Teraz jest 19 wrz 2024, 21:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2011, 06:18 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2011, 16:20
Posty: 4
Jak wiadomo co niektórym BF3 ma problemy ze współpracą z myszkami, a dokładnie chodzi o dodatkowe przyciski na myszce, które nie są rozpoznawane w grze- tak jakby ich nie było.W sieci można znaleźć sporo osób z takim własnie problemem.
Proszę o podawanie myszek, które dobrze sobie radzą jak i tych, które nie współpracują z grą.
Zacznę od siebie:
Nie działają dodatkowe przyciski-czyli niegrywalna:
RAZER Pro Solution 1.6

Używanie klawiatury żeby wyrzucić granat "G", czy wciskanie "F" żeby użyć noża zamiast odpowiedników na myszce jest jak YOGA.
Ewentualnie jak ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić czy obejść proszę pisać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Razer DeathAdder 1800dpi (optyczna) wszystko się pięknie biduje z poziomu gry. W becie nie bindowalo. Zawsze możesz zbindować guziki klawiatury na myszke przy pomocy oprogramowania myszki. Ja tak w becie bindowalem kose i granaty na boczne myszki.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 paź 2011, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 14:38
Posty: 4
Ja mam Logiteh G5 i też jest problem, udało mi się go obejść przez przypisanie klawiszy w sofcie myszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 2 gru 2005, 08:42
Posty: 14
Witam ja mam problem z myszą Logitech M705 najnowsze oprogramowanie SetPoint 6.35 i masakra, jak wejde przycisk strzelania LPM sam się ustawił na ogień ciągły wywalam cała amo i nic nie mogę przerwać. To w trybie piechota a w pojazdach jest OK jak naciskam strzela. Resetowałem ustawienia odinstalowywałem drivery, Battlefilda 3 już ze 4 razy i nic. Znacie rozwiazanie ?
Proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2011, 16:34 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
Ja do gier używam Alienware TactX. Ta mycha została wyprodukowana przez Logitecha na zlecenie Dell'a i jest siostrzaną myszką Logitech'a G9 i G9x. Dla mnie jest jednak wygodniejsza od G9x którą też mam, ale to kwestia gustu.
Przyciski udało mi się przypisać bez problemu, ale i tak zrobiłem sobie w niej osobny profil pod BF3.
Osobiście pod lewymi dodatkowymi przyciskami w BF2 i BF3 zawsze ustawiam kucanie i leżenie (kwestia przyzwyczajenia).

btw,
ci co mają w Logitech'ach problem z ustawieniem, mogą spróbować softu od myszki Alienware. Istnieje duże prawdopodobieństwo że zadziała bo przecież obie mychy mają te same bebechy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL