Teraz jest 28 mar 2024, 17:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2012, 23:31 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2007, 20:26
Posty: 58
Lokalizacja: Warszawa
Też dostałem taka zniżkę. W ostatni poniedziałek odpisano mi po 39 dniach, a powinni w ciągu doby... Tylko nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo podobno to dobrze, że w ogóle ktoś odpisał! A dzisiaj cały dzień nie mogę się dobić na live chat z jakimś rozumnym człowiekiem... mogli by im choć szkolenie w zakresie google translator robić jak tam pracują, a nie znają angielskiego...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2012, 22:03
Posty: 6
Muszę pochwalić polski support. Po 30 minutach problem został rozwiązany. Dzwoniłem do nich 2 razy i za każdym razem bez problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2012, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2012, 23:43
Posty: 44
Ja muszę skrytykować polski support - po tygodniu oczekiwania dostałem odpowiedź (+ kod ze zniżką do Origin w nagrodę za czekanie) 12 linijek o tym, czego oni nie robią dla użytkowników i jak im przykro, że mieli dla mnie za mało czasu, a na samym końcu: "Niestety nie mam możliwości rozwiązania problemu." Tragedia - tyle czekania, by się dowiedzieć, że oni nie mogą rozwiązać tego problemu (związanego z ich platformą). Jak tak dalej pójdzie zacznę sprzedawać hurtowo kody zniżkowe do Origin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2012, 16:40
Posty: 3
Wiecie co ja dzwonię pod numer 223970840 pomoc techniczna i w ciągu max 2 minut mam połączenie. Oni siedzią tam od poniedziałku do piątku chyba od 10.00 ale na pewno do 18.00

Pomoc jaką tam uzyskuję jest zadowalająca problemy rozwiązują dosyć solidnie. Co innego sposób rozmowy z nimi. No ale nie mamy czego oczekiwać to technicy a nie call center. Więc trzeba im mówić jak "chłopowi" (NIE ubliżając nikomu tutaj)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 18:18
Posty: 32
EA polska. Tak pisalem do nich w zwiazku z moim problemem. 1 wiadomosc brak odpowiedzi. Uznałem że napisze do angielskiego supportu e maila.
Odpowiedz po 1 dniu i tak nic mi nie dała. Po 5 albo 6 e mailu uznałem że jeżeli ludzie bardzo polecają live chat to z niego skorzystam.
Tak. Było tam kilka osób rozumnych którzy wiedzieli o co mi chodzilo próbowali wielu rzeczy , ale byli tacy którzy po prostu robili kopjuj wklej wiadomosc by osoba sie odwaliła.
Nie mogli mi pomóc. Ale przyznaje kilka osób starało sie mi pomóc i byli naprawde zawiedzeni że sie im nie udało.
A byly osoby które miały to w d***. Jeżeli macie taką możliwość to użyjcie live chat. Nic nie kosztuje. Jeżeli nie ma takiej możliwosci to nie wiem jak działa pomoc telefoniczna , nie próbowalem nie wypowiadam sie.
Po prostu szansa że pomogą e mailem jest mała. Natomiast szansa że pomogą chatem duża.
Ale przyznaje że swoje poszukiwania w celu znalezienia pomocy na temat battlefielda należy zacząć od battlefield.pl ;)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2012, 14:42 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2012, 14:10
Posty: 5
Witam!
Mam problem ogólnie z Battlefieldem 3, więc chciałbym napisać na live chat, ale wyskakuje komunikat, że nie mogę się zalogować na stronę EA - Sorry, this service is temporarily unavailable.
Czekam już sporo czasu. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego tak długo to trwa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 18:18
Posty: 32
RazorEdge napisał(a):
Witam!
Mam problem ogólnie z Battlefieldem 3, więc chciałbym napisać na live chat, ale wyskakuje komunikat, że nie mogę się zalogować na stronę EA - Sorry, this service is temporarily unavailable.
Czekam już sporo czasu. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego tak długo to trwa?


Może jakaś przerwa techniczna.
A jeżeli jakiś problem masz, to zakładam że szybciej na forum znajdziesz pomoc.Naprawde.
sam długo sie z nimi kontaktowałem poprzez live chat. Bywają osoby rozumne. Jest w stanie zrozumieć cie i mniejwięcej wyobrazić sobię gdzie jest problem. A są osoby które mają liste rzeczy i po prostu kopiują. typu zaaktualizowac sterowniki od grafiki, w cmd ustawic increaseuserva na 2500. Więc polecam to forum :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2012, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 5 cze 2012, 21:49
Posty: 6
Ej a możecie się teraz np skontaktować przez live chat, bo ja nie mogę w to wejść. Tak samo jest z supportem telefonicznym i e-mail.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2012, 16:56 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2012, 20:04
Posty: 4
Ja też nie moge się zalogować na stronę pomocy EA. Chcę się skontaktowac z kimś z ich pomocy aby zmienić datę urodzenia podaną przy rejestracji a pojawia mi się podczas logowania że service is temporarily unavailable czy coś;) Nie wiecie co jest nie tak?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2012, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja też nie mogę wejść na live chat. Ech, a chcę jedynie cholernego weterana BF2. EA ssie!

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2012, 16:06 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Ja veterana za BC2 dostałem jak napisalem do nich na maila xd

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL