Teraz jest 28 mar 2024, 12:16

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 65  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 paź 2011, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 12:18
Posty: 98
No dobra, spotkał się ktoś z M39 w Becie? Niby na battlelogu jest. Ale u mnie zamiast M39 Pokazuje M98B. Na YT są filmiki maksymalnie do M98B, a ciekawi mnie jak ta broń sprawuje się na polu walki. TZN. Czy warto nolife czy nie warto i przyjdzie z czasem ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 17:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
jaskier napisał(a):
Obrazek

Udało się komuś na ten serwer wejść? :D


DICE nie zaleca wchodzić na tego typu serwery.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 20:51 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
A mi się te serwery w ogóle nie pokazują :/

Dziś mam wielki problem z wbiciem na serwer, jakikolwiek... W tech chwili matchmaking szuka slota już z 10 minut i nic.

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Myślę, że to że gra jest tak niedopracowana to wina tej walki EA Acti. Wierzyliśmy, że będzie to coś w stylu remake'u BF'a 2, a przez ten durny (tak, durny, nie wiem po kiego to. CoD'owcy i tak wybiorą CoD'a, a BF może stracić przez to fanów) wyścig/wojnę/whatever BF3 vs. MW3 wyszlo nam coś pokroju MoH'a i to średnio udanego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 paź 2005, 22:48
Posty: 203
Ale wy pi że gra jest jak cod. Widzieliście inne mapy od metro ? trzeba było zobaczyć caspian.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2009, 13:58
Posty: 19
Lokalizacja: Kraków
JarasS, mapy pokroju Caspian Border, owszem pokazują pazur tej gry ale to co pokazali w tej "oficialnej" becie a dokładnie Metro w trybie Rush to śmiech na sali. Gdzie tu jest klimat starego BF'a ? Jakoś nie widzę chociażby pojazdów czy swobody na tej planszy a wkońcu to ten czynnik tak wybija tą grę od CoD'a MoH'a czy czegokolwiek.

_________________
Obrazek
W BF:BC2 gram pod nickiem MrOffline18 a w BF3 Jachu1809.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 23:47 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Posty: 267
Lokalizacja: Świdnik
Tu jest po prostu rzeźnia na Metro. 1 camper, na kamieniach z wymaxowanym RPK może przyszpilić pół składu łażącego po prawej stronie mapy. Do tego ta pieprzona balistyka pocisków, dziwna przebijalność przez kamienie, świecąca granaty i UMP45 które jest OverPower i jednym strzałem w klate powala ze 100m.

W BF2 było to "coś", coś co przyciągało i nie nudziło się przez 6 lat, odciągało od CoDa i innych "szczelanek". Mogę powiedzieć, że niektóre patenty znamy z ostatniego MoHa, które do całkiem nowej gry, niby kontynuacji świetnego BF2 nie pasują. BF3, akurat na mapie Metro, w trybie Rush to jest zwykły, przeciętny FPS, *mama zabroniła mi przeklinać*, która utraciła klimat BF2 na rzecz dobrej grafiki i rozbudowanych opcji, unlocków i dodatków. Niby świetna grafika z bliska, a przeszkadza na większych odległościach ( przeciwnika nie widać ).

_________________
W Battlefield 2- [PL]residentMatriX
W Project Reality- NaviX.PL

Let's rock&roll...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 05:46 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Fakt faktem, bardzo utrudniany jest wybor broni w menu itp, w BC2 bylo o wiele lepsze rozwiazanie, tutaj musze wejsc do broni/akcesoria/ lampka, pozniej back back back, zmienic akcesoria u engin. i znow back back back, w bc2 byl jeden pasek do wszystkiego,
Najgorsze jest to ze faktycznie, ludzie moga cie zabic gdy uciekasz za sciane / skaly a pocisk i tak cie trafi gdy jestes za.
Troche gra pachnie MOH'em a nie BF'em, nie odczuwam lotu pocisku, wydaje mi sie ze leci prosto, zamiast opadac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
skypan napisał(a):
To ja się pytam - Po kiego grzyba mi dupę zawracają tą betą :lol: :?:


Np. po to zebys mogl sobie sprawdzic czy gra ci dziala plynnie?
Pozatym masz to za darmo, ktos cie zmusza do gry w ta bete?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Nadal nie naprawili buga i nie mogę ustawić sobie klawiszy myszy, raczej nie potestuje tej bety. Temat na oficjalnym forum ma ponad 40 stron i zadnej odpowiedzi od dice.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2011, 20:00
Posty: 16
Gra według mnie jest baaardzo fajna i owszem pachnie trochę COD'em ale mi się dzięki temu bardziej podoba. Cała beta na mapie Metro baaaaaaaaaaaaaardzo fajna. Grafika bardzo bardzo ładna (chociaż mogli jeszcze ulepszyć bo na ultra, aliasingi, filty na maxa i HBAO czuję lekki niedosyt :) ).
Czepiacie się, że gra wygląda jak tęcza jednorożców co według mnie jest zaletą.
Powiedziałem że gra pachnie trochę COD'em. Owszem a to dzięki mapie Metro gdzie walczymy w parku, w metrze oraz w mieście (może pachnie dlatego, że multi COD'a to przeważnie walki w zabudowanych miejscach co mi się bardzo podoba). Niestety grałem tylko 20 minut gdyż dysk mi padł (co jest nie do przyjęcia... :lol: ). Jedyne co mnie denerwowało to wywalanie z gry po 5-10 minutach ale to pewnie naprawią i kiedy będę miał kasę to składam pre-ordera :D

_________________
JUJUJU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2011, 16:33
Posty: 79
LUDZIE!!! To jest BETA więc Full Version będzie lepsza, miejmy taką nadzieje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 13:24
Posty: 42
Lokalizacja: Breslau
skypan napisał(a):
kelt napisał(a):
Np. po to zebys mogl sobie sprawdzic czy gra ci dziala plynnie?
Pozatym masz to za darmo, ktos cie zmusza do gry w ta bete?

Wystarczy sprawdzić wymagania podane przez producenta i znać swoją konfigurację. Niewiele prawda. A gram by zobaczyć co tam jest ciekawego i w sumie nie za wiele.



Wiesz.. Jak będziesz się zawsze sugerował wymaganiami podanymi przez producenta to daleko nie zajedziesz:P

_________________
.::Zabijacz namber łan::.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 16:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Hahaha
http://cdn.battlefieldheroes.com/en/sta ... 0x1080.jpg


~facebook

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2011, 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Na temat hitboxów,nawet w bc2 becie takich wpadek nie było http://www.youtube.com/watch?v=YGaP5wTYLtQ

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 65  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL