Teraz jest 28 mar 2024, 21:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2012, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2012, 20:36
Posty: 2
Witam. Nie znalazłem odpowiedzi w googlach..; może przez to, że jestem trochę ciemny.
Chodzi mi o dodatki do BF3 na X'a 360. Słyszałem tylko o Powrót Do Karkand (jeśli są inne: PISAĆ !).
Nie wiem czy ten dodatek jest to coś w stylu nowych poziomów i mapek do przejścia do gry, czy też przez sieć.
Jeśli tylko i wyłącznie przez LIVE to ktoś z was mnie zasmuci, ponieważ nie mam wykupionego i nie kupię LIVA. Z góry dziękuję. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
lopata97 napisał(a):
Witam. Nie znalazłem odpowiedzi w googlach..; może przez to, że jestem trochę ciemny.
Chodzi mi o dodatki do BF3 na X'a 360. Słyszałem tylko o Powrót Do Karkand (jeśli są inne: PISAĆ !).
Nie wiem czy ten dodatek jest to coś w stylu nowych poziomów i mapek do przejścia do gry, czy też przez sieć.
Jeśli tylko i wyłącznie przez LIVE to ktoś z was mnie zasmuci, ponieważ nie mam wykupionego i nie kupię LIVA. Z góry dziękuję. ;)

Na razie jedynym dostępnym dodatkiem jest Karkand, są to nowe mapki i bronie do trybu sieciowego.
Jeśli kupiłeś BF3 tylko do singla, to bracie, trochę przepłaciłeś ;). Dlaczego nie chcesz live gold? Fajna zabawa :). Bo jeśli dlatego, że masz przerobioną konsolę, to zaraz dostaniesz bana :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2012, 20:36
Posty: 2
Jestem z tych co grają na oryginałach. Więc o banie nie ma co gadać ;) Kupując konsolę dostałem GOLDA (3 miechy) podejrzewam, że jak wszyscy; kończą się za miesiąc, więc raczej długo nie pogram. Oczywyście BF'a mam z kodem i nie przepłaciłem moim zdaniem, bo dałem 140zł ;) . A jeśli to najlepsza sieciowa strzelanka to być może skusiłbym się na jakiegoś LIVE'a. Dzięki też o info, że Powrót Do Karkand tylko przez sieć. ;) Wieć pomówmy o strzelance sieciowej. Czy jest najlepsza, jakie plusy i czy warto. ;D ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
lopata97 napisał(a):
Jestem z tych co grają na oryginałach. Więc o banie nie ma co gadać ;) Kupując konsolę dostałem GOLDA (3 miechy) podejrzewam, że jak wszyscy; kończą się za miesiąc, więc raczej długo nie pogram. Oczywyście BF'a mam z kodem i nie przepłaciłem moim zdaniem, bo dałem 140zł ;) . A jeśli to najlepsza sieciowa strzelanka to być może skusiłbym się na jakiegoś LIVE'a. Dzięki też o info, że Powrót Do Karkand tylko przez sieć. ;) Wieć pomówmy o strzelance sieciowej. Czy jest najlepsza, jakie plusy i czy warto. ;D ?

No przecież mówisz, że masz jeszcze golda przez miesiąc to spróbuj czy Ci się spodoba :P. Ja Ci mogę powiedzieć tylko tyle, że dla gry w singlu nie kupiłbym ani tej, ani innej strzelanki. Te gry żyją w sieci i już.
Czy BF3 jest najlepszy? Nie wiem... Zależy kto co lubi. Ja posiadam tylko BF3, BFBC2 i COD:MW2. Mogę powiedzieć, że CoD odpada w przedbiegach, a BC2 (mimo iż starszy) w wielu aspektach jest lepszy niż BF3. Niemniej jednak trzeba zaznaczyć, że w BF3 gra teraz dużo ludzi, a BC2 powoli umiera. Mam rozegrane zaledwie (?) 180h w BF3 i daleki jestem od znudzenia się tą grą (choć wracam czasami do BC2).

Co mi się najbardziej podoba w BF3? Jety, ilość dodatków do broni, kontrola postaci, dynamika rozgrywki.
Co mnie zawiodło? MAPY :((((((((

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2011, 20:35
Posty: 20
Ale BtK są mapy lepsze niż w samym bf3 więc jeżeli już chcesz grać na stałe(kupić gold na dłużej )Proponuje odrazu zainwestować w ten dodatek jest po prostu świetny teraz czekamy na te nowe dodatki ale ja chyba kupie ten na z mapami na bliski kontakt oczywiście jeżeli wyjdzie na konsole bo jeszcze nie znalazłem dokładnego info na ten temat :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2012, 11:28
Posty: 2
Wnerwia mnie ten battlefield, jak to jest ze w bad company idzie mi swietnie zadko kiedy koncze runde bez szpilki asa a tu idzie mi jak krew z nosa. Moze to przez brak ogrania mam dopiero 5 godzin ale wydaje mi sie ze te mapy sa za duze I przekombinowane. No I bronie na 5 poziomie jeszcze nie mam nic odblokowane, nie mam mojego G3 z bad company:-(
Macie jakies rady? Jest w battlefield 3 jakas podobna bron jak G3 w bad company, I w jakiej klasie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2012, 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
marekuk napisał(a):
Wnerwia mnie ten battlefield, jak to jest ze w bad company idzie mi swietnie zadko kiedy koncze runde bez szpilki asa a tu idzie mi jak krew z nosa. Moze to przez brak ogrania mam dopiero 5 godzin ale wydaje mi sie ze te mapy sa za duze I przekombinowane. No I bronie na 5 poziomie jeszcze nie mam nic odblokowane, nie mam mojego G3 z bad company:-(
Macie jakies rady? Jest w battlefield 3 jakas podobna bron jak G3 w bad company, I w jakiej klasie?

Wydaje mi się, że jest G3 do odblokowania w co-op. (Nie jestem pewny bo nie gram w co-op'a)
Jeśli nie znasz map, to co się dziwisz, że dostajesz po d*** :P? Ze wszystkim trzeba się ograć :).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL