Teraz jest 28 mar 2024, 10:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 gru 2012, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2012, 23:03
Posty: 3
Kupiłem dzis batelfilda 3 i jak zainstalowałem orgin to mogę sie zalogować ale nic poza tym bo jest z trybie offline. Ale też nie mogę nacisnąć tej opcji zalóż konto podczas logowania.
Od razu mówię że próbowałem i przez tego z płyty jak i przez tego z ze strony origina.
Jakby co jeszcze nie ściągnąłem batelfilda- bo nie mogę rzecz jasna.

P.S. A i jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale ogólnie mam internet ale na ikonie w rogu ekranu jest pokazane ze jest brak połączenia z internetem. Ale inne programy i gry które używają neta działają mi normalnie.

Dodam jeszcze parę ss
Obrazek
Obrazek
Wątpię aby to była wina że mam komputer słaby bo kupiłem go owszem 3 lata temu ale wtedy to był jeden z najlepszych. Oto scren z specyfikacjami.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2012, 23:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1. CPU nie nadaje się do BF3, FPSów powyżej 30 bym nie oczekiwał, chyba że do pary zarzuciłeś mu jakiegoś highenda pokroju GTX690.
2. Uciekaj nim Cię Sokar zobaczy, posieka Cię na kawałki za piracki system.
3. Tylko http://www.help.ea.com może coś zdziałać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2012, 23:40 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Na tym kompie to max bad company 2 na średnich ...

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2012, 23:54 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2012, 23:03
Posty: 3
1. Jeśli chodzi czy mój system to pirat to nie wiem. Był wgrywany oryginalnie jak kupowałem w avansie. A jeśli pirat to nie wiedziałem.
2. Nie chodzi mi na razie czemu gra mi nie działa tylko czemu mi origin nie działa, bo przecież jeszcze nie pobrałem batel...
3. Dzwoniłem do Biura pomocy czy jakos tak i numer który był podany, czyli 223974433 jest cały czas zajęty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2012, 00:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
HamonS napisał(a):
3. Dzwoniłem do Biura pomocy czy jakos tak i numer który był podany, czyli 223974433 jest cały czas zajęty.

To tego, pisz na livechata może?

HamonS napisał(a):
1. Jeśli chodzi czy mój system to pirat to nie wiem. Był wgrywany oryginalnie jak kupowałem w avansie. A jeśli pirat to nie wiedziałem.

Muszą tam być bogaci skoro rozdają Win7 Ultimate na lewo i prawo, to jest wydatek 1000zł...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2012, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2012, 23:03
Posty: 3
Ok poszukam tam.
A na temat pirata. Co jak co ale nie wydaje mi sie aby avast wgrywał pirackie systemy. Gdyż sami by nie reklamowali np teraz że sprzedają komputery z windows 8. Bo przecież od razu by mieli policje na karku. Na pewno duże firmy sprzedające sprzed komputerowy mają jakąś umowę np z microsoftem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2012, 02:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Masz piracki system. Koniec dyskusji.

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL