Teraz jest 29 mar 2024, 14:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lis 2012, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2012, 23:40
Posty: 4
Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich dotychczasowych dodatków z serii Battlefield 3. Tj.:
Battlefield 3 Limited Edition, Close Quarters, Armored Kill, oraz Premium.

Od wczoraj mam problem z logowaniem się na stronę BattleLogu, oraz Origin. Wyskakuje komunikat odnośnie błędu loginu, lub hasła.
Po przekopaniu forum i wypróbowaniu mnóstwa sposobów sytuacja nie uległa zmianie.
Tak więc z ciekawości spróbowałem założyć ponownie konto na origin używając tego samego loginu co poprzednio. I o dziwo... udało się.
Nowy/stary użytkownik utworzył się na origin, oraz w battlelogu.

Pytanie moje brzmi, czy dostałem bana od EA? (Na pewno nie byłem raportowany, bo nie było za co)
Dodam że słyszałem o problemie na temat banowania kluczy z rosji, czy coś w tym stylu. Ale wszystkie moje dodatki były kupowane w sklepie, lub u godnych zaufania ludzi z allegro, u których po za mną, zakupu dokonało ponad 100 osób na tej samej aukcji.

Również przy próbie dodawania gier w origin, wyskakuje komunikat odnośnei już wcześniej użytych kluczy.
Korzystałem z instrukcji zamieszczonej na forum.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 00:41 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Ale wszystkie moje dodatki były kupowane w sklepie, lub u godnych zaufania ludzi z allegro, u których po za mną, zakupu dokonało ponad 100 osób na tej samej aukcji.


wersje pudełkowe ??

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 01:12 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2012, 23:40
Posty: 4
Tak, wszystkie to wersje pudełkowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 01:43 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
To co masz osobno BF3 + BF3 Premium + Close Quarters + Armored Kill ?? do każdego masz pudełko ?

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 01:54 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2012, 23:40
Posty: 4
Inaczej... Mój błąd.
Pudełko mam od podstawy. CQ kupiłem w fabryce kluczy poprzez allegro. Dostałem tylko klucz. Tak samo wygląda sprawa z premium. Również przez allegro i również sam klucz. Tylko nie szukałem jak najtańszej aukcji, ale jak najbardziej pewnej, gdzie była ogromna ilość kupujących. Armored Kill aktywowałem razem z premium.

Czyżby to okazało się błędem?

Tyle że nawet przy próbie dodawania podstawy, którą kupiłem podajże w empiku, pojawia się ten sam błąd odnośnie już wcześniej użytego klucza.
Maila używam tego samego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 03:44 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Sam sobie odpowiedziałeś

Cytuj:
Czyżby to okazało się błędem?

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 09:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
viewtopic.php?f=152&t=39320

Cofają lipne dodatki. Oj banują, taki problem jak ty, ma naprawdę wielu graczy, którzy chcieli "zaoszczędzić"
Pamiętaj
Nie ma zaufanych sprzedawców kluczy do gry na Allegro. Tacy nie istnieją. Dałeś mu pozytywny komentarz po zakupie ?? Zastanów sie jak go teraz wycofać ... Tak buduje sie reputację na Allegro.

Na przyszłość
http://www.pangrys.pl/polskie-cwaniactw ... na-prosbe/

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 11:13 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2012, 23:40
Posty: 4
Czyli jednak... Nie chciałem dopuścić tej myśli.

A jak wygląda teraz sprawa z aktywowaniem np. podstawy, którą mam na 100% że tak powiem legalną?
Istnieje jakiś sposób na dodanie jej przez origin do mojego aktualnego konta, czy jestem zmuszony do zakupu wszystkiego na nowo?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2012, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Nigdy więcej nie kupuj gier w jakiś fabrykach kluczy, keyach, "zaufanych" aukcjach na Allegro - im szybciej i im więcej ludzi pójdzie po rozum do głowy, tym szybciej te wszystkie cwaniaki pomrą śmiercią naturalną.

Skoro podstawkę masz legalną to pisz do pomocy technicznej EA (polskiej lub europejskiej, jak uważasz). Może uda się ją odblokować ale dużo zależy od gościa na jakiego trafisz. Przygotuj skan klucza/paragonu i próbuj, podobno takie sprawy najsprawniej jest załatwić przez EA live chat.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2012, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Pontas napisał(a):
Dla mnie zaś pisanie ze "wnerwiaja mnie cwaniaczki z allegro".Jest czystą bzdurą i zaklamaniem ponieważ osoby które sprzedają swoje przedmioty opisują aukcje co do każdego pod punktu.


Tia, widziałem gościa, który w swoich aukcjach pisał w opisach "Towar wysyłam w ciągu 2 lat od daty zaksięgowania pieniędzy na koncie" :stupid: Jak tego inaczej nie nazwać jak cwaniactwem? Wiem! Dosadniej by trzeba...

Pontas napisał(a):
Sprzedający np firma xyz opisuje że jest to rosyjska wersja gry. Zarazem sprzedający jeśli sprzeda nielegalne kopie lub zostanie ta gra zbanowana sprzedający oddaje pieniądze wraz z zawartością konta.


Rosyjskie wersje gier są na unijnym rynku nielegalne! Do czego Ty namawiasz? Poza tym co z tego, że wymieni? Za każdym razem i tak dostajesz ten sam trefny towar. Czasami, co gorsza, niewiadomego pochodzenia bo może być pośrednio bądź bezpośrednio kradziony. Paserstwo uważasz za słuszne bo w sklepach są za wysokie marże?

Pontas napisał(a):
Pisząc że jednym źródłem kupna w sklepach typu EMPiK to manipulacja i sprzedaż po wysokich marżach jakie sobie sklepy życzą. Niestety manipulacja poprzez zastaraszanie jest czynna rzeczą w polskim państwie i uzyskanie dodatkowych pieniędzy na frajerach którzy wydadzą wszystko za jedną rzecz np grę.


W marketach można kupić gry taniej nawet w dniu premiery, swojego BF3 kupiłem za 89 czy 99 zł, mam legalny w Polsce oryginał i bana po kilkuset godzinach gry obawiać się nie muszę. A w razie problemów z kontem mogę się zwrócić do pomocy technicznej EA (wiem, że dupnej ale przynajmniej mam taką możliwość bo mam dowód legalnego zakupu gry). Nawet gdyby ktoś mi konto przejął, szybko bym je odzyskał (były tu na Forum już takie przypadki).
Cyt. pierwszego akapitu z Wiki: "Manipulacja (łac. manipulatio - manewr, fortel, podstęp) – w psychologii oraz socjologii to celowo inspirowana interakcja społeczna mająca na celu oszukanie osoby lub grupy ludzi, aby skłonić je do działania sprzecznego z ich dobrem, interesem. Zazwyczaj osoba lub grupa ludzi poddana manipulacji nie jest świadoma środków, przy użyciu których wywierany jest wpływ. Autor manipulacji dąży zwykle do osiągnięcia korzyści osobistych, ekonomicznych lub politycznych kosztem poddawanych niej osób."
Wypisz, wymaluj idealnie pasujący opis do sytuacji :lol: Właśnie namawianie ludzi do kupna gier u tych wszystkich cwaniaczków jest manipulacją bo każdy kupujący z niewiedzy działa na szkodę własną i rynku gier w Polsce, na którego rozwoju powinno nam wszystkim zależeć.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2012, 15:19 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
JA swojego bf3 kupiłem na AREST.pl za... 69zł, wersja polska pudełkowa, mam gdzieś paragon nawet, a wtedy klucze ruskie chodziły po 120zl :stupid:

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2012, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Dokładnie! Wystarczy poszukać i zawsze coś się taniej znajdzie, całkowicie legalnie oczywiście. Niedługo po premierze pojawiają się też pierwsze promocje, wyprzedaże itp. To jest właśnie wynikiem rozwoju polskiego rynku gier i coraz większej konkurencji. W Polsce graczy sytematycznie przybywa, może w niedalekiej walka o klienta będzie tak zaciekła jak choćby w Wielkiej Brytanii :) Wiem, że tu mnie trochę fantazja już ponosi ale na pewno do tego szybciej dojdzie gdy masa pieniędzy nie będzie uciekała za wschodnią granicę czy na czarny rynek... :roll:

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL