Battlefield.pl
http://forum.battlefield.pl/

Beta BF3 (metro) uwagi
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=150&t=39085
Strona 1 z 1

Autor:  Arctico1 [ 30 wrz 2011, 13:52 ]
Tytuł:  Beta BF3 (metro) uwagi

Mam kilka uwag co do Bety BF3 (metro), po pierwsze mapa pozycyjna w grze jest do dupy, niewiele z niej można wywnioskować, dobra byłaby podobna do tej z BF2. Brak znanego z BF2 i BF2142 UAV, może będzie w innym trybie gry. Wkurzają mnie te okienka, które pokazują się po każdym zabiciu przez wroga, z jego nickiem i dogtagiem, owszem może być, ale tylko w przypadku zabicia nożem, jak BF2142, dla każdego killa, to raczej nie pasuje. Co jeszcze, hm graczy swoich jak i wroga ciężko odróżnić, mają mikroskopijne nicki, a ten delikatny amberowy kolor wrogich jednostek jest zbyt podobny do swoich. Mundury też mają w zasadzie identyczne. Co do śmiertelności w grze nie będę się wypowiadał jest raczej trudna :mrgreen: , może to wina mojego refleksu zjechany już :P, lub od odzwyczajenia od fps, ostatnio gram mmorpg i troche CoD, także w becie ginę jakoś często. No i tekstury czasami giną, ale to w becie nie nowość.

Autor:  $towarzysz$ [ 30 wrz 2011, 19:25 ]
Tytuł:  Re: Beta BF3 (metro) uwagi

Co do UAV to grając klasą Recon będziemy mogli odblokować takie śmieszne coś http://en.wikipedia.org/wiki/File:MicroAirVehicle.jpg

Co do dogtagów, po śmierci i tam musisz przeczekać swoje. Pamiętaj, że jak ty kogoś zabijesz to on widzi twój który możesz modyfikować w Battlelogu (oczywiście po odblokowaniu tego i owego) więc może się jakoś wyróżnić.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/