Teraz jest 29 mar 2024, 01:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2011, 19:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2011, 17:24
Posty: 1
Witajcie! Mam pytanie odnośnie dodatku Back to Karkand. Mianowicie: Jakieś 3 tygodnie temu kupiłem sobie Battlefield 3 wersja RU (bardzo powszechna na allegro) i przerobiona pod PL ( podmiana plików językowych ) wszystko śmiga bez problemów. Więc dochodząc do sedna. Nie wiem czy mogę kupić sobie dodatek Back to Karkand w wersji PL i nie będzie problemów czy muszę czekać i kupić wersję RU i ją przerabiać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2011, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2011, 20:44
Posty: 2
Satyr, nie bądź śmieszny. Aktualnie mam podobny problem. Kupiłem wersję RU i dodatek B2K w wersji PL. Mimo iż w Battelogu napisało mi "tweezek now has access to Back to Karkand for Battlefield 3 " to niestety po kliknięciu na serwer i próba zagrania kończy się komunikatem "Kup Back 2 Karkand".

Więc po pierwsze - nie uważam że jestem gorszy czy też musiałem mieć odwagę kupić wersję RU. Kupiłem - bo była tania. A to nie ja tylko producent powinien dbać o to by nie weszła do użytku w PL. Po drugie - nawet skoro ją kupiłem a niby nie wolno i mogę dostać bana - dlaczego Orign nie ostrzegł mnie że dodatek B2K nie będzie działać?? Co więcej - dlaczego każe mi go kupić po raz drugi?? Toż to czyste nabijanie w butelkę i robienie kasy na nieświadomych klientach.

Uważam iż zostałem nabity w butelkę - i nawet o tym nie wiedziałem o tym aż do dziś. Uważam iż jest to również poniekąd wina producenta - a nawet jeśli nie oddadzą mi za BF3 to niech mi oddadzą za B2K - które i tak nie działą.


Piospi: Pan satyr dostał już ostrzeżenie na ochłonięcie. Miłej konwersacji życzę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2011, 20:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Informowaliśmy nie raz i nie dwa razy.

To się nazywa dziadowska oszczędność.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2011, 21:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Temat był przerabiany milion razy ale powiem milion pierwszy. Kupiłeś grę POZA oficjalnym kanałem dystrybucji (a jakie są oficjalne to zapraszam tutaj: viewtopic.php?f=152&t=39320) więc nie licz na to, że EA Polska odda Ci pieniądze.
Secundo, niby z jakiej racji Origin ma Cię przed czymś ostrzegać?
Tertio, jeżeli masz problemy z wersją RU to pisz do support'u EA Rosja może oni będą mogli Ci pomóc...
A co do 'nabijania w butelkę'. To Ty chciałeś 'oszukać system' i kupiłeś grę taniej. Taniej nie zawsze znaczy dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL