Teraz jest 28 mar 2024, 18:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lip 2014, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2014, 09:05
Posty: 2
Nie znalazłem podobnego tematu :( . Bardzo prosze o pomoc i podpowiedzieć co mam zrobić.

Mianowicie, wczoraj zakupiłem używaną konsole włączyłem BF3, zainstalowało się i niby wszystko ok. Single działa fajno jest i włączyłem na multi. Wyskoczyło coś o przepustce sieciowej "użyj kodu do przepustki sieciowej" lub "ściągnij nową przepustkę sieciową" no i dobra ściagam i nagle robie :shock: WTF ?? Wyskoczył mi poniższy komunikat:

"Nie można aktywować tego systemu PS3. Tych materiałów nie mozna użyć. Liczba systemów PS3 aktywnych do korzystania z gier na tym koncie wynosi juz 2. Aby aktywować ten system PS3 należy deaktywować inny system PS3. Szczegółowe informację sawiera sekcja "aktywacja systemu" w podręczniku obsługi online"

:evil: :evil: :evil: :evil:

Prosze o podpowiedź co się dzieje i jak mam zrobić abym mógł dalej grać. W razie co, to gdzie to znajdę ??? "Aby aktywować ten system PS3 należy deaktywować inny system PS3. Szczegółowe informację sawiera sekcja "aktywacja systemu" w podręczniku obsługi online"


Dodam jeszcze że już miałem PS3 i nie było najmniejszego problemu z graniem on-line, ale przez ponad pół roku nie grałem i nie łączyłem się z serwerem.

Pomóżcie proszę bo jestem wściekły że to nie działa.

Pozdrawiam
Martin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL