Teraz jest 8 lip 2024, 17:03

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 wrz 2011, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2011, 11:21
Posty: 32
Ma ktoś jakieś info czy na tą mapke caspian będzie można w open becie uruchomić jutro czy coś ściągaliście dodatkowo tą mape caspian.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2011, 19:56
Posty: 26
Lokalizacja: Przyroda
Nic nie trzeba sciagac, aktualnie serwery sie szybko sypia i sa zahaslowane (haslo: sexyelevator).

_________________
We are the SPQR. You will be assimilated. Resistance is futile.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 17:40 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Jeśli ktoś chce może mnie dodać do znajomych: Mr_Googlehead
Chętnie z kimś popykam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:04 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Jak zagrac na Caspian? Ciagle co uda mi sie wejsc w kolejke to w polowie kolejki serwer pada ;/ Chcialbym zobaczyc jak to wyglada bo na screnach wszystko takie piekne ladne a wlasnie ogladalem gameplay na gamezilli i lipa strszna.. Ta gra nie ma ani grafiki ani destrukcji jedynie co na +++ to swietna rozgrywka i dobre rozwiazania np odblask od latarki :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
armada23 napisał(a):
Ta gra nie ma ani grafiki

Myślałem to samo nim nie zagrałem, ta gra na najniższych wygląda o wiele lepiej niż połowa gier z ostatnich 2-3 lat.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Mofixil napisał(a):
armada23 napisał(a):
Ta gra nie ma ani grafiki

Myślałem to samo nim nie zagrałem, ta gra na najniższych wygląda o wiele lepiej niż połowa gier z ostatnich 2-3 lat.


No w sumie racja... Cienie na low wyglądają tak jak w większości gier na high... Ale tak czy siak przydała by się opcja ich wyłączenia bo te wszystkie cienie drzew mi ze 30fps zabierają pewnie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Dla mnie jedynym poważnym problemem jest to że notorycznie tracę połączenie/timeout, jest to niesamowicie uciążliwe zwłaszcza że mało kiedy zamykam tabelę.
Nie jestem pewien czy to wina routera którego specjalnie zmieniałem bo miałem problemy z BC2 czy to jednak wina samej bety i przeciążenia.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 18:49 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
szakal0x napisał(a):
No w sumie racja... Cienie na low wyglądają tak jak w większości gier na high... Ale tak czy siak przydała by się opcja ich wyłączenia bo te wszystkie cienie drzew mi ze 30fps zabierają pewnie...

Ale dzięki temu wszyscy mają jednakowo. Wyłączanie cieni po to, żeby zobaczyć ukrytych przeciwników idzie do lamusa.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:53 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
Mofixil napisał(a):
Dla mnie jedynym poważnym problemem jest to że notorycznie tracę połączenie/timeout, jest to niesamowicie uciążliwe zwłaszcza że mało kiedy zamykam tabelę.
Nie jestem pewien czy to wina routera którego specjalnie zmieniałem bo miałem problemy z BC2 czy to jednak wina samej bety i przeciążenia.


Ja ani raz nie miałem timeouta, dwa razy tylko gra mi się wysypała. To może coś z twoim routere/internetem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Wierzbin napisał(a):
szakal0x napisał(a):
No w sumie racja... Cienie na low wyglądają tak jak w większości gier na high... Ale tak czy siak przydała by się opcja ich wyłączenia bo te wszystkie cienie drzew mi ze 30fps zabierają pewnie...

Ale dzięki temu wszyscy mają jednakowo. Wyłączanie cieni po to, żeby zobaczyć ukrytych przeciwników idzie do lamusa.


Widziałem w wielu grach już że jak się wyłączało cień to zamiast odbić obiektów się robiły ciemne plamy przypominające kształtem obiekty. I o takie coś by mi chodziło.



eeedit:

Dlaczego nie widzę prawię żadnej różnicy między ustawieniami wszystko na ULTRA i wszystko na LOW???

LOW:
Obrazek

ULTRA:
Obrazek

Jedyne co widzę to że w ultra jest więcej cieni... A jakość ich w sumie ta sama.

wtf? ślepy jestem czy coś mi z kompem/grą nie działa?



Btw ustawienia tekstur terenu mogłem tylko na medium dać max (Pewnie dla tego że nie mam dx11)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Czy jest w becie ten system komend z BF2?coś tam pisali że jest to dodane,ale pewnie w pełnej będzie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2011, 11:21
Posty: 32
Wie ktoś o której godzinie wychodzi open beta??? jutro oczywiście


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
@szakal0x
Widać różnicę. :wink:
Ale gdybym nie wiedział, nie powiedziałbym żeby to było Low vs. Ultra. Wygląda jak Medium vs. High/Ultra :D

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:44 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 17:16
Posty: 23
a ja nadal nie moge zagrac po wybraniu serwera i nacisnieciu join pojawia sie to Your active soldier is not ready for duty.
Please choose a PC soldier in the top menu.
The join flow will continue when the above requirement is met nie powiecie mi ze nadal cos robia jak inni graja ja nie moge co jest jak mam wybrac klase ktorą chce grac


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2011, 20:53 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
rafalsky82 napisał(a):
a ja nadal nie moge zagrac po wybraniu serwera i nacisnieciu join pojawia sie to Your active soldier is not ready for duty.
Please choose a PC soldier in the top menu.
The join flow will continue when the above requirement is met nie powiecie mi ze nadal cos robia jak inni graja ja nie moge co jest jak mam wybrac klase ktorą chce grac

Wejdź na https://profile.ea.com przy pomocy danych na które dostałeś klucz, i sprawdź czy masz avatara a pod nim (Identyfikator EA)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL