(w BF2),obcykane BF2CC.
Wiek:39
Dlaczego ja?? Raczej mało kto mnie nie zna,a jak mnie nie zna,to mnie pozna.; )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:01 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Nick w grze : PanGrys
Doświadczenie: gram od 2005, adminowanie na serwerze =SWT=, raczej obcykane BF2CC. :P
Wiek:37
Dlaczego ja ?? : Raczej mało kto mnie nie zna,a jak mnie nie zna,to mnie pozna i popamięta :)

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2010, 20:15 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2009, 17:38
Posty: 4
Nick w grze : JotdoKa
Doświadczenie: Admin na wielu serwerach klanowych w CoD:WaW i kiedyś na jednym w BF2
Wiek: 15
Dlaczego ja ?? : Hmm... Znam zasady, jestem uczciwy, nie banuję za nic, wysłuchuję każdej skargi, lubię porządek na serwerach.

Wiem, że jestem młody ale dajcie mi się wykazać, obiecuję, że nie pożałujecie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2008, 21:38
Posty: 81
Jakiś tag na serwerze ustawiamy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 11:35
Posty: 36
Lokalizacja: Poznań
Nick w grze : Caparzo.
Doświadczenie: Przez trochę ponad rok od premiery w bf2, od 5 lat admin na 5 serwerach css
Wiek: 21
Dlaczego ja ?? : Opanowany, radzę sobie z łagodzeniem nerwowych sytuacji :) angielski na dobrym poziomie. Całkowicie przerzucam się z csa, na bc2, wiec cały czas i doświadczenie w pilnowaniu porządku mógłbym poświęcic temu serwerowi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Uwaga - osoby które mają admina na serwerze podstawowym, dostali tez uprawnienia na serwer HC (nowy)
Proszę testować.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2010, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 08:30
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
Nick w grze : mikolajm

Doświadczenie : gra klanowa w COD:MW, krótki okres również CS; nigdy nie zarządzałem serwerem, ale studiuję *między innymi* zarządzanie ludźmi i przypuszczam, że serwery nie są od nich bardziej skomplikowane.

Wiek: 21

Dlaczego ja :
Cenię sobie przede wszystkim Team Play. To jest to co według mnie stanowi o różnicy pomiędzy dobrymi i złymi serwerami - promowanie gry drużynowej. Zupełnie inaczej przegrywa się mapę, bo przeciwnik grał lepiej, niż gdy przegrywamy mapę, bo mamy w składzie 3 snajperów i nie ma nikogo kto realizuje założenia rozgrywki. Zdarza mi się grać na Waszym serwerze i chętnie pomógłbym w utrzymaniu właśnie ducha gry drużynowej. Nie sądzę, abym był w stanie być obecnym na serwerze codziennie, ale mam nadzieję, że mógłbym być jakimś wsparciem.

Ci, którzy znają mnie z naszego TS mogą (mam nadzieję :wink:) potwierdzić, że jestem normalnym człowiekiem, dawno po mutacji i z głową na karku.

Pokój!

Edit Kobra pl - Admin dodany

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2010, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2010, 11:04
Posty: 1
Nick w grze : Shillo
Doświadczenie: Za czasów kiedy grałem w MoH:AA miałem Rcona na serwery GamesNet'u. Potem gra umarła i nie podejmowałem większych prób ogarnięcia coraz to nowych gier i administrowania nimi.
Wiek: 30 grudnia skończę 24.
Dlaczego ja ?? : Jak widzę to co się wyprawia na serwerze to aż serce mi się kraje. Czasem jest teamplay , a czasem w ogóle go nie ma . Poza tym zdobywam doświadczenie na studiach w przedmiocie takim jak 'Administracja serwerami' i myślę ze tutaj bym poznał nowszą strukturę serwerów w porównaniu z MoH:AA. Jestem ogarnięty , pomiędzy dniami nauki mam dni gry i siedzę trochę na różnych serwerach od Waszego po G4G. Godziny różne od rannych po późne wieczorne. I to chyba wszystko co mogę napisać . Pozdrawiam :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2010, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
Nick w grze: pllek_sinek
Doświadczenie: zarządzanie serwerami CS 1.6, CSS, przez krótki okres BF2
Wiek: 26 sory pomyłka(kopiowałem i nie zajarzyłem :oops: :oops: :oops: ) mam 15 :)
Dlaczego ja?: Cenię gre fair. Nie lubię jak na serwerze jest rozgardiasz(celowe tk, bc/br, kradzieże, flame etc.). Jestem spokojnym człowiekiem, opanowanym, język angielski znam nawet dobrze(ale nie biegle). Często gram na Waszym serwerze więc na 100% podołam zadaniu.
Dyspozycyjny: Xfire- pllek; TS3- pllek_sinek; GG- 8171217; PM

Serdecznie Pozdrawiam

Edit Kobra : Adminka na czas próbny


Ostatnio edytowano 19 maja 2010, 20:19 przez pllek_sinek, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL