Teraz jest 16 kwi 2024, 22:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 gru 2012, 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
lolomaniak22 napisał(a):
Komputera nie mam za słabego bo gram już rok.

1. Nie tobie to oceniać, przewinęło się tu już wielu majstrów co na Athlon II i GT220 grali na ultra w 60FPS na 128 osobowych serwerach z nagrywaniem w chwilach największego clusterfucku...
2. To że gra działała rok temu, miesiąc temu, tydzień temu czy wczoraj nie ma absolutnie znaczenia, to że samochód działa od dekady bezproblemowo nie znaczy że następnego ranka tak samo potulnie się uruchomi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, 18:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Był kolejny patch więc zwyczajem DICE, wymagania gry wzrosły :(

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2013, 13:12
Posty: 3
Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu więc podczepię się tutaj gdyż mój problem jest podobny gra po prostu nie uruchamia się.
Według Can you run it. Gra powinna hulać na minimalnych. Nie mam obecnie dostępu do tego komputera jestem w pracy. Ale jest w nim
GeForce GTS 250 (1GB)
2 GB RAM domyślam sie 1333 MHz
procesor Quad 2.8 GHz szczegółów w tej chwili nie pamiętam

ewidentnie najsłabszym punktem tego pc jest pamięć, ale musiałem wypieprzyć 2 GB gdyż powodowały bsod'y.

Grę zainstalowałem z płyt DVD. Po kliknięciu w Origin Uruchom grę pojawia się okno "Trwa uruchamianie" po czym znika na 2s pokaże się "klepsydra" ładowania zamiast kursora i koniec na tym się zatrzymuje.

Próbowałem naprawić instalację w Origin, nie pomogło.
Sterowniki ze strony Nvidia najnowsze z dostępnych.
Próbowałem wczoraj też przez battlelog'a uruchomić Kampanię, w dolnym lewym rogu cały czas jest komunikat "Trwa inicjalizacja" czy coś takiego.
Nie próbowałem jeszcze od nowa zainstalować Origin ale nie wydaje mi się by z nim był problem gdyż inne gry w Origin odpalają się normalnie.

Teraz obecnie ściągam BF3 przez Origin na komputerze w pracy chcę spróbować uruchomić ją tu na mocniejszym sprzęcie, i może wersje ściągana będzie działała. Może coś z płytami jest nie tak. Bo trzeba przyznać, że komputer czyta je z oporem, jak inne płyty czyta bez problemu tak tego BF 3 raz na 4 włożenia płyty wyczyta.

I kolejne pytanie czy jeśli ściągana przez Origin wersja będzie mi działała na komputerze w pracy mogę zabrać ją do domu i sprawdzić tam czy będzie działała ?

kończą mi się pomysły co jeszcze mógłbym sprawdzić


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Zapytaj skąd strona Can you run it ma informacje że gra pójdzie na GTS 250 ... bo to jakaś bzdura.
Wymień kartę graficzną na mocniejszą a dopiero pograsz .
Podaj pełną konfigurację komputera.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2013, 13:12
Posty: 3
No to trochę nie rozumię, specyfikacja minimalna mówi o :

Grafika Nvidia: kompatybilna z DirectX 10.0 z 512MB RAM (Nvidia GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub 500 z wydajnością Nvidia GeForce 8800 GT lub lepszą).

GTS 250 1 GB (czyli zmieniona nazwa grafiki 9800 GTX+) ma nieco lepsze parametry niż 8800 GT z czego wynika, że gra powinna się przynajmniej uruchomić, nie mówię tutaj o płynnej grze.

Pełną specyfikację będę mógł podać dopiero wieczorem kiedy fizycznie będę przy tym komputerze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 16:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
A próbowałeś uruchomić grę z poziomu Battleloga ??

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2013, 13:12
Posty: 3
napisałem to w moim 1 poście

"Próbowałem wczoraj też przez battlelog'a uruchomić Kampanię, w dolnym lewym rogu cały czas jest komunikat "Trwa inicjalizacja" czy coś takiego."

przy próbie odpalenia klikając w "szybka gra" w lewym dolnym rogu było "trwa wyszukiwanie" czy coś podobnego.

trwało to w obu sytuacjach ponad 10 min bez żadnej reakcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2013, 19:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Sorki, chory i jestem i musiałem przeoczyć.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL