Teraz jest 19 kwi 2024, 08:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:55 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2013, 14:50
Posty: 1
Witam, Może ktoś pomoże..

Mam Battlefield'a 3 oryginał ale nie kupowałem , tylko przy kupnie kompa dostałem gratis od chłopka( komp z neta, gierkę dał gratis)

Jednak gry zainstalować nie mogę, bo przy założeniu konta Origin i wpisaniu nr seryjnego z pudełka pokazuje, że "Podany kod został już wykorzystany" na czerwono.. Domyślam się, że poprzedni użytkownik gry musiał również założyć konto na Origin, podając owy nr seryjny, przez co gra nie chce działać na innym koncie.. I tu pytanie, jak to obejść? Chce pograć, wyżyć się po sesji a nie mogę..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2013, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
mwolny29 napisał(a):
Mam Battlefield'a 3 oryginał ale nie kupowałem , tylko przy kupnie kompa dostałem gratis od chłopka( komp z neta, gierkę dał gratis)

Przeczytaj ponownie opis aukcji czy ogłoszenia, jak się przyjrzysz to zobaczysz drobnym druczkiem napis że sprzedaje tylko pudełko a klucz jest zużyty i jedyne co możesz z tym zrobić to postawić na półce...
mwolny29 napisał(a):
I tu pytanie, jak to obejść?

1. Kupić grę, zafoliowaną nie rozdziewiczoną od oficjalnego resellera (BF3 obecnie kosztuje ~50zł bez dodatków, chyba, dawno dupy z domu nie ruszałem)
2. Puścić ckliwą historyjkę o sprzedawcy oszuście do pomocy technicznej, jeśli masz pudło i dowód zakupu gry (paragon, faktura etc) to jest spora szansa że dostaniesz nowy klucz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
Kolego zrób tak jak kolega radzi.
Na przykładzie moich znajomych w/w możliwość sprawdziła się w 80% na grupie 12 osób (więc szansa jest spora.)
Zrób skan dowodu zakupu i kontaktuj się z suportem.

Jest jeszcze jedna możliwość (ale z ludźmi jest różnie) skontaktuj się z gościem i niech poda swój login na konto - raczej to nie przejdzie więc : zakładasz e-mail podajesz go klientowi a on zmienia konto i przesyła Ci login. Mi tak się udało w tym rzecz że jest sporo kombinowania :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL