Teraz jest 28 mar 2024, 20:08

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 32
Lokalizacja: Mogilno
- Animacja zabijania nożem w MP to najgorszy pomysł, przez to można zginąć (ładnie to wygląda ale w SP i CO-OP)
- Kucanie po wciśnięciu przycisku (nie trzeba go trzymać) bo teraz to lipa, jak chce wcisnąć SHIFT aby celownik się przy snajperce nie ruszał to już masakra


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2010, 10:59
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
- Wydłużenie czasu podnoszenia przez Assaulta/Medyka. Urealni to rozgrywkę, zlikwiduje to drużyny złożone z samych medyków i spowolni tych graczy, którzy nie dbają o swoje wirtualne życie. Pozwoli to na bardziej zespołową grę. To nie rush w CoD.....

- Umożliwienie "podgotowania" granatów.

- Zlikwidowanie celownika dla snajpera oprócz optycznego lub drastyczne zmniejszenie jego celności. Snajper strzelający z biodra w walce na bliski dystans....nonsens.

- Opcja Squad taka jak w BC2

-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
1. możliwość przerwania kill cama escapem i wybranie gearu w czasie do respawna
2. wywalenie latarek dla broni snajperów
3. obniżenie mocy świecenia latarek
4. rzucanie medpacków powinno być tak jak BC2, bo jak sie rozmyślimy to i tak rzucamy, do tego dodatkową głupotą jest to że po rzucie medpacka bierze nowego a nie wybiera od razu broni głównej, niech sie zdecydują !
5. battleloga nie lubie, wchodzenie w gre przez przeglądarkę jest uciążliwe, pomimo że ładuje sie szybko

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
SouthMan napisał(a):
1. możliwość przerwania kill cama escapem i wybranie gearu w czasie do respawna
2. wywalenie latarek dla broni snajperów
3. obniżenie mocy świecenia latarek
4. rzucanie medpacków powinno być tak jak BC2, bo jak sie rozmyślimy to i tak rzucamy, do tego dodatkową głupotą jest to że po rzucie medpacka bierze nowego a nie wybiera od razu broni głównej, niech sie zdecydują !
5. battleloga nie lubie, wchodzenie w gre przez przeglądarkę jest uciążliwe, pomimo że ładuje sie szybko


2 jest jak najbardziej na tak i mam nadzieje ze nigdy tego nie zmienia.
3. A co razi latareczka? Peszek dobij do 50lvl odblokuj okulary nie bd razic proste.
4. Battlelog jest ok wkoncu cos nowego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 09:57
Posty: 32
Lokalizacja: Mogilno
- Zmniejszenie zasięgu dla strzelb, są bardzo przesadzone.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
No to parę moich (nie chce mi sie czytać tematu, moga sie powtażać)

1. Zwiększyć prędkość samolotów... Przynajmniej 50%
2. Umożliwić zmianę ustawień jak i zmiany gearu/broni od razu po śmierci (Tak jak w bc2) a nie że trzeba czekać na odpowiedni moment
3. Nie widzę sensu możliwości wyboru Granata... No ale w sumie to nie przeszkadza
4. Dać możliwość zmiany nicków a najlepiej - tworzenia wielu postaci
5. Dać możliwość dodawania własnych figur/napisów przy projektowaniu oznaczenia plutonu
6. Zwiększenie dmg noża przy zwykłej nawalance - dużo nie miałem okazji ale trzeba chyba 5+ razy walnąć i trafić żeby zabić.
7. Zmniejszyć jakość cieni przy ustawieniu na low (niech już będą ale nie aż tak szegółowe dla mnie to jest chyba największy pożeracz fpsów)
8. Niech dadzą jakieś okulary przeciw słoneczne czy coś ;D
9. Optymalizacja broni ale to raczej oczywiste i konkretów nie podam bo za mało grałem

Dopisze potem reszte

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
armada23 napisał(a):
2 jest jak najbardziej na tak i mam nadzieje ze nigdy tego nie zmienia.
3. A co razi latareczka? Peszek dobij do 50lvl odblokuj okulary nie bd razic proste.
4. Battlelog jest ok wkoncu cos nowego


Widziałeś kiedyś latarke która ze ponad 70 metrów blokuje całe pole widzenia ? Nawet wojskowe SureFire nie mają takiej mocy.
Widziałeś kiedyś latarke na ostrej broni snajperskiej ? Chodzi o dedykowanie klasy do tego co ma robić, a nie biegać z SWD po pomieszczeniach.

Kolejne przemyślenie co do latarek : wpływ otoczenia/terenu na moc świecenia, o ile w ciemnym metrze faktycznie powinno razić to w słonecznym parku coś takiego jest bezsensem.

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
SouthMan napisał(a):
armada23 napisał(a):
2 jest jak najbardziej na tak i mam nadzieje ze nigdy tego nie zmienia.
3. A co razi latareczka? Peszek dobij do 50lvl odblokuj okulary nie bd razic proste.
4. Battlelog jest ok wkoncu cos nowego


Widziałeś kiedyś latarke która ze ponad 70 metrów blokuje całe pole widzenia ? Nawet wojskowe SureFire nie mają takiej mocy.
Widziałeś kiedyś latarke na ostrej broni snajperskiej ? Chodzi o dedykowanie klasy do tego co ma robić, a nie biegać z SWD po pomieszczeniach.

Kolejne przemyślenie co do latarek : wpływ otoczenia/terenu na moc świecenia, o ile w ciemnym metrze faktycznie powinno razić to w słonecznym parku coś takiego jest bezsensem.



Widze kolega wojskowy :lol: skoro tak po co grasz w gry ? poszczelaj sobie w Iraku jak taki wojskowy z Ciebie :lol:
Po 1 to nie jest latarka cwoku tylko lusterko :lol: i jesli slonce pada na kierunek strzalu snajpiera to go widac proste i logiczne ile ty masz lat? 60 ?

Co prawda moze i za mocno swieci ale jesli nie umiesz trafic kogos kto cie oslepia to jestes slaby i tyle w temacie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
Jesteś świerzakiem na tym forum to się zachowuj. Ile ty masz, 12 lat ? Wnioskuje że grasz jedynie Reconem ... i dopiero co przestałeś grać w CoDa bo siedzisz z latarką ze snajperką przy prześwicie dzrzwi.

Chodzi mi o zbalansowanie refleksu od soczewki i latarki tak żeby to zachowywało się w miarę realnie , a nie w ciemnym metrze refleks z lunety jest tak mocny jak latarka ... bezsens.
Latarkę na otwartym terenie widziałem, i tego akurat jestem pewien bo akurat wtedy dostałem. Jej efekty był taki jakby sie było w ciemnym korytarzu - kolejny bezsens.

Sam koncept refleksu od szkła oraz oślepiającej latarki jest ciekawy i nie mam nic przeciwko niemu jeśli zachowa ramy normalności.

I tak, masz racje, wole strzelać i biegać IRL :twisted:

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 16:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Proponuję jeszcze zwiększenie hitpointów, bo teraz za szybko się ginie. Pełno teraz takich z refleksem rzędu 0,000001s, nie to co kiedyś.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2011, 22:45
Posty: 72
Kazdy jak nie wiem co napisac to najlepiej ze jestem fanem coda zal.. na nic cie lepszego nie stac? lat mam tyle co nick a ty South Manie? :lol:

Jest dobrze jak jest i watpie zeby ci zmenili latarke bo jesli komus to przeszkadza to zaklada okulary i nic go nie oslepia no ale trzeba nabic pkt prawda? a to juz widac dla ciebie problem, tak samo jak z szybka od snajpierki jak najbardziej powino zostac swietny bajer a nie siedza kapery w krzakach i niewidoczni?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2007, 19:39
Posty: 15
Lokalizacja: Lublin, PL
1) Zmiana kolorów komunikatu o fragu. Teraz jest mniej więcej tak (piszę z pamięci)
SebaOnePL [nazwa broni] przeciwnik
a w odwrotną stronę
przeciwnik [nazwa broni] SebaOnePL.
Ponieważ info o zabiciu przeciwnika pojawia się z opóźnieniem (raczej to nie lag) to kilka razy zdarzało mi się że pojawiał się komunikat na dole o fragu i myślałem że to ja zabiłem a tu po pół sek się okazało że to ja zginąłem. Niby głupota a wkurzające. Chciałbym żeby komunikaty pojawiały się od razu i np wyglądały tak:
SebaOnePL [nazwa broni] przeciwnik
przeciwnik [nazwa broni] SebaOnePL
żeby nie było tej chwili dezorientacji.

2) Odblask z szybki za mocny - światło odblaskowe powinno być znacznie lżejsze i powinno się pojawiać w momencie kiedy faktycznie patrzymy w stronę osoby z lunetą.

3) problem "z trafieniem" kogoś nożem. Nieraz się zdarzało że byłem bardzo blisko przeciwnika a nóż szedł gdzieś w kosmos. Animacja powinna być też trochę krótsza i mogłyby być różne w zależności w jakiej pozycji jest przeciwnik (stoi/kuca/biegnie).

4) zdarzało mi się że w momencie kiedy kucałem i chciałem się położyć to postać wstawała i dopiero z pozycji stojącej się kładła. Na pewno miałem takie sytuacje na skałach w pobliży punktu A na otwartej przestrzeni.

5) Brak możliwości zbindowania niektórych klawiszy. Nie ma w ogóle w menu ustawienia klawisza pod mapkę ale jak się naciśnie "M" to mapka się powiększa. Poza tym nie mogę przypisać żadnych funkcji pod dodatkowe przyciski na myszce. W BC2 nie było z tym problemów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2003, 19:08
Posty: 416
Lokalizacja: Szczecin
armada23 napisał(a):
Kazdy jak nie wiem co napisac to najlepiej ze jestem fanem coda zal.. na nic cie lepszego nie stac? lat mam tyle co nick a ty South Manie? :lol:

Jest dobrze jak jest i watpie zeby ci zmenili latarke bo jesli komus to przeszkadza to zaklada okulary i nic go nie oslepia no ale trzeba nabic pkt prawda? a to juz widac dla ciebie problem, tak samo jak z szybka od snajpierki jak najbardziej powino zostac swietny bajer a nie siedza kapery w krzakach i niewidoczni?


Jesteś tak tępy czy udajesz ? Pisałem że koncept mi odpowiada, ale ty pewnie nie znasz takich słów.

EOT

_________________
"Swift, Silent, Deadly"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 21:48
Posty: 9
@armada23
Już wcześniej chciałem napisać ale nie chciałem marnować czasu na jakiegoś trolla ale dzisiaj człowieku to przegiąłeś. Za każdym razem jak czytaj jakiś twój post to nie wiem czy mam płakać czy się śmiać (najczęściej eis śmieję), naprawdę daj sobie spokój z pisaniem takich debilnych postów, trochę kultury osobistej i szacunku dla innych użytkowników forum.

Co do tematu:
1. Zwiększenie recoil'u dla broni szturmowca, inżyniera oraz samopowtarzalnych zwiadowcy lub zmniejszenie go dla broni supporta.
2. Zwiększenie prędkości dla pocisków broni ppanc, przecież to są pociski a wyglądają jak rakiety z jakimiś silniczkami które dają tak mało mocy że to ledwo leci. Naprawdę wygląda to bardzo nierealnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Tej gry tak łatwo nie da się naprawić a lista sugestii będzie spora.

1. Przede wszystkim pozbyć się tego czegoś co nazywa się ORIGIN, po 30 sek doprowadził mnie do szewskiej pasji od uruchomienia jest tam wszystko co zbędne a co jest najbardziej potrzebne oczywiście niema. Nie wiem jaki kretynem trzeba być aby wymyślić żeby gra odpala się przez przeglądarkę internetową zamiast normalnie w oknie.
2. Jaki kretyn wymyślił aby opcje konfiguracji były dostępne po wejściu na serwer. Półgodziny zajęło mi zmiana klawiszologii, bo gdy tylko otwierałem opcje ktoś mnie zabijał i wywalało ustawienia.

Tak na marginesie jest tandetny klon CoD, z czym co było naprawdę świetną grą pozostała jedynie nazwa i to jest żałosne.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL