Battlefield.pl
http://forum.battlefield.pl/

Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w grze
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=40537
Strona 1 z 1

Autor:  michajelo [ 8 gru 2011, 17:33 ]
Tytuł:  Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w grze

Witam. Mam problem z działaniem kontrolera xbox 360 for windows w grze. Kontroler jest bezprzewodowy, zainstalowany wg. instrukcji zawartej w pudełku a mimo to nie działa. Chciałem go używać do latania ptaszkami ale nawet jeśli włączę go przed uruchomieniem gry po prostu nie działa. Próbowałem uruchamiać przed włączeniem gry a także po i nic się nie zmienia, gra nie reaguje na niego. Nie da się nawet ustawić go w przypisywaniu klawiszy w menu opcji w grze. Czytałem że nie trzeba wrzucać żadnych plików do gry żeby pad działał. Jeżeli ktoś ma pomysł jak ten problem rozwiązać proszę o kontakt :)

P.S. Próbowałem go w innych grach np w The Elder Scrolls V: Skyrim i działa bez zarzutu i bez problemu zawsze gdy go włączę można go używać.

Autor:  jonek [ 8 gru 2011, 19:42 ]
Tytuł:  Re: Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w gr

Powiem tak - nie wiem czy trzeba coś specjalnie ustawiać, ale przed chwilą sprawdzałem tego pada i działa wszystko normalnie od razu. Może przeinstaluj stery do pada?

Autor:  michajelo [ 8 gru 2011, 19:56 ]
Tytuł:  Re: Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w gr

Ok spróbuję może to coś pomoże chociaż odinstalowywałem go i instalowałem na nowo bez rezultatu. Napisze czy problem się rozwiązał.

Nie pomogło. Przeinstalowałem go. Sterowniki pisze że najnowsze a w grze i tak nie działa :/ Jakieś inne pomysły?

Autor:  fantik [ 8 gru 2011, 21:46 ]
Tytuł:  Re: Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w gr

Witam
Spróbuj tego:
http://www.motioninjoy.com/
...co prawda głównie pod pady z ps3, ale jest opcja dla pada xb360.

Autor:  michajelo [ 11 gru 2011, 13:01 ]
Tytuł:  Re: Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w gr

Niestety, też nic się nie zmieniło. Gra nie reaguje na pada :/ Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Autor:  michajelo [ 15 gru 2011, 22:15 ]
Tytuł:  Re: Xbox 360 wireless controller for windows nie działa w gr

Ok problem rozwiązany. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/