Teraz jest 20 wrz 2024, 06:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2010, 12:46
Posty: 2
Witam

Czy wy Ty też moi drodzy macie takie lagi w tej grze? Nie mam na myśli lagów sprzętowych bo gram na i7 i radku 5870 a beta działała mi wyśmienicie. Nie wiem na czym stoję, bo przed przyjściem gry zrobiłem format i teraz sam głupieje czy to jest kwestia mojego neta (w becie było wszystko ok) czy tak już jest u niektórych. Lag pojawia się co 4-5 sec - kiedy biegniemy nagle nas cofa itp. Nie mam pojęcia w czym jest problem i w najgorszym wypadku wystarczyłoby mi to, że niektórzy z was też tak mają bo wiem, że nie jestem sam a problem nie leży po mojej stronie. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Gra jest po prostu przemiodna ale niestety te "zrywki" powodują to, że coraz mniej chętnie siadam do BF3 a wracam do starych tytułów a przecież tyle czasu czekałem na ten tytuł. Prosiłbym bardzo o pomoc, rady lub chociaż przyłączenie się do tego samego problemu jeśli takowy posiadacie.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:32 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
Lagi są obecnie normą, za duży popyt, serwery nie dają rady. Omijaj serwery niemieckie gdyż na nich uświadczysz lagów najwięcej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2010, 12:46
Posty: 2
Akurat na to wpadłem i staram się wybierać te z najmniejszym pingiem jednak ten problem jest cały czas i na KAŻDYM serwerze eh...

A tak swoją drogą jaki wpływ mają tutaj serwery - przecież to są wykupione różne serwery, niezależne itp nie tak jak np w league of legends gdzie jest jakis/jakies serwy od nich co obsluguja to rozumiem. Mogą wystąpić jakieś problemy. Jednak w tej sytuacji czy określenie serwery są obciążone ma jakiś sens?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2011, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 14:40
Posty: 3
Ja doświadczam takich teleportów, że nie daję rady grać. Biegnę za osłonę, chowam się nagle okazuje się, że jednak "nie dobiegłem". I od nowa. :P
Poczekam aż trochę się uspokoi. Chociaż z relacji niektórych osób wiem, że u nich lagi praktycznie nie występują na niektórych serwerach. Mi nie udało się jeszcze na taki trafić pomimo pinku na poziomie 45. :P

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL