Teraz jest 28 mar 2024, 13:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2013, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2013, 18:54
Posty: 1
Witam, mam pewien problem. Już od pewnego czasu jestem posiadaczem Battlefielda 3, a dzisiajwczoraj kupiłem dodatkowo ,,Battlefield 3 Premium Edition", ponieważ chciałem mieć konto premium. W opakowaniu były dwa kody i oba wpisałem w moim Originie. Po wpisaniu pierwszego kodu zainstalował mi się ,,Battlefield 3 Limited Edition" przez co mam teraz dwa symbole Battlefieldów w moim Originie. Z tego, co widzę, nie są to osobne konta, bo na moim Battlelogu wyświetliło mi się, że posiadam teraz dodatek ,,Back to Karkand", który z tego co wiem, jest częścią tej limitowanej edycji. Obecnie instaluje mi się ten drugi kod, który chyba aktywuje konto premium.
Moje pytanie jest takie - czy ktoś wie, czy te dwa konta - Battlefield 3 i Battlefield 3 Limited Edition się połączyły i czy dodatkowa zawartość z tej edycji limitowanej jest teraz na moim oryginalnym koncie? Z tego, co wiem, takowa znajduje się w tej edycji limitowanej, a nie wiem jak sprawdzić, czy została dodana do mojego oryginalnego Battlefielda...
Proszę o jak najszybszą pomoc. Wiem, że wytłumaczyłem to dość zawile, ale w razie czego mogę jeszcze wytłumaczyć, o co mi chodzi. Z góry dzięki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2013, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Posiadałeś podstawkę BF3 po czym kupiłeś pakiet zawierający podstawkę+Premium? Lol...
Nie będzie z tego powodu absolutnie żadnych problemów, konto jest absolutnie to samo i jedyne co może przeszkadzać to kilka ikonek BF3, de facto mój braciak również tak ma, najbardziej podstawowa wersja i obok LE.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL