Teraz jest 29 mar 2024, 17:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:36 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2013, 13:24
Posty: 3
Witam, wczoraj zainstalowałem Battlefielda 3, niestety gra ma ściętą rozdzielczość. Musiałem w pliku konfiguracji ustawić rozdzielczość 800x600. Uruchomiłem grę, przechodzę w opcje Video i ustawiam najwyższą dostępną rozdzielczość (1366x768), lecz wtedy nie mogę nic klikać kursorem, albo czasem gra nie reaguje, wtedy muszę zminimalizować ją i wtedy działa. W trybie okienkowym gra się dobrze na najwyższej rozdzielczości. Mój komputer jest mocny, więc chyba nie w tym rzecz - ultra grafika idzie na 45 fps'ach:
Procesor - Intel Core i5 3210m, 2.5 GhZ
Karta graficzna - NVIDIA GeForce GT 650M 2 GB
RAM - 6 GB DDR3 Kingston jakiśtam :P
I to z grubsza tyle :D
Za szybką pomoc szczere Bóg zapłać :D
PS. Nie piszcie że CPU musi być na cztery jajca, mi na dwóch jedzie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
prz3 napisał(a):
Witam, wczoraj zainstalowałem Battlefielda 3, niestety gra ma ściętą rozdzielczość. Musiałem w pliku konfiguracji ustawić rozdzielczość 800x600. Uruchomiłem grę, przechodzę w opcje Video i ustawiam najwyższą dostępną rozdzielczość (1366x768), lecz wtedy nie mogę nic klikać kursorem, albo czasem gra nie reaguje, wtedy muszę zminimalizować ją i wtedy działa. W trybie okienkowym gra się dobrze na najwyższej rozdzielczości. Mój komputer jest mocny, więc chyba nie w tym rzecz - ultra grafika idzie na 45 fps'ach:

Przyciski nie reagują co jest typowym dla tej gry błędem, aktualna lokacja przycisków i ich obraz się rozjechały, zmiana rozdzielczości zwykle pomaga. Załatw sobie z realmware poprawkę fullscreen windowed, naprawdę pomaga.

A mocnego kompa to niżej nie widzę, Intel, tak nisko upaść, mobilne i5 z 2C4T... Jakie pamięci ma ten GT650M? DDR3? Niby jest wariant z GDDR5 ale wątpię byś go miał.
prz3 napisał(a):
Procesor - Intel Core i5 3210m, 2.5 GhZ
Karta graficzna - NVIDIA GeForce GT 650M 2 GB
RAM - 6 GB DDR3 Kingston jakiśtam :P
I to z grubsza tyle :D
Za szybką pomoc szczere Bóg zapłać :D
PS. Nie piszcie że CPU musi być na cztery jajca, mi na dwóch jedzie :D

btw. 650M w testach wyciąga coś koło 1/3 tego co GTX650. To znaczy tyle że w multi możesz zapomnieć o szpanowaniu ultra, szczególnie że to lapciok.
Powodzenia w szpilaniu na obciętym sprzęcie, połowa z tych problemów jest spowodowana przekonaniem że jest dużo lepszy niż naprawdę jest.
btw. BF3 nawet na jednojajowym procku się odpali i będzie w miarę stabilnie chodzić (z super wydajnym GPU obok), co z tego że połowa modeli się nie ładuje. Działa.

Tak, jestem jobanym elitystą, klękaj przed potęgą GTX770!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2013, 13:24
Posty: 3
Dobra, dobra :D. Ja za kompa 3k dałem i wiem że jest mocny :P. A tak na serio - mógłbyś podesłać linka do tej poprawki bo jestem zielony w tym BF-ie i nie mogłem na Googlach znaleźć. Dzięki za szybką odpowiedź :D
A to to?: http://bf3.realmware.co.uk/borderless/downloads


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
prz3 napisał(a):
Dobra, dobra :D. Ja za kompa 3k dałem i wiem że jest mocny :P.

Może wśród laptopów. Biurowych. Prawdziwe mocarze to są od Eurocoma tylko cena morduje, 4000$ wzwyż. Za tyle można poskładać dwa highendowe desktopy.
Za 3k można poskładać wiele wydajniejszego desktopa który by nie miał najmniejszych problemów z BF3.
prz3 napisał(a):

Ja.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2013, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2013, 13:24
Posty: 3
Dzięki :D . A co do kompa to ja lapka na studia kupiłem, na projektowanie :D . PC'ta raczej wozić nie będę aż z Suwałk do Gdańska o.O


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2013, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
prz3 napisał(a):
Dzięki :D . A co do kompa to ja lapka na studia kupiłem, na projektowanie :D . PC'ta raczej wozić nie będę aż z Suwałk do Gdańska o.O

Kupno komputera to trzy opcje z którego możesz wybrać dwie.
Mobilność-Akceptowalna cena-Wydajność.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL