Teraz jest 23 kwi 2024, 09:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 kwi 2013, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2013, 12:03
Posty: 1
Witam mam problem podczas końca instalacji gdy dochodzi mi do 100% wyskakuje błąd: pakiet DirectX nie został prawidłowo zainstalowany. Instalacja zostanie przerwana. (-1073741819) walczę już z tym 4h czytam rożne wersje a to sterowniki grafiki a to direct nie zaktualizowany sciagnelem z nvidi sterowniki nowego diecta nic nie pomaga wyłączyłem WDefendera zaporę zainstalowałem najnowsza wtyczkę adobeReader w czym jest problem??? Już nie mam pojęcia a chciało by się pograć skoro się kupiło, jeszcze na stronie http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/ pozostaje mi do zainstalowania aktualizacja gry ale nie mogę jej zainstalowac komp to lenovo y580 win 7 gf660-2gb 16GB ram


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2013, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Może usuń directa i zainstaluj go na nowo (najnowszego) z jakiejś innej strony, jak instalator wykryje że masz to teoretycznie nie powinien próbować instalować jeszcze raz...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2013, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Witam.Mam podobny problem i początkowo myślałem,że karta nawala ale na szczęście nie.To samo dzieje się u szwagra na GTX 660 i kupla 680.Moja to to 560TI.
Po ostatniej aktualizacji sterownika do najnowszego robią się cyrki.Jak nie kolory wyskakują jakiś dziwne to pojawia się błąd Directx z numerem sterownika.Masakra.Pierwszy raz się po zdarzyło po ostatnim dodatku,ale wystarczyło naprawić instalacje z poziomu Origina i było ok.Po aktualizacji sterownika i tej ostatniej awarii to całkiem kicha.Na żadnej innej grze nic podobnego się nie dziej tylko na tej zrytej łupance.
Wczoraj wywaliłem ten najnowszy sterownik i zainstalowałem ten który mam na płytach z kartami.Okazało się że wcale nie odpala bo za słaby.Na szczęście miałem poprzedni sterownik,z przed ostatniej aktualizacji,i jakoś działa.Nie ma już tych artefaktów jednak błąd Directx się pojawia czasem a na pewno będzie ,jak nacisnę guzik Windows na klawiaturze.Wcześniej było wszystko ok.a teraz-masakra z tą grą.
Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.Może coś poradzicie.Dodam że żadne aktualizowanie Dx-sa nie pomaga.Jedyne co przychodzi mi do głowy to położyć na nowo system ale nie bardzo mi się to widzi gdyż trzy miesiące temu na jednym kompie było to robione z racji wymiany płyty głównej.
Na jakimś zagranicznym forum wyczytałem,że przyczyna tych artefaktów jest jedna z aktualizacji windowsa i należy ją odinstalować.Była ona,znaczy nazwa z numerem,podana na tym że forum.Kolega z którym gramy znalazł ją u siebie i usunął.Problem znikł.Niestety u mnie nie ma takiej aktualizacji W7 o tym numerze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2013, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wywal najnowsze sterowniki i wróć do 304 lub starszych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2013, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Wsadziłem 310,taki mi został.Na razie działa,Zobaczymy jak długo.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL