Teraz jest 24 kwi 2024, 09:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2013, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
Witam

Nie mogłem nigdzie znaleźć podobnego tematu dlatego otworzyłem nowy. Gram w BF3 od ponad roku i nie miałem z nim większych problemów. Jakiś czas temu miałem problem z internetem i zanim znalazłem włąściwą przyczynę w akcie desperacji zrobiłem restart biosu. Od tamtej pory nie mogę grać w BF. Nic nie działa! Nie mogę dołączyć do żadnego serwera, po prostu po kliknięciu przycisku "dołącz" nic się nie dzieje, nie otwiera się żadne okno ładowania, nic. Tak samo jest z kampanią i z innymi przyciskami w batlelogu takimi jak aktualizacje, mecze czy raporty bitewne. Czy ktoś wie co mogło się stać? Może jakieś sterowniki przeglądarki się pogubiły? Próbowałem naprawić grę z poziomu origin oraz odpalać w każdej możliwości. Zrobiłem również aktualizacje sterowników karty i nic. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo moje się już wyczerpały...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, 18:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Data w biosie jest ustawiona poprawnie ?

Przeczytałem twoje wcześniejsze posty.

Grasz na i3-2110 i GT520M ... Kup inny sprzęt, ten już się kończy.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, 21:05 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
A jaki może mieć wpływ data w biosie na działanie gry? Sprzęt to prawda słaby ale na najniższych daje rade, co i tak było wielkim zaskoczeniem kiedy pierwszy raz odpaliłem BF. Pod 4 odsłone już będzie nowy sprzęt, nie mniej jednak chciałbym jeszcze chwilę pograć na tym a ten problem to raczej nie wina sprzętu, bo przed resetem biosu wszystko chodziło jak należy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, 22:11 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Marcin0406 napisał(a):
A jaki może mieć wpływ data w biosie na działanie gry?


Duży wplyw, sprawdzenie nie zajmuje dużo czasu więc po co marnujesz czas na pisanie postów ?

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
Sprawdziłem datę i godzinę, wszystko jest ok. Przeinstalowałem jeszcze raz sterowniki karty graficznej i też nie pomogło. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić... Może odinstalować i zainstalować na nowo przeglądarkę? Albo ściągnąć jakąś nową? W tej chwili mam mozille kiedyś używałem chroma ale mozilla lepiej się sprawdza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Próbowałeś reinstalacji pluginu Battlelog?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 01:22 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
Myślałem o tym, ale nie bardzo wiem jak mam to zrobić. Nowe wtyczki z poziomu battleloga w ogóle się nie pokazują a nawet jeśli by się pokazały to przycisk wyboru nie działa. Jak mogę to zrobić w inny sposób?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 07:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Spróbuj na Internet Explorer.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
Przeinstalowałem mozille i nic. Odpaliłem explorera i był komunikat że mam za starą wersję. Ściągnąłem nową, zainstalowałem i przeglądarka nie działa, powtórzyłem instalacje i dalej to samo. Och..eć idzie :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 20:25 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
mało tego... ściągnąłem chroma i udało się wcisnąć przycisk "dołącz do serwera" gra zaczęła się ładować po czym komp zaliczył zwiechę a przeglądarka się wyłączyła. Po ponownym uruchomieniu przeglądarki wyskoczył komunikat "Plik ustawień jest uszkodzony lub nieprawidłowy. Google chrome nie może odzyskać ustawień" Jakieś pomysły?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Stwierdzam że nie musisz szukać problemów z BF3 i Battlelogiem a raczej całym systemem i komputerem bo coś wyraźnie jest udupione.
Na chwilę obecną problemem będzie stwierdzenie CO jest udupione.
Trzeba zacząć od BIOSu, prócz daty mogłeś zmienić wartość pewnego ważnego ustawienia o którym nie miałeś wcześniej pojęcia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Co do daty to gra MOGŁABY się rzucać co do niewydania jej - sprawdzanie itd
Co można ustawić w biosie źle aby zaszkodzić?
- ustawić maxymalny mnożnik na CPU, zabawa napięciami itd
- wyłączyć kartę dźwiękową - niektóre gry po nie wykryciu karty się nie uruchamiają
- odłączyć porty?
- wyłączyć PWM - trochę głośniej będzie w pokoju, ale nic więcej
- zmienione ustawienia dysków twardych??

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
No też mi się wydaje że restart biosu nie powinien mieć wpływu na takie rzeczy a jednak przed restartem wszystko działało. Powiem jako ciekawostkę że po restarcie zniknęło też sporo programów, nawet nie wiem jakich bo ich nie używałem, były od nowości a nie mogłem ich normalnie odinstalować, więc pewnie były jakoś zapisane w biosie. Może w taki sam sposób odinstalowały się jakieś sterowniki?? Na chromie udaje mi się zajść dalej niż na mozilli bo dołącza do serwerów i wyskakuje okienko jednak po chwili pojawia się komunikat "Nastąpiło rozłączenie z EA Online (1)"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, 21:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Marcin0406 napisał(a):
więc pewnie były jakoś zapisane w biosie.

1. BIOS nie ma mocy by wstrzymać system przed usunięciem programu.
2. BIOS waży kilka kilobajtów i siedzi w kostce ROM.
Czegokolwiek w BIOSie nie zrobiłeś, nie skończyło się na złej dacie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2013, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 31 gru 2011, 15:47
Posty: 32
No to nie mam pojęcia co się mogło stać. Chyba czeka mnie nieunikniony format. Odwlekałem go bo kupiłem kompa z systemem win7 bez płyty. PO uruchomieniu pierwszy raz wyskoczył komunikat o konieczności zrobienia kopi zapasowej, wiec zrobiłem i niby mam ją na płytkach. Jednak jak w chodzę w system to jest napisane że kopia zapasowa nie jest wykonana. I tak trochę się obawiam tego formata, bo nie chciałbym stracić oryginalnego systemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL