Teraz jest 19 kwi 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lip 2010, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 16:11
Posty: 41
@up
czołg na 3 screenie dostał bana,jeżeli był by to admin dostał by opieprz,ja latałem apache'm,ale do bazy głównej zbliżam się tylko gdy czołg strzela do mnie lub artyleria plot,a tak to latam praktycznie nad B,na ts'ie gadali sinek i support o ukradnięciu wam helika,chyba im coś nie wyszło. A demów niestety nie ma jak w bf2,może kiedyś....

Następnym razem takie osoby będą karane,nawet admini bo to też zwykli gracze i to ze mają więcej uprawnień to nie znaczy że mogą robić br/bc itd.
ja jestem na serwerze cały czas,więc pisz kto robi br/bc a pożałuje.
Pozdrawiam

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
Owszem pamiętam tą sytuację z tyłu waszego respa siedziałem, czekałem żeby ukraść wam heli ale nikogo nie zabijałem.
BASERAPE oznacza ZABIJANIE na respawnie wroga a nie przesiadywanie na nim i "dłubanie w nosie"

Dodam jeszcze,
jestem w 100% pewien że podczas przesiadywania nikogo nie tknąłem nawet paczką z amunicją, podczas startu Havoc'a mogło mi się zdarzyć strzelenie z rakiety lub strzałki do pustych czołgów :oops: moja wina dam sobie warn'a :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Cytuj:
Owszem pamiętam tą sytuację z tyłu waszego respa siedziałem, czekałem żeby ukraść wam heli ale nikogo nie zabijałem.

Na pierwszej focie widać Wasze śmigło zestrzelone przez aa z którego kampiliście główną ruskich
Cytuj:
BASERAPE oznacza ZABIJANIE na respawnie wroga

Ja raczej nazwał bym to spawn kill

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 16:11
Posty: 41
spawnkill dla mnie to zabicie od razu po zrespieniu :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
hiszpan12 napisał(a):
spawnkill dla mnie to zabicie od razu po zrespieniu :)

Dokładnie ale na fladze , a base rape na Conquescie to zabijanie w bazie nieprzejmowalnej np. na Atacamie co ponoć na tym serwerze jest zabronione, a po tym co zobaczyłem wczoraj to raczej tego serwera nie dotyczy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 08:42 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 17:59
Posty: 85
Lokalizacja: Zielona Góra
komar(poland) napisał(a):
hiszpan12 napisał(a):
spawnkill dla mnie to zabicie od razu po zrespieniu :)

Dokładnie ale na fladze , a base rape na Conquescie to zabijanie w bazie nieprzejmowalnej np. na Atacamie co ponoć na tym serwerze jest zabronione, a po tym co zobaczyłem wczoraj to raczej tego serwera nie dotyczy :)


Sam przed chwilą użyłeś słowa "zabijanie w bazie", powiedz mi czy ja do ............... zabiłem Cię na respie czekając na heli??? jeżeli !!!NIE!!! to sprawa chyba zakończona.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2010, 12:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Głęboki wdech i spokojnie panowie.
Po pierwsze komarowi chodzi o to że helka atakowała uncapa, co teoretycznie jest niedozwolone, ale
niestety, jeżeli została ona ostrzelana z bazy ( np. czołgiem czy aa - co widać na screenie) to spokojna ekipa powinna odlecieć i poczekać aż przeciwnik ruszy się z bazy, jeżeli się nie rusza a tylko strzela z niej no to niestety wlecieć i zaorać.
Czołg stojący na tyłach bazy prawie przy martwej strefie, raczej do wybicia z bazy się nie szykuje, tylko z bezpiecznej pozycji robi sobie strzelnicę.
Komar sam napisałeś że i ty w czołgu i aa strzelało do helikoptera a nawet ładnie go zdjęło, więc nie miej pretensji że helka orała po wszystkim, tu niestety nie ma jak w BF2 rakiet TV że można precyzyjnie strzelać, rozrzut jest taki że łatwo może ktoś postronny oberwać.

Ogólnie panowie dajcie na luz, jak macie przeciwnika na CQ zamkniętego w bazie to dajcie mu wyjść , to ma być zabawa a nie mecz o wszystko.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL