Teraz jest 29 mar 2024, 16:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2013, 14:43 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2013, 14:32
Posty: 2
Witam,

Jestem tu nowy i witam Wszystkich Forumowiczów :)

Moim problemem jest hasło w origin. Otóż zapomniałem go, można go oczywiście odzyskać stosowną opcją, lecz instrukcje do zmiany pójdą na moją skrzynkę e-mail, w której też zapomniałem danych, a nie odzyskam ich bo nie pamiętam pytania pomocniczego :( Ratuje mnie tylko to, że wcześniej kazałem originowi zapamietać moje dane logowania i mam dostęp dzięki temu do konta. Jest może jakaś opcja podglądu hasła w tym programie ? Chciałbym także zmienić meila, ale chyba już się nie da niestety z poziomu programu. Chat z EA odpada bo nie znam hasła i powiedzą pewnie że konto nie moje :( Na koncie mam tylko Battlefield 3, mam także drugie konto, na które nie mogę wejść bo już się nie dostanę na pierwsze :( Pozdrawiam i bardzo liczę na pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
zibi27 napisał(a):
Chat z EA odpada bo nie znam hasła i powiedzą pewnie że konto nie moje :( Na koncie mam tylko Battlefield 3, mam także drugie konto, na które nie mogę wejść bo już się nie dostanę na pierwsze :(

Oni są od tego by pomóc w takich przypadkach, jak odeślą z kwitkiem to próbuj do skutku.
Jak masz dowód zakupu to nie mogą powiedzieć że nie twoje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2013, 14:32
Posty: 2
Niestety nie mam dowodu, bo kupowałem sam kod bez pudełka na Allegro, a meila z kodem aktywującym grę już dawno nie mam. Ale dziękuję za sugestię, może jakiś inny sposób ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2013, 17:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
I sam się wkopałeś. Jeśli miałeś gdzieś na originie podane swoje prawdziwe dane to możesz napisać do supportu ea i dać im zeskanowany dowód osobisty. O ile EA coś takiego praktykuje. Blizzard tak ;]
Ale powoli możesz już żegnać się z grą i kontem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL