Battlefield.pl
http://forum.battlefield.pl/

Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=148&t=31900
Strona 1 z 1

Autor:  kobra [ 3 mar 2010, 15:27 ]
Tytuł:  Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

Każdy serwer wymaga dopracowania zasad wg których ma działać. Masz pomysł co zmienić, poprawić pisz śmiało.
Masz zastrzeżenia do pracy adminów pisz śmiało:
Nick w grze
Kiedy (data godzina)
Co się stało
Dlaczego (opis)

Autor:  pllek_sinek [ 24 kwi 2010, 10:19 ]
Tytuł:  Re: Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

Mam ogromną prośbę.
Limit ping'u na serwerze wynosi 200, ja bym serdecznie prosił o podwyższenie limitu do 220 lub 250. Nieraz zdarzy mi się ping 201, 209 i mnie kick'uje a chciałbym sobie normalnie u Was pograć. Przy ping'u 250 nie zauważyłem nawet najmniejszego lag'a.

Autor:  kobra [ 24 kwi 2010, 11:23 ]
Tytuł:  Re: Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

Poprawiono :)

Niestety ping tak naprawdę jest zupełnie inny ale DICE ciągle nie poprawiło odczytywania pingu z gry.

Autor:  pllek_sinek [ 24 kwi 2010, 11:50 ]
Tytuł:  Re: Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

Dzięki wielkie :wink:

Autor:  robalxp [ 5 lip 2010, 10:34 ]
Tytuł:  Re: Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

"you have been slayed by admin" -czy coś takiego - dostałem od waszego admina, po tym jak wsiadłem do świeżo zrespawnowanego heli na własnym respie. Wcześniej pozwolił sobie postrzelać do mnie jak i do heli kiedy wystartowałem - domyślam się że admin i ten gracz to jedna i ta sama osoba, bo zabił mnie zaraz po wystartowaniu. żeby nie było wątpliwości, ten pan który również chciał skorzystać z helki stał jakieś 6 długości czołgów kiedy zaczął do mnie strzelać. Nie wspomnę o przerzucaniu do drużyny przegranej na sam koniec meczyku. Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, bo nie mam zamiaru się więcej na tym serwie pojawiać , po prostu nie robi to wam zbyt dobrej reklamy, więc chciałem was o tym poinformować.

@down : nie dopisałem ten pan który do mnie strzelał i pewnie mnie ubił był w moim teamie (nie squadzie)Także to nie było podczas kradzieży. Sry że nie podaje dokładnej daty, ale cały weekend mi się zmielił, chyba niedziela rano.

Autor:  hiszpan12 [ 5 lip 2010, 10:58 ]
Tytuł:  Re: Skargi i wnioski związane z pracą, adminam ustawieniami itp.

witaj,grałem ja jako admin,widziałem jak zabierałeś nam heli z bazy lecz nikogo nie zabijałeś,jeszcze ktoś leciał helikiem prosto na naszą bazę i to też chyba ty ,slaya ja ci nie dawałem,było kilku innych adminów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/