Teraz jest 21 maja 2024, 12:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Jeśli wchodzisz na serwer by po chwili zostać z niego wyrzuconym z komunikatem "Disconnected from server" lub "Kicked by administrator" - to ten temat jest dla Ciebie.
Jeśli disconnecty zdarzają Ci się po 10-20 minutach od wejścia na serwer - to ten temat NIE jest dla Ciebie.

Generalnie chodzi o problem z Punkbusterem. Po długich walkach, konfiguracji portów routera i innych dziwnych pomysłach, poczytaniu forum EA udało mi się pograć troszkę dłużej niż minutę :)
Wersja klienta PB nie zgadza się z wersją PB po stronie serwera, a podczas automatycznej aktualizacji (w czasie wejścia na serwer gry) pobierane są stare dane gdyż Evenbalance (autor PB) nie dostarczył DICE aktualnej wersji klienta :). I wtedy nas "kickuje".
Problem jest już znany ekipie DICE, będą wkrótce wypuszczali nową wersję serwerów gry.
Remedium na problem jest reinstalacja Punkbustera - można ją znaleźć w katalogu zainstalowanej gry:
domyślnie dla x64 - C:/Program Files (x86)/Electronic Arts/Battlefield 3/_Installer/punkbuster/redist
a dla 32-bit - C:/Program Files/Electronic Arts/Battlefield 3/_Installer/punkbuster/redist
Uruchomić pbsvc.exe
Po instalacji PB uruchomi się test usługi PB, jeśli przechodzi bez problemów - możemy grać :)

UWAGA! Jest duże prawdopodobieństwo że przed każdym wejściem na serwer trzeba będzie czynność powtorzyć :( Niestety ciężko jest wyłączyć autoaktualizację klienta PB, więc trzeba czekać na odpowiedź DICE.

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2011, 07:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
A ja myślałem ze mnie po ip kickuja bo nie było premiery ^^ wrócę z pracy obadam temat.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:38 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2011, 15:00
Posty: 6
panowie nie chce być nie skromny ale to "kick by administrator" powoli mnie zaczyna wkr****** instalowalem juz pb od nowa updatowalem odinstalowywalem pare razy znow instal znow update bez update itp i dalej to samo pomocy błagam!

a i w folderze bf3 nie mam redist tylko mam pbsvc a updatowalem tym pbsetup sciagniety ze strony pbustera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 23:07 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Nie ma co błagać tylko czytać oficjalne komunikaty i czekać na aktualizację serwerów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 3 lis 2011, 21:36
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Siema wszystkim, macie tez może taki problem. Gracie, gracie z 5-15 min i nagle sie przycina i wywala komunikat: "You were disconnected from EA Online." no i dupa.
Grac sie nie da :/ Komp po formacie, otwierałem te porty, firewall też, upgrade PB, najnowsze sterowniki do grafiki, już mi się pomysły skończyły :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:12
Posty: 15
Witam,
BF 3 dostałem nie dawno normalnie przeszedłem kampanie i teraz gram multiplayer mam już 10 lvl tylko wczoraj grałem i na każdym serwie mnie wywalało, przez 3 dni z rzędu było napisane "game got disconnected" i tak na od kilku dni... Wchodze na serwa gram hmmm... 24 sekundy i wywale mnie, gram dość długo nigdy mi sie takie cość nie zdarzyło BŁAGAM o pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2010, 11:49
Posty: 43
Lokalizacja: Koszalin
Zazwyczaj takie błędy są związane z jakością łącza. I ponoć avast ma problemy z battlelogiem, ale to słyszałem z rozmowy na TS z koleszką.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:12
Posty: 15
łącze mam dobre gram już battlefielda 3 dość długo i nic się nie działo, a teraz ten błąd jest już z kilka dni... Chciałbym sobie jeszcze pograć :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 16:34 
Offline

Dołączył(a): 5 lis 2011, 20:45
Posty: 37
Ja dzisiaj włączyłem kompa, i chciałem zagrać i też mam ten problem. Wczoraj wszystko było ok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:08
Posty: 17
Witam,
Grę Battlefield 3 posiadam od około tygodnia. Pierwsze dni gry upłynęły mi bezproblemowo. Niestety w momencie kiedy w ustawieniach routera włączyłem opcje wi-fi, po 2 minutach gry wyrzuca mnie z każdego serwera, wyświetla się również komunikat: "Game got disconnected: your connection to the server timed out.".

Czy to że uruchomiłem wi-fi w routerze może mieć jakikolwiek wpływ? Nie ingerowałem w żadne inne ustawienia, ale jak mówiłem wcześniej gra działała bez problemów.

Szukałem rozwiązania w internecie, zainstalowałem ponownie PB, odpalam grę / origin jako administrator, odblokowałem porty internetowe TCP/UPD jak zaleca producent. Jednak nic nie przynosi efektu, chyba jedynie restart routera, ale to działa na ogół tylko doraźnie.

Mam mocnego PCta, nieograniczony internet - tzn mam taką szybkość na jaką pozwalają kable (gry ze steam ściągają się ok 9 mb/s), system windows 7 64-bit. W tym czasie internet działa bez zarzutu. Również gra przez te 2 min się nie zacina, ani nie laguje.

Prosiłbym o jakieś pomysły co mogłem przestawić / sknocić / lub jeżeli to nie moja wina, w jaki sposób mogę to naprawić? Za pomoc z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 17:44 
Offline

Dołączył(a): 5 lis 2011, 20:45
Posty: 37
Mam to samo, proszę o pomoc.
Gdzieś wyczytałem że może pomóc usunięcie BF3 i ponowne zainstalowanie, ale się boję, ponieważ mam ruską wersję i mogę już nie zainstalować gry ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:08
Posty: 17
Ah, zapomniałem dodać że mam oryginalny klucz polskiej wersji językowej... spróbuje przeinstalować grę jeżeli problem zniknie od razu o tym napisze. W tym czasie liczę na jeszcze jakieś pomysły ; ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 5 lis 2011, 20:45
Posty: 37
http://bf4noobs.com/2011/10/25/kicked-by-admin-problem/

Zrobiłem pkt 4, pobrałem tam co trzeba i pomogło. Niestety, teraz gra zacina się jak ruski ***.
EDIT@
Teraz wrócił stary problem, z zawiechą i dźwiękiem BRRRR...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 21:09 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:08
Posty: 17
Jeżeli chodzi o mnie reinstalacja nic nie pomogła ; / jedynie restart routera poprawia sprawę do tego stopnia że mogę zagrać jedną grę bez wyrzucania, potem sytuacja się powtarza...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, 09:14 
Offline

Dołączył(a): 20 lis 2011, 09:09
Posty: 1
Witam!
Ja miałem podobny problem- u mnie gra od premiery chodziła bezproblemowo, a wczoraj zaczęło rozłączać po paru minutach. Porty oraz Pb nie pomogły. Ale gdy w Origin kliknąłem "napraw instalację", to naprawił i ściągnął aktualizację, której wcześniej nie widział. Od tej pory wszystko gra :) Może to wam pomoże. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL