Teraz jest 19 mar 2024, 05:00

Strefa czasowa: UTC + 2




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 paź 2011, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Akurat z tym, że myśliwiec z łąki(szczególnie polskiej) nie wystartuje, się zgadzam. Gleba musiałaby być mocno ubita. Masa startowa to lekko licząc 25 ton (mówię o Su/F-18). A kółka są niewiele większe od samochodowych.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2011, 09:36 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
Grievous94 napisał(a):
No trochę przekoloryzowałem. Ale to Rosjanie montują opuszczane kraty we wlotach do silnika. A co do wytrzymałości samolotów rosyjskich to polecam zapoznanie się z manewrem "Cobra" http://www.youtube.com/watch?v=xgHoBDW56CI&feature=related. Obecnie ten manewr wykonują MIG 29, Su 27(i ich wersje rozwojowe) i oraz F-22 Raptor(chyba jako jedyny amerykański samolot). Tyle offtopu.
Co do bety. Wreszcie jakieś wyzwanie z dawaniem poprawki na odległość :D


Ten manewr nie jest związany w wytrzymałością, tylko z budową płatowca. Generalnie jest to manewr bardziej widowiskowy niż bojowy, ale co tam! Ruscy górą, na dobrej wódzie latają :lol:

Współczesne odrzutowe samoloty bojowe (poza bardzo nielicznymi wyjątkami jak np. A-10) nie mogą startować tak sobie z łąki, wylądować zaś mogą. Jeden raz :)
Wojska lotnicze oprócz lotnisk bazowych mają lotniska zapasowe oraz tzw. DOL (Drogowy Odcinek Lotniskowy - jest ich w Polsce kilka, czy kilkanaście), zawsze jednak jest to teren b. dobrze utwardzony, najczęściej betonowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2011, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Albo poszerzona jezdnia drogi. Pisałem o wytrzymałości konstrukcji na przeciążenia.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2011, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2007, 17:44
Posty: 63
jeszcze a propos latadeł z bety, śmigłowce są wrażliwsze niż w dwójce, byłoby super gdyby je takimi pozostawiono.



Dakar napisał(a):
clashh napisał(a):
Żaden współczesny myśliwiec nie wystartuje z łąki czy z ubitej ziemi (tak jak na caspian border ;).

najbardziej denerwujący na tym forum są ludzie którzy myślą ze dużo wiedzą a nie wiedzą na temat wiele..
założysz się że wystartuje z ubitej ziemi, sam byłem świadkiem startującej Irydy z ubitej ziemi (oczywiście nie był to uklepany byle jak piasek), poza tym (szczególnie) myśliwce mają w kołach lepszą amortyzację niż najlepszy samochód terenowy


lol, ja piszę o współczesnych myśliwcach , a Ty mi wyskakujesz z Irydą. Nigga pleeease ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2011, 06:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Też czytałem ze to jakaś wczesna Beta a większość występujących w niej błędów została już dawno naprawiona. A skoro cienie Up@ interesuje zupełnie inny typ FPSa to idź i graj śmiało. Seria BF to nie CS gdzie mapka to "cztery katy i ty piąty". Więc to psioczenie jest trochę nie na miejscu. Rozumiem ze jesteś UberProHighSkillWymiataczem i boli Cię każda porażka ale bez przesady.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL