Teraz jest 17 cze 2024, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Battlelog jest w ch*j beznadziejny (tz. ta strona) zamiast normalnie zrobić kur_a gre wchodzisz wybierasz serwer itd. to nie zróbmy jakiegoś battleloga rąbanego w dupe... takie są moje uczucia co do bety...

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Konrad102 napisał(a):
Battlelog jest w ch*j beznadziejny (tz. ta strona) zamiast normalnie zrobić kur_a gre wchodzisz wybierasz serwer itd. to nie zróbmy jakiegoś battleloga rąbanego w dupe... takie są moje uczucia co do bety...


Ja tam w sumie się ogólnie przyzwyczaiłem do tego, jedynie niech ogarną samą wyszukiwarkę serwerów żeby nie wyskakiwały setki błędów i będzie okej...

I tak to działa szybciej niż menu w bc2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Małe pytanko, da się zmienić jakoś tryb strzelania w broni? Jeśli tak to jak?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 00:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Klawiszem V

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 01:04 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 03:49
Posty: 37
Lokalizacja: Spała
Grafika i efekty są nie do opisania w cenzuralnych słowach(pozytywnych), ale grywalność nawet w porównaniu do BC2 wypada marnie, przynajmniej jeśli chodzi o INF i Metro coś tam. Innowacyjne pomysły EA z odpalaniem gry przez stronę to poprostu żal.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 01:23 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 11:29
Posty: 324
EpYoN napisał(a):
Grafika i efekty są nie do opisania w cenzuralnych słowach(pozytywnych), ale grywalność nawet w porównaniu do BC2 wypada marnie, przynajmniej jeśli chodzi o INF i Metro coś tam. Innowacyjne pomysły EA z odpalaniem gry przez stronę to poprostu żal.


Nie znasz się :P
Gameplay wypada bardzo pozytywnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 08:53 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
Zastanawiam się czy to tylko błąd na battlelogu czy w grze nie ma M38 (M14 EBR)? Po kliknięciu na nią pojawia się M98B. Ogólnie gra z kolejną odblokowaną bronią podoba mi się coraz bardziej. Jednak ciągle ta sama mapa nudzi się strasznie. Może gdyby rozgrywka wyglądała za każdym razem inaczej to ok. Ale gra za grą jest identyczna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Ciesze się że wy się cieszycie lecz ja przez tego battleloga nie moge grać na full screenie bo wywala mi grę... :(

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
skypan napisał(a):
Ta cała beta to porażka w tym wydaniu :( Nic tu niema. Typowa infanterka i to jakaś kaleka :? . Jest tylko podjarka w jakiś gównianych odznaczeniach i unlokach co mnie strasznie irytuje. Plebs to łyka i cieszy się strasznie. Na szczęście udało mi się wbić na CQ bo byłem już bliski anulować zamówienie. BETA BC2 była lepsza chociażby na fakt, że był tam sprzęt jeżdżący i latający.


Zgadza się mam podobne wrażenie. Infantry wypada bardzo słabo w porównaniu do na przykład legendarnego Strike at Karkand w BF2. Tam to przynajmniej nie było problemu z odnalezieniem wroga. Tu przy tych wszystkich graficznych wodotryskach ginie się zanim ma się możliwość zobaczenia przeciwnika. Jak w takim tunelu wchodzisz oślepia cię światło, ciemno jak w dupie i nagle zabija cię ktoś nie wiadomo skąd wydawałoby się, a to wróg w jakiejś ciemnej dziurze. Beata powinna być full wypas z pojazdami, samolotami, helkami jak było na mapie Gulf of Oman w demo BF2, lub tej z BF2142. Nie każdy lubi czyste infantry.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Panowie zapominacie, że niektóre opcje/funkcje wyglądają tak a nie inaczej bo to okrojona beta ...( naturalnie wygląd menu i brak możliwości przypisania klawiszy śmierdzi portem z konsoli ... ).
Co do moich odczuć, to jest tak jak przewidywałem, dostaniemy raczej słabego BF'a i przeciętnego, wpisującego się w obecne czasy shootera ( taka prawda, że na rynku zostały CoD, BF + jakiś pomniejsze tytuły jak RO ). Z plusów mógłbym wymienić:

+++ sensowny dmg broni, nie trzeba już przeładowywać po każdym fragu jak w BC2 ...
++ udźwiękowienie w tym muzyczka ze starych bfów :).
+ optymalizacja jest bardzo dobra.
+ jakiś klimat da się odczuć, ale ten rush niestety ma więcej z CoDa niż BF'a.
Coś mało tych plusów :), ale nie grałem w Caspiana a po drugie to nie dostaliśmy nic czego już nie było. Minusów jest więcej, tyle że "drobniejsze"

- jest recoil tyle, że bardzo dziwny bo bardziej opłaca się strzelać full auto niż pojedynczym ogniem na dystans ( dziwnie znosi do góry i ciężko skontrować ). Kolejne unlocki mają jednak co raz mniejszy odrzut.
- rush to jest totalna tragedia i to nie tylko z winy beznadziejnej mapy ( w BC2 praktycznie każda była taka ). Codowy klimat, mało wiarygodnie to wygląda jak trzeba niszczyć jakieś skrzyneczki - to powinno być. jakieś polowe centrum dowodzenia, składy zaopatrzenia, nadajniki ... Czemu to nie wygląda jak Territory z RO2 ?
- za dużo zbędnych detali graficznych, które przeszkadzają w dostrzeżeniu przeciwnika ( zlewające się z otoczeniem mundury ), no ale to już było w BC2.
- czemu nie ma 6osobowych składów .... Totalna porażka.
-duża ilość dupereli do zainstalowania w tym Origin. Jednak wolałbym, że by battlelog był w kliencie jak LoL.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 14:35
Posty: 23
Wierzbin napisał(a):
wrblwsk napisał(a):
Ja mam pytanie z innej beczki.
Jeśli zdobyłem np. lunete do m4 to jak mam ją założyć?

Wchodzisz w profil enga i w dodatkach do broni (specjalizacjach) wybierasz sobie ACOG x4.


A możesz mi powiedzieć dokładnie bo jakoś znaleźć nie mogę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 32
Lokalizacja: Mogilno
Przed respawnem masz CUSTOMIZE, potem wibierasz klase i po głowną bronią masz ACCESORIES ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 14:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2011, 14:35
Posty: 23
Okej mam, dzięki bardzo ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Ja myślałem że sobie pogram na 8800GS a tu dupa :(. W sensie pogram z jakieś 20 minut na tym małym screenie (przeciwny do full screena) szkoda. W BC2 na full i nic jednego zacięcia 34-50fps więc coś jest nie chalo.

Ale jak pogramel (trochę lagów było) to:
+dmg broni na normal mode nareszczie snipą można zabic jednym celnym strzałem a nie jak w BC2 z M95 przebjia wszystko a jednym strzałem na Normal mode nie powalisz...dlatego od tamtej pory gram tylko hardcore w BC2
+w sumie fajne animację

-(---...) Orgin
-*x Battlelog
- Jak chcesz sobie pograć w kampanie to musisz mieć Internet. Już nie ma tak ze nie amsz neta nudno ci to włanczasz kampanię wielka szkoda...

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2009, 20:13
Posty: 12
Ten Origin to totalny syf, ściągam tą betę, miałem z 80% i ponad 3GB pobranych, nagle widzę, że mam ledwie 60% i 2.5GB. To się powtarza, więc pytam: co się dzieje do kur*y nędzy bo mam dość tego dziadostwa, miał ktoś z Was podobnie?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL