Teraz jest 18 kwi 2024, 17:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lut 2013, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2013, 16:43
Posty: 9
Cześć.. Od dłuższego czasu meczę się z grą. W trakcie grania widzę jakby mikro przycięcia... (są nieregularne czasami częściej lub mniej się powtarzają nie ma reguły) i bardzo mnie to drażni ,a ilość fps jest stała 60 klatek. System świeży, najnowsze stery do kompa , aktualizacja biosu nie pomogła. temp raczej w normie. Serwy wybieram z najmniejszym pingiem 40-60 ms. Ostatnio zmieniałem sprzęt na nowy,(Płyta i Procek) na starym sprzęcie jakoś tego problemu nie zauważyłem. Czasami jak są te przycięcia, widzę jakby dysk się odzywał pali się kontrolka, ale nie zawsze tak jest... czasami nie pali się i tak widzę te problemy, a jeśli podłącze do tv to tego nie widzę przynajmniej tak mi się wydaję. Stara płyta miała opcje trible channel ,a na nowej ma dual channel, po wyciągnięciu jednej kości problem dalej występuje. Grafa na ultra rozdz.1920 x 1200 ,jak zmniejsze dalej to samo :( Dziwne bo na starym było wszystko ok. Miał ktoś podobny problem proszę o pomoc?

Mój Sprzęt:

Płyta: gigabyte ga-z77x-ud3h
Procek: Core7i 3770k
System i gra na dyskach SSD
Grafika: Zotac Geforce 680gtx AMP Edition!
Zasilacz: Corsair TX 850W
Monitor: 24 cale Gateway
Ram 6 giga ddr3 1600mhz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL