Teraz jest 24 maja 2024, 01:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 cze 2013, 10:38 
Offline

Dołączył(a): 25 lut 2012, 16:06
Posty: 1
Witam,

Mam problem z uruchomieniem battlefielda, który dotąd u mnie nie wystąpił, i który uniemożliwia jakiekolwiek granie. Otóż, z pewnych powodów musiałem przeinstalować system, a z nim poszedł cały BF. Później zainstalowałem origina i zacząłem ściągać battlefielda. Po ściagnięciu i instalacji, chciałem uruchomić gre, lecz niestety nic się nie działo. Origin nie uruchomił przeglądarki ze stroną logowania battleloga. W menadżerze zadań pojawia się w tym samym czasie proces bf3.exe, który nie znika do czasu aż sam go ręcznie zamknę. Próba włączenie gry poprzez stronę battlelog wygląda tak samo, że pojawia się proces bf3.exe jednak origin nie współpracuje tzn. nie pojawia się informacja np. o synchronizacji plików, czy po prostu że gra się uruchamia. Klikając na ikonę znajdującą się na pulpicie uruchamia się sam proces w menadżerze zadań, natomiast nie ma żadnej reakcji ze strony origina.
Nie wiem co może być nie tak, że gra nie chce się uruchomić. Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej, system także jest zaktualizowany.
Może ktoś ma jakieś porady, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu, bo ja sam już nie wiem co może być nie tak. Próbowałem uruchamiać bf'a w trybie zgodności, naprawiałem instalacje, nic nie poskutkowało.

Specyfikacja komputera:
CPU: Intel i5 2500k
MoBo: AsRock z77 Extreme4
GPU: Gigabyte Radeon HD 7970
Ram: Crucial Ballistix 8GB
PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W
SSD: OCZ Vertex 4 128GB
OS: Windows 7 x64 Ultimate

Gra: Battlefeld 3 + premium.

Mam nadzieję, że znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2013, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2013, 11:40
Posty: 2
Mam podobny problem. Battlefield 3 (wersja PL lub EN) po zainstalowaniu i próbie uruchomienia nie daje znaków życia. Albo po uruchomieniu wyświetla się loading-splash-screen i tak wisi bez dalszej reakcji (zamknięcie ALT+F4) albo po prostu klikam 2 razy na bf.exe i nic się nie dzieje a gra w ogóle się nie uruchamia.

Co z tym fantem dalej robić, jak to naprawiać?

Konfiguracja komputera ma której występuje ten sam problem:

1) i5 2500k, GF 560 Ti 1 GB, 8 GM ram, Windows 7 x 64 Ultimate EN
2) AMD FX 8120, Radeon 7700, 8 GB ram, Windows 7 x 64 Ultimate PL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sie 2013, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 30 sie 2013, 11:40
Posty: 2
bischop napisał(a):
(...) Battlefield 3 (wersja PL lub EN) po zainstalowaniu i próbie uruchomienia nie daje znaków życia. Albo (...) po prostu klikam 2 razy na bf.exe i nic się nie dzieje a gra w ogóle się nie uruchamia.

Co z tym fantem dalej robić, jak to naprawiać?


Zainstalowałem "inną" wersję, tym razem PL. Gra zainstalowała się w folderze:
"d:\games\battlefield 3\battlefield 3 TM"

Zmieniłem nazwę ostatniego folderu gry z "battlefield 3 TM" na samo "battlefield 3" i ku mojemu zdziwieniu tym razem gra uruchomiła się poprawnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL