Teraz jest 24 kwi 2024, 14:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2013, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wertując fora, battlefield.pl, battlelog i inne cholerstwa, szukając rozwiązania, próbując naprawić to cholerstwo na własną rękę, podaję się, zwracam się ku wam z problemem.

Jak co niektórzy mogą wiedzieć, jestem od kilku godzin posiadaczem GPU które można określić już jako "średniowysoka półka gamingowa".
Po serii benchmarków (3D Mark 06, 3D Mark 11, Borderlands 2, Planetside 2 etc, tutaj defekowałem się tęczą) nadszedł czas na tego nieszczęsnego BF3 (czyżbym wciąż miał do tej gry słabość mimo morza wylanego nań hejtu?)
Wchodzę na pierwszy lepszy unrank (tutaj dla ciekawskich, Punkbuster był włączony, pingi 50ms), szwendam się, dokonuje rozpier*lu na szeroką skalę, FPSy nigdy nie spadły poniżej 60, ale, pusta mapa to żaden benchmark, postanowiłem sprawdzić sprzęcik chociażby na Oman 64p czy Op. Clusterfuck 64p (rankingowe, innych nie ma, scheisse), i tu zaczynają się schody.
Prócz tego że gra działa pięknie, Punkbuster, ścierwo równie złe co BF3, postanowił mnie udupić, bo tak, zasypując mnie masą błędów wszelkiej maści w tym "PnkBstrB.exe initialization failed" z którym chciałem się aktualnie zgłosić ale problem rozlazł się na całego PB.
Próbując reinstalacji, rekonfiguracji, patchowania, downgradowania, ściągania binarek z jakichś ruskich hostów (po czym obserwowanie pięknego czerwonego ostrzeżenia o malware, grunt że nie rozpakowałem), restarty całej platformy również były, stwierdzam, że PB szlag jasny trafił.
Tak, próbowałem Windowsowi przypomnieć że powinien uruchomić plik jako admin, w zgodności z WinVista w dół czy zdechnąć UAC.
Ostatnie próby ponownej instalacji spełzły na niczym albowiem instalator samoistnie gaśnie po osiągnięciu 4-5 linijki co jest równe PnkBstrA: CHECK.
Jakieś pomysły?

Sprzęcidło:
i5 2500K @3.3GHz
4x4GB Kingston HyperX Genesis DDR3 1600MHz
ASUS GTX660 DCUII
ASRock P67Pro3 (B3)
Win7 Pro x64 (Dla fanatyków legalności systemu, TAK, JEST ORYGINALNY, mam jeszcze 20 dni triala...)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 07:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Musisz aktywować system Windows i pobrać wszystkie poprawki a potem sprawdzić w rejestrze czy Punkbuster ma ustawione Automatycznie :lol: :lol: :lol:

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Sokar44 napisał(a):
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Musisz aktywować system Windows i pobrać wszystkie poprawki

Poprawki są ściągnięte, o to się nie martw.
Sokar44 napisał(a):
a potem sprawdzić w rejestrze czy Punkbuster ma ustawione Automatycznie :lol: :lol: :lol:

1. Usługi
2. Sprawdzałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2013, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pozwolę sobie dokonać "dubla".
Problemem okazał się kochany ProcessExplorer, wyłączenie go na czas gry rozwiązało wszelkie problemy z PB.
Ciekawi mnie fakt że żadna inna gra z PB nie ma takich problemów, tylko ten felerny BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL