Teraz jest 1 lip 2024, 09:15

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2011, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2011, 10:43
Posty: 9
wrblwsk napisał(a):
Dobrze wiedzieć bo koledze będę zgrywał :D
Dzięki za info.


Nie wiem jak Origin zareaguje jak tylko byś przeniósł folder z grą. Bo tam w tym drugim folderze są konfigi od Twojego konta.

Jedynie przetestowałem jak przenosi się między tymi samymi kontami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 09:46
Posty: 12
Fredi_Kruger napisał(a):
rajan napisał(a):
Czy orientujecie się, czy można przenosić ściągniętą aplikację pomiędzy różnymi instancjami origina?
Aktualnie zasysam na lapku, ale planuje przegrać na swojego kompa stacjonarnego... czy mogą być z tym jakieś problemy?

PS: Z originem zetknąłem się pierwszy raz, ale widzę, że wygląda podobnie do steam'a ;)


Idzie przenieść miedzy kompami. Ja na lapku sciągałem w pracy a w domu na stacjonarnym wgrałem, wystarczy skopiować i podmienić folder z grą i konfigiem z Origin, tzn ja tak podmieniłem i zadziałało. W domu jedynie jeszcze raz instalke musiałem przez Origin puścić ale już nic nie pobierało.

C:\Program Files\Origin Games - domyślny folder z grą

C:\ProgramData\Origin - domyślny folder z konfigiem

Aha to super.
Mam jeszcze pytanie, czy folder z grami z origin "C:\Program Files\Origin Games" mogę zmienić na inny?
- Czy wystarczy w tym celu zmienić lokalizację w Ustawienia->Ogólne->Pobrane Gry


Ostatnio edytowano 29 wrz 2011, 15:49 przez rajan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2011, 10:43
Posty: 9
Jest taka opcja w origin w ustawieniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 09:46
Posty: 12
Fredi_Kruger napisał(a):
Jest taka opcja w origin w ustawieniach.

Fajnie. Dzięki za odpowiedzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2011, 20:00
Posty: 16
... Chodziło mi o to że nic nie trzeba podawać żadnego kodu tylko normalnie się zalogować

_________________
JUJUJU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
_Dominiko_PL napisał(a):
Zagrałem tylko 10 min na OM bo zaraz muszę iść, moje pierwsze odczucia

3 - Bardzo szybkie awanse. Po 10 minutach grania mam już 1 lvl i jestem w połowie drogi do drugiego


Po pierwsze to pierwsze lvl zawsze szybko się wbija na początku a po drugie to jest beta, możliwe że tu się szybciej lvluje żeby szybciej odkryć i przetestować nowe bronie itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 16:49
Posty: 3
pobranego mam bfa w origin klikam instaluj i nic sie nie dzieje .... jak temu zaradzic? pomocy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 17:04
Posty: 39
klikam graj i nic.... pisze ze wlacza i nic w battlelogu jak wlacze serw to laczy i nic wiecej.... probowalem wziasc deinstalacje zrobilem i nic...
pomoze ktos ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:14 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
JaCuN napisał(a):
klikam graj i nic.... pisze ze wlacza i nic w battlelogu jak wlacze serw to laczy i nic wiecej.... probowalem wziasc deinstalacje zrobilem i nic...
pomoze ktos ?

Mam to samo potrafi łączyć 30 minut i nic. Podsumowując od 3 dni pograłem raptem 2 godziny ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Ludzie ale macie problemy klikacie na gre i robicie wyszukaj aktualizacji pobiera wam i juz normalnie loguje sie do przegladraki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2010, 11:07
Posty: 15
Hmm, potrzebuję pomocy.

Mianowicie nie wiem jakim cudem i skąd Beta Battlefielda 3 wzięła mój numer GG (musiałem chyba gdzieś podać jakieś numerki) i teraz mój numer GG to mój nick profilu... Wie ktoś może jak to zmienić? Fatalnie to wygląda, a nic mi nie wyskoczyło o nicku...

I jeszcze takie banalne pytanie. Jak zmienić ustawienia w tej Becie? (chodzi mi o jakoś Low, Medium itd.)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2011, 10:43
Posty: 9
roberrcik napisał(a):
Hmm, potrzebuję pomocy.

Mianowicie nie wiem jakim cudem i skąd Beta Battlefielda 3 wzięła mój numer GG (musiałem chyba gdzieś podać jakieś numerki) i teraz mój numer GG to mój nick profilu... Wie ktoś może jak to zmienić? Fatalnie to wygląda, a nic mi nie wyskoczyło o nicku...

I jeszcze takie banalne pytanie. Jak zmienić ustawienia w tej Becie? (chodzi mi o jakoś Low, Medium itd.)


Wszystkie ustawienia zmienia się dopiero po zalogowaniu do gry i po respie dopiero jest dostęp do ustawień, jeśli chodzi o nazwę to były informację że w finalnej wersji będzie można zmienić a niektórzy pisali że nie da się już zmienić. Widocznie taką nazwę użytkownika musiałeś wpisać zakładając konto na ea.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Mi sklep Origin dalej nie działa więc ściągam z torrenta... :/

P.S. Jak myślicie? Wymienia się wymieniać GF 9800GTX+ na GF GTS 450? na więcej mnie teraz nie stać, a chce pograć na ładnych detalach a tylko ten drugi ma wspomaganie D11

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 16:49
Posty: 3
pobranego mam bfa w origin klikam instaluj i nic sie nie dzieje .... jak temu zaradzic? pomocy bo nie moge zainstalwoac gry ..... jak poklikam sto razy w instaluj pokazuje sie Instalacja... ale nagle sie wylacza .... i znow przycisk instaluj ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2011, 17:28 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2010, 11:07
Posty: 15
Sorry za post pod postem, ale zapomniałem dodać, że na Originie oczywiście również mam ten nick, nie wiem skąd to się wzięło...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL