Teraz jest 29 mar 2024, 01:35

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 paź 2011, 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 13:24
Posty: 42
Lokalizacja: Breslau
Nareszcie :D

_________________
.::Zabijacz namber łan::.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 13:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
No! Wreszcie. Cos czulem ze puszcza na koniec bety... Metro juz bylo tak wk$%#iajace...

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
HELL YEA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Jest jeden haczyk...mimo że grałem na trzech serwach z pingiem 40-50 to praktycznie nie dało się nawet poruszać swobodnie tak lagowało,tak jak mówił jeden koleśco recenzował tą mapkę,że to gra dla wielbicieli Stalkera same anomalie :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
Ja tam sobie grałem normalnie, 18:3 to chyba dobry wynik :P.
Dodatkowo rozwalają mnie ludzi którzy twierdzą że bronie asfalta mają za dużo recoil, a rzekomo w szczególności ak74m... Chcą duży recoil to niech zobaczą red orchestrę ostfront 41-44


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Caspian laguje jak cholera. Polatałem samolotem i nawet postrącałem parę maszyn ale 0 frajdy. Kamera cały czas się trzęsła od laga jakbym miał padaczkę. System kolizji pojazdów leży i kwiczy, bo po uderzeniu w ziemie potrafią się zawiesić i po chwili rozpaść na kawałki ;D Samoloty są meeega wolne. O ile w BF2 kupiłem specjalnie joystick, by jako tako latać tak w BF3 można śmiało pocinać myszką, co jest niedorzeczne. Podobno tutaj samoloty są ciut szybsze niż w BF2 - nie wiem jak mogli to w ogóle powiedzieć :o

Do bety podchodzę jako do stress testu serwerów a nie samej gry to się specjalnie nie złoszczę ale na litość boską. BF2 miał o niebo lepiej zrobione pojazdy a BC2 infanterkę. Coś komuś się omskło i dziwnie będzie jak nagle w finalnej będzie OK. Czołgi od 1942 miały "ciężar" a tu są jak plastikowe zabaweczki. Coś poszło nie tak...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 15:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Chwilę pograłem na Caspianie i niestety samolot kompletnie nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze nie idzie skonfigurować joya (widać, że to port z konsoli po ustawieniach klawiszologii) :/ Po drugie ster kierunku nie działa. Zgadzam się również całkowicie z przedmówcą, że sprzęt zachowuje się jakby był z plastiku. Wydaje mi się również, że jak na tak dużą mapkę, to sprzętu jest zdecydowanie za mało. Dlaczego po przejęciu flagi nie pojawi się na niej nowy czołg albo jeep jak było w starych BFach? Niestety, jak nie dorwiemy się do sprzętu w bazie głównej, to pozostaje nam wszędzie docierać z buta. Wychodzi na to, że na 32 graczy jednej strony przypada w sumie około 6 pojazdów. Czyli 81% graczy skazanych jest na piesze wędrówki.

Dodatkowo ilość detali, rozmyć, odbijanie światła, wiecznie parująca ziemia i asfalt strasznie utrudniają wypatrzenie czegokolwiek. Jak wyglądam przez okno na ulicę (w realu), to wszystko widzę, świat nie jest tak rozmyty. W BFie osiągnięto jakiś absurd i niestety efektów jest więcej niż w prawdziwym świecie.

Z przykrością stwierdzam, że Caspian nie przekonał mnie do powroty do BFa. To niestety zupełnie inna gra niż kiedyś. Tym, którym gra przypadła do gustu lekko zazdroszczę i życzę Wam niskich pingów, dużej ilości klatek na sekundę i wysokiego kdr'a. Osobiście z serią BF się żegnam i pewnie już nigdy do niej nie wrócę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Nie wiem jak wam ale mnie ten na Caspianie gra co chwile się wiesza :/ Metro też wieszało ale raz na jakiś czas, a co wejde na Caspiana to 5 minut i dupa.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Mała poprawka do mojej wypowiedzi wyżej. Sprzętu jest jednak trochę więcej i trafiłem na czołg, który pojawił się na fladze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Smaug_PRAWDZIWY napisał(a):
Zgadzam się również całkowicie z przedmówcą, że sprzęt zachowuje się jakby był z plastiku.


Tu się nie zgodzę, jadąc T-90 czy Tunguską czujesz, że prowadzisz kilkudziesięcio tonowego potwora. W dodatku można uszkadzać gąsienice, koła, działa, silniki (może dojść do zapłonu pojazdu). Sam byłem światkiem jak przelatującemu F-18, Tunguska urwała skrzydło a Mi-28 cudem wylądował bez ogona (po czym eksplodował, ale pilot się uratował xD).
Pojazdami z plastiku nazwałbym właśnie te z BF2, 2142 i 1942, gdzie czołg miał problem z pokonaniem drewnianego płotka...

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 17:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2003, 10:59
Posty: 167
Bo tam płotki były z żelbetonu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
No teraz na Caspianie to inna gra :D Co prawda lagi niemiłosierne ale wbiłem na serwer po prostu sprawdzić mapę.
Też się nie zgodzę z tym, że pojazdy są z plastiku. Jadąc Abramsem czy T-90 czuć każdy pagórek. Czekam na finalną grę i nie żałuję ani gorsza wydanego na grę.
Śmieszy mnie trochę narzekanie na różnego rodzaju rzeczy. To nie jest BF2/BC2 to BF3. Jak by każdy tak porównywał byle jaką grę do poprzednika to okazało się by na końcu, że połowa wcześniejszych tytułów była lepsza.
Mi się beta podoba, tego właśnie oczekiwałem po niej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 19:19 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Zupelnie inna gra, inna ocena po Caspianie, na +
Dwa razy bylem 1, wkoncu C4 na cos sie przydaly,
Zobaczylem wkoncu na co stac engr z rakietnica przeciw lotnicza,
Najlepszy byl moment gdy ustalilem juz samolot na celowniku, gdy rakieta uderzyla, po 3 sekundach byl zaplon samolotu i + 1 kill + 100 pkt, czasem bywa jednak tak, ze uszkodze rakieta samolot badz heli, ale wtedy spadaja na dol, uszkodzilem je :)
Uzywajac C4 na czolgach, samochodach, i dobijajac tym samym przeciwnika, gra dodaje wiekszego powera, bo gdy sie widzi ze zabilem 2 naraz, to takze zniszczylem im pojazd a dla mnie extramalny przyplyw pkt :)
Na caspianie chce sie grac !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
$towarzysz$ plastikowość nie ma polegać na rozwalaniu czy też nie otoczenia...czołg pół biedy ale samolot i helikopter nijak się mają do tych z BF2. Tym maszynom brakuje bezwładności. Okiełznać heli czy samolot nie każdy umiał. Ludzie uczyli się lądować by nie przewrócić maszyny. Od 2142(heli) seria ta maszyny latające traktuje jak jeepy ino latające.

Fakt, że tak powolnie latają a do tego można spokojnie latać samą myszką też o czymś świadczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2011, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Lailonn napisał(a):
$towarzysz$ plastikowość nie ma polegać na rozwalaniu czy też nie otoczenia...czołg pół biedy ale samolot i helikopter nijak się mają do tych z BF2. Tym maszynom brakuje bezwładności. Okiełznać heli czy samolot nie każdy umiał. Ludzie uczyli się lądować by nie przewrócić maszyny. Od 2142(heli) seria ta maszyny latające traktuje jak jeepy ino latające.

Fakt, że tak powolnie latają a do tego można spokojnie latać samą myszką też o czymś świadczy.


Helki to imo są nieco za słabe. Jeżeli twierdzisz, że jety latają za wolno to chyba jeszcze żadnym nie latałeś. Prędkość mają wystarczającą jak na realia BFa a starcia w powietrzu są wg. mnie bardziej emocjonujące niż w innych BFach.
Chcesz gry w której godzinami trzeba uczyć się latać HERE

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL