Teraz jest 19 mar 2024, 12:49

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Mam kilka uwag co do Bety BF3 (metro), po pierwsze mapa pozycyjna w grze jest do dupy, niewiele z niej można wywnioskować, dobra byłaby podobna do tej z BF2. Brak znanego z BF2 i BF2142 UAV, może będzie w innym trybie gry. Wkurzają mnie te okienka, które pokazują się po każdym zabiciu przez wroga, z jego nickiem i dogtagiem, owszem może być, ale tylko w przypadku zabicia nożem, jak BF2142, dla każdego killa, to raczej nie pasuje. Co jeszcze, hm graczy swoich jak i wroga ciężko odróżnić, mają mikroskopijne nicki, a ten delikatny amberowy kolor wrogich jednostek jest zbyt podobny do swoich. Mundury też mają w zasadzie identyczne. Co do śmiertelności w grze nie będę się wypowiadał jest raczej trudna :mrgreen: , może to wina mojego refleksu zjechany już :P, lub od odzwyczajenia od fps, ostatnio gram mmorpg i troche CoD, także w becie ginę jakoś często. No i tekstury czasami giną, ale to w becie nie nowość.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2011, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Co do UAV to grając klasą Recon będziemy mogli odblokować takie śmieszne coś http://en.wikipedia.org/wiki/File:MicroAirVehicle.jpg

Co do dogtagów, po śmierci i tam musisz przeczekać swoje. Pamiętaj, że jak ty kogoś zabijesz to on widzi twój który możesz modyfikować w Battlelogu (oczywiście po odblokowaniu tego i owego) więc może się jakoś wyróżnić.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL