Teraz jest 20 kwi 2024, 05:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwny problem.
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2013, 21:19
Posty: 3
Tak wiec kupilem bf 3 2 tygodnie temu. Przez pierwszy tydzien wszystko bylo w porzadku, lecz od zeszlego weekendu doswiadczam pewnych problemow, a minowicie w trakcie gry doswiadczam lekkich sekundowych scinek, najgorzej jest gdy np. naciskam ppm celuje i i stioje badz kucam i przemieszczam sie na lewa i na prawa strone to wszystko sie scina jak bym mial lagi po 700+. Myslalem, ze cos z netem to zglosilem to w Orange (mam neostrade 6 mb) usuneli bledy nastepnie przyjechal technik sprawdzil u siebie i nei bylo rpoblemow. Rzeczywiscie w innych grach czegos takiego, takich skokow na laczu nie mam tylko w bf. Grac sie niby da ale jest to uciazliwe i wielokrotnie przez to gine. Myslalem, ze mam zasmiecony komputer wiec sformatowalem wszystko i po formacie nadal to samo. mam i5 3550 GTX 570 oraz 8 gb ramu. Czy ktos jest w stanie mi cos doradzic, badz mial podobny problem ? Prosze o pomoc, poniewaz pokochalem te gre ;)

Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Uhh, wiem jak to zabrzmi ale...
Próbowałeś zmienić optykę na broni/samą broń? Niektóre cudaki (szczególnie bronie bullpup jak AUG, F2000, A91 itp) zostały obdarzone przez DICE bonusem do mobilności (75% prędkości poruszania się przy celowaniu w przeciwieństwie do 50% dla konwencjonalnego designu) i u klienta wszystko gra tylko serwer się wykłóca że jednak masz 50, nie 75% prędkości i to powoduje właśnie takie uciążliwe cofki i przeskoki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2013, 21:19
Posty: 3
zabawne, ze to poruszyles bo smigam z aug ale wczesniej smigalem m4a6 czy jakos tak i bylo to samo.....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
frakal14 napisał(a):
zabawne, ze to poruszyles bo smigam z aug ale wczesniej smigalem m4a6 czy jakos tak i bylo to samo.....

M4A1?
M416?
Powiedz mi jeśli się mylę, twój problem to cofki, opóźnienia i przeskoki przy poruszaniu się, ping masz w granicach rozsądku (<100ms) a peryferia nie mają problemów z komunikacją z resztą sprzętu, prawda? Cofki występują głównie przy strafeowaniu z jednoczesnym celowaniem z broni?
Powiedz jakich dokładnie broni i dodatków używasz.
<Broń>;optyka;slot1;slot2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:48 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2013, 21:19
Posty: 3
malutkei opoznienia sa odczuwalne jak bardzo duzo sie dzieje, zmniejsze troszke ustawienia gry bo raczej nie potrzebuje ceini na ultra wysokim. Tak uzywalem wczenisej M416 a moim glownym ustawieniem w broniach to chwyt przedni ciezka lufa i ta optyka 4x czy jakos tak xd ping mam zawsze pozniej 100 najwiekszzy jaki mialem to 87 ale czasami czuje sei jakby to bylo 200+ najgorzejjest przy celowaniu z broni jak kucam albo jak stoje i poruszam sie na boki to sie cofam na milisekunde. Dzwonilem no Orange i powiedzieli mi , ze na lini nei ma zadnych anomali. Mozg Rozj***** :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2013, 09:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
frakal14 napisał(a):
malutkei opoznienia sa odczuwalne jak bardzo duzo sie dzieje, zmniejsze troszke ustawienia gry bo raczej nie potrzebuje ceini na ultra wysokim. Tak uzywalem wczenisej M416 a moim glownym ustawieniem w broniach to chwyt przedni ciezka lufa i ta optyka 4x czy jakos tak xd ping mam zawsze pozniej 100 najwiekszzy jaki mialem to 87 ale czasami czuje sei jakby to bylo 200+ najgorzejjest przy celowaniu z broni jak kucam albo jak stoje i poruszam sie na boki to sie cofam na milisekunde. Dzwonilem no Orange i powiedzieli mi , ze na lini nei ma zadnych anomali. Mozg Rozj***** :P

Network Smoothing Factor na 0%, detale gry na najniższe. Btw, definiuj to sensownie. Lag-opóźnienie między klientem a serwerem, wszelkie synonimy do cięcia i zamulania to niska wydajność.
Skoro już tu jesteśmy, podaj też specyfikacje komputera i detale.
I to, zwłaszcza część o WinMTR.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL