Teraz jest 28 mar 2024, 16:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:37 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 11:27
Posty: 2
Witam wszystkich jestem nowy na tym forum oraz zielony.
Mam problem mianowicie mam zakupionego battlefield 3 na xbxo360 aktywowałem online pass zanim wykupiłem gold membership do internetu by móc grać niestety gdy włączam Battlefield`a nie łączy mi się z internetem. Gdy nacisne przycisk xbox`a na padzie to wyskakuje "połącz z usługą xbox live" niestety gdy to nacisne wyskakuje błąd i pisze że nie da się połączyć natomiast w innych moich grach (SSX Snowboarding, Gears of War 2, Avatr The Game) łącze się bez problemu. Nie potrafię też aktywować battlelogu nie wiem dlaczego. Pisze mi że muszę kupić grę zanim aktywuje battlelog. Czytałem już na innych forach i próbowałem rzeczy typu zmienić na takie same hasła na stronie xbox`a i EA.com ale to nic nie pomagało. Pisałem też do supportu lecz oni powiedzieli że jeśli gra została zakupiona na allegro to nie mogą pomóc.

Proszę o pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 14:03 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Spróbuj tutaj -> viewforum.php?f=151
i tutaj (bardziej polecane, bo forum stricte o konsolach :) -> http://www.psxextreme.info/forum/222-battlefield/

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 11:27
Posty: 2
Blizzard_ napisał(a):
Spróbuj tutaj -> viewforum.php?f=151
i tutaj (bardziej polecane, bo forum stricte o konsolach :) -> http://www.psxextreme.info/forum/222-battlefield/

Niestety na tym forum które podałeś/aś nie umiem założyć tematu ani dodać odpowiedzi a nie znalazłem tam też odpowiedzi na moje pytanie. Mam nadzieje że ktoś na tym forum wie jak to naprawić. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL