Teraz jest 16 kwi 2024, 14:47

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2011, 21:21 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2011, 07:56
Posty: 7
armada23 napisał(a):
Kazdy jak nie wiem co napisac to najlepiej ze jestem fanem coda zal.. na nic cie lepszego nie stac? lat mam tyle co nick a ty South Manie? :lol:

Jest dobrze jak jest i watpie zeby ci zmenili latarke bo jesli komus to przeszkadza to zaklada okulary i nic go nie oslepia no ale trzeba nabic pkt prawda? a to juz widac dla ciebie problem, tak samo jak z szybka od snajpierki jak najbardziej powino zostac swietny bajer a nie siedza kapery w krzakach i niewidoczni?

Gra ma być przyjemnością a nie napier... Po oczach. Najwyraźniej Ty tą grę traktujesz zbyt poważnie, zapewne by się lepiej wczuć do gry również zakładasz okulary słoneczne by nie napierdzielało Ci po oczach? :lol:

@Topic
Moim zdaniem na siłę wprowadzają jakieś innowację jak właśnie te latarki... Okey, niech będą ale to światło doprowadza do szału - nie mam zamiaru oślepnąć podczas gry, czy też dostać ocozpląsu - biegnę korytarzem po metrze a tu tylko te światełka nawalają po oczach. Oo Odpalanie gry przez przeglądarkę myślałem że będzie jedynie an beta ale w takim razie... Kolejna głupota. Gra oczywiście jest kiepsko zoptymalizowana i oby to naprawili. Warto oczywiście jeszcze zrobić tak by z leżenia można było od razu przejść do kucania a nie... Musze wstać i dopiero kucnąć co wiele razy kończyło się strzałem w głowę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 22:59 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 22:48
Posty: 2
Jest wiele rzeczy które były obiecane, a ich nie ma.

- Drzewko potrzeb z bfa <chodzi o to menu w którym była potrzeba medyka, amunicji, transportu itp>.
- Osłabienie snajperów... <mieli być osłabieni w stosunku do BC2, a teraz zabijają jednym strzałem>.
- MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA WIĘCEJ NIZ JEDNEGO "ŻOŁNIERZA" NA JEDNYM KONCIE <niektórzy maja np brata który też chciałby pograć>.
- Inny nick niż ten z origin.
- Usunąć z battleloga te facebookowe śmieci...
- Zostawić bipod tylko u snajpera i żołnierza wsparcia.
- Swobodny wybór drużyny <cos na wzór tego co było w BC2/BF2>.
- Zmiana przycisku potwierdzenia reanimacji <użycie spacji powoduje wstanie z pozycji leżącej co bywa kłopotliwe pod ostrzałem>.
- Możliwość wyłączania/włączania celownika laserowego/latarki w dowolnej chwili.
- Możliwość włączenia menu nie tylko podczas bycia zrezygnowanym.
- Możliwość zmiany dodatków w pistoletach <tak jak w karabinach>.

Wyłuszczyłem zmiany które są konieczne do normalnego grania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
cowman25 napisał(a):
- Osłabienie snajperów... <mieli być osłabieni w stosunku do BC2, a teraz zabijają jednym strzałem>.

No i o to chyba chodzi w byciu snajperem? Jeszcze rozumiem w takie elementy ciała jak ręce czy nogi ale ciało/głowa to powinno zabijać jednym strzałem, zwłaszcza że ja SVD mam problemy z zabiciem 3 strzałami.
Mnie szlag trafia gdy mają coś osłabić jeszcze bardziej niż w BC2.
Karabiny nie mają tam obrażeń wyższych niż ~20DMG.
Snajperki mało kiedy miały min. DMG powyżej 50 (do tego spadało zawsze przy ~20m), zmniejszyć RoF snajperek i będzie dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:28 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 22:48
Posty: 2
Mofixil napisał(a):
cowman25 napisał(a):
- Osłabienie snajperów... <mieli być osłabieni w stosunku do BC2, a teraz zabijają jednym strzałem>.

No i o to chyba chodzi w byciu snajperem? Jeszcze rozumiem w takie elementy ciała jak ręce czy nogi ale ciało/głowa to powinno zabijać jednym strzałem, zwłaszcza że ja SVD mam problemy z zabiciem 3 strzałami.
Mnie szlag trafia gdy mają coś osłabić jeszcze bardziej niż w BC2.
Karabiny nie mają tam obrażeń wyższych niż ~20DMG.
Snajperki mało kiedy miały min. DMG powyżej 50 (do tego spadało zawsze przy ~20m), zmniejszyć RoF snajperek i będzie dobrze.


W Bc były słabe? Nie rozmieszaj mnie... Tam każdy kto nie potrafił grac brał snajpere i jakoś naprawiał ratio, bo były za mocne.
Snajpa powinna być jak w Battlefieldzie 2: Trzeba było potrafić nią grac.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:36 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2010, 22:02
Posty: 31
kolejne propozycje:
- kolory nickow graczy na chacie powinny byc rozne w zaleznosci od strony;
- chat powinien byc w lepszym miejscu ekranu, jest za bardzo na srodku - duzo zaslania;
- mozliwosc przywolywania/chowania chatu - cos na wzor bc2 pod ~;
- na koncu rundy powinien byc czas na wymiane zdan miedzy graczami na chacie;
- mozliwosc modyfikacji pistoletu, a jako ze jej nie bedzie, to wywalenie lasera z jednego z nich;
- gra powinna zapamietywac rodzaj broni w zaleznosci od strony po jakiej walczymy (np grajac asfaltem po stronie ruskich z 416, po przejsciu do us mamy ustawiony 416, mimo ze wczesniej po tej stronie gralismy z m16 - problem ten wystepuje w przypadku uzycia broni uniwersalnej);
- gdy zginiemy celujac z noktowizora, killcam wyglada tak, jakbysmy dalej przez niego patrzyli


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ja przypominam że w BC2 najpotężniejsza broń czyli M95 które jest stworzone do niszczenia sprzętu (czyt. urywa nogi z d*py) ma maksymalne obrażenia 100 i najmniejsze 55 gdzie do tych 55 spada od 20-30m więc zabicie 1 strzałem nie licząc na fart i headshota jest dość trudne.
Ja osobiście nawet z tej broni miałem problemy na dystansach ~40m, regeneracja w BC2 jest na tyle szybka że po schowaniu się na kilka sekund za osłoną można znowu przyjąć na klatę tyle co mały czołg.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
a ja bym poprawił mapkę, jest bardzo nie czytelna na zewnątrz, przyciemnić tło lub coś w tym stylu

sry jeśli już było.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 09:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
Według mnie ten motyw z pistoletem po reanimacji jest ciekawy, musisz chwile dojść do siebie zanim przełączysz z powrotem na broń główną. Bycie natychmiast po reanimacji sprawnym i mobilnym w 100%, nie jest do końca tym co byś widział w rzeczywistym świecie. Widać DICE wprowadza sporo elementów mających nieco urealnić rozgrywkę :wink: No chyba że u Ciebie w ogóle nie dało się wrócić na broń główną ?

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 11:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
Jest logiczne, chodzi o to żeby dopiero po 'ocuceniu' po rezzie móc przełączyć się na kałacha.

Co do balansu broni trochę bym ograniczył możliwości PP-2000, jako broń z klasy PDW ma celność na dystansie lepszą niż karabiny szturmowe.

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 32
Lokalizacja: Mogilno
@armada

Dzieciakiem jesteś ty, nawet nie potrafisz się kulturalnie zachować.

Może jakiś warn dla niego? Ile może wyzywać bez konsekwencji?

@Topic

- Zmiana klawisza akceptacji reanimacji
- Możliwość kucnięcia z pozycji leżącej
- Brak animacji zabijania nożem w MP (za długo to trwa)
- Osłabienie zasięgu strzelb
- Normalne drużyny, to ja powinienem decydować z kim chce grać w drużynie
- Możliwość proszenia o apteczkę, amunicję, naprawę itd (jak w BF2)
- Jakiś normalny chat, taki jak w BF2
- Normalne łączenie się z serwerem, ustawienia (jak w BF2), Origin powinien chodzi jak Steam a sama gra powinna wyglądać jak BF2, chodzi mi o uruchamianie, ustawienia itd (jak normalna gra a nie jakaś flashówka!!!)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 cze 2010, 16:28
Posty: 85
cowman25 napisał(a):
- Możliwość wyłączania/włączania celownika laserowego/latarki w dowolnej chwili.

To da się zrobić, trzeba wcisnąć T

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
bardziej ruchomy celownik u sniperów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 32
Lokalizacja: Mogilno
- Wyłączenie tego durnego killcama albo chociaż dodanie możliwości podczas jego wyświetlania zmiany ekwipunku itd
- Zmniejszenie czasu do 10-15 sekund pomiędzy rundami i możliwość zmiany ekwipunku (nie mam zamiaru 35 sekund oglądać tabeli wyników :/ )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2011, 16:01
Posty: 40
Lokalizacja: Bolesławiec
- trochę szybsze samoloty
- trochę inne menu przy wybieraniu broni(czasami jest bardzo irytujące)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
- poprawienie wykrywania hitboxa "głowy" (niestety nadal jak strzelam w wystający czubeczek głowy to muszę wpakować w gościa 3 kule, gdzie powinien ginąć jednym strzałem w głowę)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL