Teraz jest 28 mar 2024, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2012, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2012, 13:49
Posty: 2
Cześć. Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że to nie jest żadne żalenie się czy coś w tym stylu. Przejdźmy jednak do tematu.

Gram w BF3 na Playstation3 od jakiegoś czasu. W grze spędziłem już ponad 40 godzin i kompletnie mi nie idzie. Trafianie w przeciwników sprawia mi strasznie duże problemy. Sprawdzając moje statystyki, system pokazuje mi, że moja skuteczność wynosi zaledwie 8,2%. Nie potrafię odnaleźć się na mapie, oszukać przeciwników. Moje statystyki pod koniec każdej rundy to 3/10 itd. Kompletna porażka :)

Nigdy wcześniej nie grałem w strzelanki na PS3. Przez wiele lat grałem w Call Of Duty na PC. Tam nie mam problemów, moja efektywność jest świetna, wyniki także, trafianie i namierzanie przeciwników nie sprawia mi problemu. Przed kupnem konsoli zawsze twierdziłem, że konsola nie nadaje się do takich dynamicznych i szybkich gier.

Czy macie jakieś wskazówki jak nauczyć się grać i poprawić swoje wyniki w tej grze? Trochę jestem zniesmaczony sposobem gry i brakiem dynamiki, którą można uzyskać myszką. Jak wy sobie radzicie z grą na PS3?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2012, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Pograj w Single Player, oczywiście na największym poziomie trudności, musisz sobie wyćwiczyć to ,,coś''


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2012, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2012, 23:09
Posty: 1
Dobrze jest jak masz z kim grac, namow znajomych, poszukaj na forach ludzi z ktorymi bedziesz tworzyl zgrany team a grac bedzie Tobie latwiej. Chociaz z tego co wiem to voice chat na ps3 niezbyt dobrze dziala ale ponoc mozna przez skype :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
nie masz skilla i tyle, ja miałem podobnie jak grałem w bf2142 na pc padem od psx :D
pierwszy miesiąc był tragiczny.. ale po ok 2-3 mieś byłem zawsze w pierwszej 10 - niektórzy do dzisiaj mi nie wierzą że grałem na padzie sony ;p
Popróbuj różnych ustawień kontrolera, czułości analoga itp.
ogólnie dobry wynik w bf to
50% sukcesu to znajomość mapy; amuna, zdrówko, droga ucieczki, punkty strategiczne ogólnie
15% to skład w jakim grasz jak są ludzie połapani to potrafią słabszych graczy pociągnąć za sobą
34% to skill czyli poruszanie się, strzelanie itp
1% to szczęście ;) np jednym granatem ściągasz 3 typów itp.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2012, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2012, 19:53
Posty: 3
40h to mało graj graj i graj. Mi też nie szło, miałem 3-15 itd ale teraz mam 20-25 itp. i nie graj na DM drużynowy tylko na podbój itp. bo na dm grają prosy co obczajają w 100% batka ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Może zabrzmi to dość nieodpowiednio w tym dziale, ale skoro w CoD4 na myszce grało Ci się świetnie, a na padzie to poracha, to sam sobie odpowiedziałeś dlaczego.
Pady są fajne do wyścigówek i do FIFY, a nie do FPS'ów.

Patrząc na filmiki z kill streak'ami, które ludzie kręcą grając na konsolach, to często chwytam się za czoło jak przeciwnicy mogą być tak nieogarnięci w środku walki. I to jeden po drugim. Zero dynamiki, aimu, precyzji.
No ale cóż, zawsze można kupić pad z klawiszami i mychę.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL